Nehratelná hra

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem AxikCZ, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bohužel se jedná o problém v PC takže můžu maximálně poradit odborníka nebo online poradnu, forum a podobně pro takové chyby.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    puvodně jsi psal o chybě redist.x86, což je součást visual C++ , ted zas o tom že to hlásí málo místa se stejným kodem chyby ?? :) zkusil bych pustit instalaci jako Administrator , to by mělo omezit problém se zápisem na disk.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Občas dělají problémy některé antviry nebo brána firewall. Zkus je dočasně vypnout, stáhnout klienta a pak zas povolit. Další chybou by mohlo být (i když neodpovídá tvému popisu úplně), že jsi už klienta stařeného měl, odinstaloval ho , ale ne úplně a ted se ti tam tluče nová instalace se zbytkovými soubory předešlé instalace. V tom případě je potřeba najít a odinstalovat všechny soubory, které mají něco společného s klientem a pak zkusit stáhnout znovu.
     
  4. s.w.a.p.

    s.w.a.p. Zelenáč fóra

    Muj prvni příspěvěk měl být lepší , ale bohužel : Čtu tady jak jsou problemy s Klientem a přidám se na stranu hráčů. Klienta jsem stáhnul napoprvé a hned mě šlo přihlásit . Ale bohužel , hra v klientovi padá. Měl jsem u počítače několik odborníků a nikdo si s tím nevěděl rady , tzn. vše je naistalované správně , požadavky splněny a PC vyčištěno a nastaveno - tak mě tu nevykládejte o tom , že hráči mají problém u sebe . Tomu nevěřím. Přeji Vám všem pohodové Vánoce a pevné zdraví do Noveho roku . swap.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bohužel ve většině případů je to problém u hráčů. Co se týká opětovné instalace je tam většinou problém se zbytkovými soubory v PC, přes které se nová instalace nepustí. Co se týká sekané a padání je to opět problém jen u několika hráčů. Hlásili jsme to, ale zatím nevíme kde by mohl být problém. Možností je spousta, systém PC (například Linux má zatím problémy), příliš mnoho programů otevřených současně, slabé PC nebo internet. Nemám na mysli padání nebo lagy, které jsou u všech hráčů na všech serverech přes prohlížeč i klienta současně, ty jsou samozřejmě na straně BP. Mám na mysli jednotlivé problémy o kterých tu píše jen pár hráčů. Osobně hraju přes klienta celou dobu co je spuštěný a problémy (které by neměli všichni současně) se u mě neobjevily.
    samozřejmě dál piště problémy s klientem, ale pokud možno k tomu vytvořte vlákno se správným názvem nebo pište do vlákna, které už je na foru na toto téma založeno. Pokud zjistíte nějaký konkrétní problém popište ho co nejlíp ať to můžeme předat technikům.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A jen dodám ano mohou mít a to ten, že se jim to hádá s jiným programem či jim blokuje něco nějaký antivirus a nebo firewall. Ale lidem, kterým to jede bez potíží je velké množství tudíž to něco znamená.
     
  7. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Nějak nám to zase kolísá:(:(:(,NEHRATELNÉ
    Během 20 minut se to už podruhé samo vypnulo, opravdu super když zrovna člověk střílí jelena.
     
  8. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    Což o to ale když je člověk na skupinovy mapě to je teprv sranda vstup za 9 erbu a bac :D
     
  9. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Páráda. A těd klient píše že verze mého klienta je zastaralá, najednou:)? ,ale novější verze není k dispozici.
    Ach jo to jsou patlalové , za takovouhle práci jim snad nikdo neplatí. ne?:D

    Další možností je taky že zamrzlo moře:rolleyes:
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Toto se bohužel stává po restartu. Stačí klienta zavřít a otevřít a je klid.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale zapomněl si dodat, že zavřít a otevřít musíš několikrát, jednou to rozhodně nestačí, aspoň mně ne.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mně to stačilo vždy jen 1x tedy.
     
  13. ☆PØSΛ1Ķ-☆

    ☆PØSΛ1Ķ-☆ Pisálek fóra

    Vyzkoušení Unity nenačte se až dokonce chybí 2.5 cm a konec prázdno ztmavne plocha aktualizovat F5 reset atd. nezabírá ...
     
  14. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Chci podotknout že mě antivirus nahlásil součást seafight klientu jako vir (přesněji se ta položka jmenovala "Maintenancetool") takze sem ji musel vypustit z virové truhly :D, zkuste se podívat pokud to nemáte taky, přeji veselé vánoce.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    prosím dávejte své příspěvky do patřičných vláken.
    Některé antiviry můžou bránit stažení a instalaci klienta, ale stačí ho na tu chvilku vypnout a pak zas zapnout.
     
  16. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    jj mě to když sem ho stahoval ze začátku vymazalo složky nějake ani v pc je už odbornici nenašli a vím i od dalších lidech co jim to udělalo
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Držte se tématu, pro problémy s klientem je jiné vlákno.
     
  18. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ahoj, vratil sem se ke hre, no nebo sem se chtel vratil to vite rok v base bez sea vite co to je ? :D
    a nejak v nastaveni nevidim jak vypnout mlhu, mraky, hejbani potvor atd?
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sice to píšeš do vlákna s jiným tématem, ale v rychlosti.
    Nejdřív se ujisti, že jsi na živém serveru (pouze přes klienta). Pokud jsi tak grafiku nastavíš v Možnosti - grafika.
    Pokud hraješ přes prohlížeč nebo klienta přes tlačítko Vyzkoušej Unity tak máš smůlu, tam zatím možnost úpravy grafiky není. Víc si přečti na foru, jsou k tomu vlákna.
     
  20. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Takže začala sezona, a misto toho aby bigpoint zvětšil kapacitu serveru tak neudelá nic... zase se to seká a padá...
     
    _vaness_CZ tohle ocenil(a).