nejde hra

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem 乂°°DaRkShArK°°乂, 16/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Do IP banu se dostat můžeš i bez psaní porušujícího pravidla. Někdy to tak systém bohužel vyhodnotí mělo to už více hráčů. Stačí aby ho kolegové z podpory odstranili a chat opět jde.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    může to být IP ban i když to nepíše ban. Proč ti tu vysvětlovat nebudu, stačí napsat na podporu a tam se ti pokusí chat zprovoznit. Zároveň se ti můžou podívat na tu změnu přístupů.
     
  3. Numen.cz

    Numen.cz Zelenáč fóra

    global 6 nejde hra... 21:45 nejde se nalogovat na hru
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel herní servery GE6 a GE7 v poslední době provází problémy. Přetrvává problém?
     
  5. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, nevim, jestli byl dotaz na Numen.cz, ja od vcera na GE7 na mori v poradku. Problem je s hlavní strankou,kdy me to po nejake dobe odhlasi a musim se znovu prihlasovat,kdyz se chci mrknout do deniku,nebo vydrazit neco v elitnich predmetech,ale more mi pritom jede normalne.
     
  6. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ge5 uz zase mi nejde more....
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ge5 neměla problémy s přihlašováním, navíc píšeš v době kdy mohl probíhat pravidelný raní restart.
     
  8. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Problém ako Agramon (hlavná stránka) mám aj ja - G4.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Hlavní stránku po nějaké době nespecifikované neaktivity to odhlásí všem.
     
  10. Agramon

    Agramon Pilný autor

    No a je to chyba, nebo ne ? Dalsi vec je, ze po prihlaseni mam vzdy poskozenou lod. Jde o GE7 a nic by po mne strilet nemelo :), ale je to otravne, hned tam sypat amulety...
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Amulety se "sypat nemusí", stačí chvilku počkat a opravit, ale ano problém s mizejícím HP po nalogování se týká všech serverů a je taky hlášený.
     
  12. co s tym zase dorobili....co uz nema BP..rozum...co su uz na hlavu.a sprosty..
     
  13. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, pred par dny jsem se znovu prihlasil na GE6 ( na GE7 je docela nuda) a mam problem. Jde porad o ty mizejici zivotni body. Dnes jsem prestal hrat zhruba ve 13h, ted jsem se prihlasil znovu ( je 15:50) a na lodi mam 1 zivotni bod a plny pocet VB. Lod nejde opravit s tim 1 bodem zivota,takze se musim teleportovat na mapu ,kde je ostrov a dosourat se k nemu, nechat se sestrelit od vezi a po odkoliknuti standartni oprava se muzu opravit do plneho poctu ZB. Takze pro Leo., neni to pouze o tom chvilku pockat a opravit lod. Tohle je na delsi dobu a je to opravdu otravne :-(
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    my ale psali o sníženém HP po nalogování a ne o 1 HP. Taky se občas lognu s polovičním HP a VB a to stačí jen chvilku počkat a opravit. Nalogování s 1 HP se občas sice u někoho objeví, ale nevíme proč. Zkusil jsi dojet třeba pro glitz s HP na té mapě?.
     
  15. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    mě se to stává skoro pravidelně 1HP - oprava nejde zapnout , tak parkuji blízko ostrova a po nalogování se nechám sundat - jistota a bez nervu. :) a ted jsem se zkoušel prihlasit na hru a nejde se přihlásit - to jako myslí vážně ? Server GE 7
     
    Naposledy upraveno: 27/7/20
  16. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    nějaké info o tom proč se nejde přihlásit na GE 7 ?
     
  17. To už ale není normální ....
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ja jsem nepsal,ze mam snizene o 1 bod,ale ze mi tam zustava 1 bod :). Nejde opet GE6.
     
  19. HaxLegend

    HaxLegend Rádoby autor

    Řeším stejný problém, nejde mi spustit hra (GE6) načte se na 46% a nic a také se mi stává že mám po přihlášení 1HP a nemůžu se opravit takže rada pro ty co se chtějí vyhnout potopení tak stačí použít jakýkoliv amulet na doplnění HP a po té je už možnost se opravit ;)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problémy s GE 6 a GE 7 jsou od přesunu serverů, většinou stačí několikrát zkoušet Spustit a třeba po 5, 6 pokusu to na moře pustí. Oprava nejspíš není tak jednoduchá takže musíme počítat s tím, že na těchto serverech ještě nějakou dobu problémy budou.