nejde hra

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem 乂°°DaRkShArK°°乂, 16/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Já tedy nevím, ale na GE1 mám pořád problém s hlavní stránkou ... bílá obrazovka, odhlašování atd. Problém vznikl po avizované migraci serverů. Kdy bude náprava?
     
  2. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    aj GE 2 tiez pada
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bilá stránka a její odhlašování je hlášená. Samozřejmě, že i GE2 jelikož je to jeden MS. Nicméně nevíme zdali je to chyba či bezpečnostní opatření nové.
     
  4. Canabis-cz

    Canabis-cz Perspektivní autor

    Měli by to přejmenovat ze Seafight na SeaF5
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  5. Rob.Halford

    Rob.Halford Perspektivní autor

    Je to vůbec možné? co s tím pořád dělají , umělci
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problémy na ge6 a ge7 jsme od přesunu serverů, zjištují kde je problém a než to zjistí a opraví tak na těchto serverech budou bohužel problémy každý den.
     
  7. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    už to začíná být víc než otravné.... ale kdyby nešlo kupovat nějaký balíček tak by byl restart každou hodinu...
     
    djmeema. tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel se jedná o problém, který nemají všichni a stále proto je to o to horší na opravu.
     
  9. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jak nemaji vsichni? Ten problem s odhlasovanim hlavni stranky a bilou obrazovkou ma kazdy, jen ne kazdemu se to tu chce vypisovat. A evidentne se tyka vsech serveru ... Muzete to prosim potvrdit? P.S. A je jedno jestli jde o klienta ci FireFox ci Chrome.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslel jsem problém týkající se GE6 a GE7. Pokud jde o odhlašování hlavní stránky jak jsem již psal je možné, že to je bezpečnostní záměr. Ale dokud se nevyjádří centrála nikdo neví.
     
  11. -petrkv1974-

    -petrkv1974- Pisálek fóra

    Dobrý den ,nejde mi rozkliknout sezona ona už skončila?
     
  12. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Ano skončila dnes o 12h.
     
  13. -petrkv1974-

    -petrkv1974- Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď.
     
  14. Fido

    Fido Pisálek fóra

    prosím kde seženu Shromáždí 5 x Orientální tapisérie nemohu to nikde najít už jsem ztracenej
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v abecedním seznamu u úkolů to najdeš. Tohle vlákno se týká jen problémů s hratelností, kdy nejde nalogovat, je bílá stránka a podobně. Nepatří sem běžné otázky typu, kde co najdu.
     
  16. Fido

    Fido Pisálek fóra

    promin že jsem teda sem napsal ale už jsem si nevěděl rady
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejde o to, že jsi napsal. Ale píšeš do vlákna, které se týká něčeho jiného. Tudíž sis měl založit vlastní vlákno. Odpověď jsi dostal není zapotřebí přidávat další příspěvky mimo téma děkuji.
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Je to vůbec možné ? Tohle se však netýká vaší super nabídky v platebce, ale opět se nemůžu přihlasit na moře na GE6 ani GE7, nemůžu ani změnit server,poněvadž mě to ihned vykopne ze základní strany.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano je to bohužel možné. Pokud vím problém není stále vyřešen, akorát je nestálý a objevuje se náhodně.
     
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Přihlásím se do hra a během pár minut už jsem odhlášený a hlavní stránka pak bílá hruza co to je poslední dobou