Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Horňas-ČR

    Horňas-ČR Zelenáč fóra

    jj, bohuzel to nefunguje ... chybu s verzi klienta to pise na Mozilla Firefox :(
     
  2. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    tak se tu mejte pekne koncim s hrou nejde se prihlasit na more a ted aby se nepletlo tak me to pise todle...:mad::mad::mad:
    : Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá.
    Prosím vyprázdni vyrovnávací paměť a znovu otevři tvůj prohlížeč. uz bez nekam bp... mejte se tu krasne:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  3. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    tak kdo nam odpovi co tim zas ty bp tim zas delaj
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  4. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá.
    Prosím vyprázdni vyrovnávací paměť a znovu otevři tvůj prohlížeč.
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  5. Tomik-cz

    Tomik-cz Zelenáč fóra

    To same "Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá. Prosím vyprázdni vyrovnávací paměť a znovu otevři tvůj prohlížeč." cache i historie smazana, prohlizece aktualni a flash player take aktualni.
     
  6. je hezke že nas bugpodvod upozorni že mame starou verzi klienta... ale co takhle dat nějakou radu jak postupovat dal ? aktualizoval sem flashplayer a stejně to Oiču pomohlo :) takže verzi klienta to asi nebude :) tak problem je kde jinde než u nas v pc :)
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže po vašem uspěšném restartu před kterým se mi po delším přihlašovaní podařilo přihlásit a hrál jsem svitek kde jsem odehrál vlnu a když naskočila další vlna tak jsem neviděl žádné lodky,ale viděl jsem jak mi ubírají hp,když mě stopili tak se mi nejde zase přihlásit,takže super uspěšný restart,omg co nás ještě čeká?:(
     
  8. zdravim prave som stiahol prehliadac operu priamo z webu,stiahol som aj najnovsi adobe flash a ked sa chcem prihlasit na more mi to vypisuje ze to mam zastarale a mam vymazat pamet
     
  9. klikot2

    klikot2 Zelenáč fóra

    nefunguje to ani v chrome ani na firefoxu
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,že by kompenzace za nefunkční hru?-
    2014-04-08 19:25:00
    Kotlík z Aruby (Joker ×1): 2× Voodoo-paluba
     
  11. thomas.summ

    thomas.summ Pisálek fóra

    neeboj,zato sa nedostaneš 2týždne na more tak to máš aj tak jedno :D

     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,to je velice zvláštní,i já to mám zastarale,a není to náhodou naopak a to tak,že ty mača hrabali jen prachy a neinvestovali do hry ani kachli?To se mi zdá více pravděpodobněji.:rolleyes:
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, bohužel dochází k problému s přihlášení problém je hlášen. Co se týče verze klienta, tak vymazat paměť prohlížeče buď zkusit v používaném prohlížeči jako takovém a nebo poté vyzkoušet program CCleaner vše viz zde.
     
  14. klikot2

    klikot2 Zelenáč fóra

    mas hezke rady ale bohuzel cisteni nepomaha. vyzkouseno
     
  15. Tomik-cz

    Tomik-cz Zelenáč fóra

    problem neni u nas, nic jsem nedelal a uz nemam hlasku o starem klientu ale koncim nove na 21%. Mate to polamane.
     
  16. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    taky nejde bych se zblaznil
     
  17. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    BP to zase doBANovalo :-D
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Tak co je s tím?Že by chasníci od BP už nemakali a měli fajront?Asi to necháme na zítra všichni,jak oni tak i my.Hlavně si zase (skoro všichni)něco koupime až bude super akce.;)
     
  19. sewses

    sewses Perspektivní autor

    zdravym mam ten isty problen...len zaujimave že global europa 3 nejde!!!! a zato ine napriklad global europa 4 ide v maximalnej pohode..ako odškodni BP celi server global europa 3 !!!oproti inym servervom kto idu bez problemou !!!ako priklad len uvediem že za dve hodiny nefunkčnosti prichadzam o 120 mg zlata,ktore s
     
  20. klikot2

    klikot2 Zelenáč fóra

    nevim jak u tebe ale me nejde GE4
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.