nejde hra

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem 乂°°DaRkShArK°°乂, 16/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Ahoj - nejde se prihlasit na moře načte 46% a dost , server 1351 - je něco hlášeno ? Děkuji.
     
  2. Alphavil.Cz

    Alphavil.Cz Zelenáč fóra

    Ahoj, co se děje? Už několik hodin (od 13:40) mi nejde hra. Načte se 46% a stop. Nemůžu se přihlásit ani na denní bonus ?? Co s tím? Děkuji
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano je hlášen problém u GE7 někdy od 11:45 dokonce i někteří hráči z GE6 poté přidali problém s přihlášením. Oboje je hlášeno.
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  4. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    ani mne nejde 1351 :)
     
  5. Fido

    Fido Pisálek fóra

    taky mi nejde přihlásit se na moře 46% a nic a když se přihlašuji tak to trvá strašně dlouho
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslím si, že je zbytečné aby každej psal, že se mu nedaří přihlásit také pokud jde o globál 7 a 6 jsou to náhodní hráči a nic tento příspěvek nevyřeší.
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  7. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Dnes opět hra nejede na serveru 1351 , co se děje ?
    Ps: Po restartu v 8:00 to jde (zatím).
     
    Naposledy upraveno: 20/7/20
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyskytuje se to jen u některých hráčů, že je hl. stránka zpomalená, nenačítá, odhlašuje nebo zbělá a moře nejde načíst. Problém je hlášený.
     
  9. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Opět se nejde přihlásit na moře - a nejsem jedinný - včera to bylo 90% hráčů v cechu - takže nesouhlasím že to je jen u některých hráčů . Nehledě na to že se neresetují úlohy a nepřičítá bonus když se přihlásíme. - Jak píši nejsem jedinný - nechceme tu psát všichni , aby zase někdo nám to nevyčítal . Tak jsem zvědavý co BP udělá s tím , že přicházíme o výhody ( Premko , král ,královna....) - odpověd je určitě jako vždy - nic. Včera jsem stihl jen necelou hodinu hraní - děkuji teda. Příjemný den.
     
  10. BP nevie co ma robit,ked tam ma amaterov a nie poriadnych machrov na hru..len prachy chcuuu
     
  11. BP by sa uz mal spamatat a konecne zacat poriadne pracovat a nie len vylepsovat a stoji to za prd...zlate stare casy...ked to vsetko slapalo ako malo...hlavne ze maju plne vrecka penazi....
     
  12. Fido

    Fido Pisálek fóra

    prosím a kdy se to opraví rád bych normálně přihlásil konečně včera jsem to zkoušel asi 20x a potom to šlo
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím nevíme kdy se to opraví, protože nevíme v čem je přesně problém.
     
  14. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Existuje takové kouzelné slovíčko a to je ,, omlouváme se ''. ale to mistři od BP neznají. Znají však zaklínadlo a to je ,, je to hlášené " nebo ,, nic víc nevíme ". Všichni, co to tady hrajeme, chápeme,že můžou nastat problémy,ale na druhou stranu nám utíkají všechny výhody,které jsme si i zaplatili za kačky.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jako omluvu jste nedávno dostali velmi dobrý kód. Druhá věc, je, že ani my tady na foru ani CM na chatu neovlivní chod hry. Takže my můžeme akorát problém nahlásit, což vám tady pak i píšeme a pokud nám na dotazy centrála neodpoví tak samozřejmě píšeme, že nic víc nevíme. Postup centrály, kdy a jestli chyby opravují už neovlivníme.
     
  16. Agramon

    Agramon Pilný autor

    V pohodě, máme kód,tak ať to třeba týden neběží :)). Není to nic proti tobě Leo.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jakékoliv kompenzace záleží na centrále. Vždy se pravidelně hlásí nespokojenost a hláší jí nyní i další země. Ale víc neovlivníme.
     
  18. Gotai*8*

    Gotai*8* Pisálek fóra

    tez me to nejde od vcera
     
  19. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Je třetí den kdy hra nejede , co se týče ,,Jako omluvu jste nedávno dostali ... ,, to je dobrý vtip - dostali to všichni na všech serverech a není mě známo , že by všichni měli problémy s přihlášením na hru - sry. Je mě jasné , že jako moderátoři máte omezené možnosti a proto za dnešek píši : Opět se nejde přihlásit na hru !!!
     
  20. Agramon

    Agramon Pilný autor

    ahoj, tak ja jsem na mori GE7