nejde hra

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem 乂°°DaRkShArK°°乂, 16/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    Zdravim prosim vás ide vám hra?Mne sa neda prihlasit ani na hlavnu stránku dakujem za rady
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    mně taky nejde,načte se na 46% a dost
     
  3. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    mne sa ale neda prilasit ani na hlavnu stranku
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáme hlášené žádné problémy, ale protože nejsem jasnovidec nevím na kterém serveru máte problém. Tohle forum je pro všechny servery CZ/SK , takže pokud nenapíšete na kterém serveru hrajete tak nevíme kam patříte.
     
  5. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    globalna amerika
     
  6. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    global eu 2 tez nejede
     
  7. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    a od kedy nejde mne sa ale neda prihlasit ani na hlavnu obrazovku
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ge2 i ostatní evropské servery jedou normálně. Amerika nevím, tam nemáme lodě a podpora spadá pod EN. Ale nebylo by od věci napsat na podporu aby se na to podívali. Jsou dvě možnosti, jde o chybu, která by ale měla být už opravená nebo máte ban, protože se před pár dny banovaly účty.
     
  9. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    ja im ani na podporu nenapíšem lebo sa nedostanem ani na hlavnu obrazovku.A prečo sa banovaly účty ?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pozor na zbytečnou citaci, když je to příspěvek hned nad tvým stačí jen psát do okna dole.

    Napiš samozřejmě na CZ/SK podporu, ale je potřeba doložit ID toho účtu. Důvody banu pokud jsi ho dostal se dozvíš z podpory.
     
  11. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    ako zistim id účtu viem len prihlasovacie meno
     
  12. Glob,Amerika3 jde normálně
     
  13. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    ale me nejde do hlavy že prečo sa mi neda prihlasit ani na hlavnu obrazovku absolutne ma neprihlasi
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ID můžeš najít třeba v ligovém žebříčku nebo v síni slávy v různých žebříčcích
     
  15. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    id už som našiel mam odfotenu lodku a pod nou je napr 40/544815 to je id nie ?
     
  16. co s tym zase robia...mantaci
     
  17. CM_Miky

    CM_Miky Vycházející hvězda fóra

    Čo takto pozrieť si Patch Day :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kdyby ses namáhal se podívat na novinky a ne hned tu nadávat tak bys věděl, že probíhá přesun serverů a bude trvat dvě hodiny.
     
  19. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    GLObalni evropa 2 opet 46 procent a sek
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Evidujeme nějaké hlášení ohledně delší reakce hlavní stránky nicméně na MS1 je dost hráčů online zkusil bych úplně odhlásit případně to zkusit o něco déle.
    Pokude jde například o bílou hlavní stránku v klientu mohlo by pomoci zavřít a znova spustit klienta.