Nehratelná hra

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem AxikCZ, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Dejte nám klíče zpet, toto není fér, na foru nebyla zminka o sebrání klíčů.

    2021-01-07 11:51:13 25 x Zlato připsáno. Důvod: Mince úsilí
    2021-01-07 11:50:40 2000 x Dračí prach připsáno. Důvod: Klíč úsilí
    2021-01-07 11:50:292 x Přízeň královny připsáno. Důvod: Klíč úsilí2021-01-07 11:50:16 2 x Dělo Světoborec 1. stupně připsáno. Důvod: Klíč úsilí
    2021-01-07 11:50:08 7000 x Koruny připsáno. Důvod: Klíč úsilí
     
  2. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    kde mam kluče a mince zo sezony ???
    nejde ani podpora vygenerovat kod
    a nejde ani chet na mori
    tak kto mi da odpovede ???
     
  3. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Tedka na to taky koukám že to bylo vyměněno !
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tenhle problém je už hlášený
     
  5. Notorious

    Notorious Zelenáč fóra

    Troška odbočim o tedajšieho problemu so sezonou.- Predvčerom mi to šlo cez klienta vporiadku dnes už mi cez klienta nejde vypiše mi že niečo nemam prehliadači,cez prehliadač mi hra ide na unity,3x F5 lod nemala meno sloty,hp, ani npc nemali nič len svoj výzor, 4x F5 nabehlo hp sloty atd,nefunguje mi nič nastaveniach všetko ma oneskorenu reakciu vedomosť špeha ukazuje dosah ale neukazuje počet hp npc a hračov, nejde mi presunut predmety do panelu,osobne si myslim,že táto hra je v uplych sračkach a už nikdy nebude tato hra na hratelej urovni ako bola pred pol rokom.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Unity mi v klientu píše chybu v podstatě od začátku co bylo dáno do hry. Spoustě hráčů zase píše problém v prohlížeči. Ale ono by stačilo číst si myslím je to tu psáno několikrát již a je zbytečné o tom psát ve vláknech týkajících se jiného problému. Unity běží pouze v beta verzi. Tudíž stále se na ní pracuje, spousta věcí tam není zatím zapnuta a spousta věcí tam nejde. Ale je to alespoň částečná možnost pro hráče co nemohou mít klienta jak si alespoň v omezené míře zahrát.
     
  7. zbyna2992

    zbyna2992 Zelenáč fóra

    Mám problém klikni na dračí oheň 2 .st. a přepne mi to na PVP hraji glob.Ameriku 3 stalo se mi to dvakrát za s sebou na potřetí stejné u Eliašův oheň
     
    Naposledy upraveno: 1/2/22
    *štěpánek* a eniinail tohle ocenili.
  8. ZLAJANULE49

    ZLAJANULE49 Zelenáč fóra

    Mám ten samí problém
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To není chyba, stačí si přečíst informace o serveru. Přesněji část, kde jsou vypsané některé předměty, které nelze použít v PVE módu, ale musí tam být PVP.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    rakety patří do PvP modu takže jejich použití Vás přepne stejně jako když vystřelíte na ostrov. Vím, že doteď šly používat bez pžepnnutí režimu, ale byla to chyba, kterou nedávno opravili.
     
  11. -ČERNÝ-PES-

    -ČERNÝ-PES- Zelenáč fóra

    děkuji už jsem chtěl psát stejný problém ještě včera to šlo
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel je dost chyb a u některých trvá než se opraví, že si člověk pak zvykne že je to tak správně.