Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, promiň, ale nebudu tu uveřejňovat interní informace. Pakliže samozřejmě nevěříš máš osobní možnost napsat pomocí kontaktů v tiráži. Dále nejsme jediný team, takže i kdyby jak si myslíš jsme to nenahlásili je dalších X teamů, kteří to hlásí též. A dále tě žádám vyvaruj se používání vulgarit těmi opravdu opravdu nedocílíš.
     
  2. Orig

    Orig Zelenáč fóra

    to uz fakt neni normalni,daji to uz nekdy dohromady nebo ne
     
  3. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Hm...bieda no, myslím že by mali ako ospravedlnenie vygenerovať kód s designom z 8 narodenín (ten ktorý bude dostupný zajtra..jasneže ten lepší), keďže hráč si chce zabezpečiť duše aby ho mohol zakúpiť ten design, ale nemôže keďže viac sa nedostane na more ako dostane. Myslím že ako ospravedlnenie by to bolo lepšie ako čokoľvek iné. Možno by nebolo zlé poslať nejaký report ohľadom tohto nech sa nad tým zmyslia páni vývojari.
     
  4. adonis.fmf

    adonis.fmf Zelenáč fóra

    25% - init global actions control a to samé pořád dokolečka dokola, BP nás stříhá doholaDDD
    no co aspon mám čas na jiné prospěšnější věci a ne tu vysedávat celého hodinyD
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    zbytočne tu mlatite prazdu slamu dookola prečo to stale hrate a podporujete niečo čo je nefunkčné? nemam viac čo ku tomu dodat. Tieto všetky chyby boli ešte aj pred spustením na beta serveri a vobec nikomu nevadilo to dat aj na herný server ...
     
  6. sewses

    sewses Perspektivní autor

    • Uveřejňování externích informací
    EDIT ...celkom zaujimave a nemam problemy s hratelnosťou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  7. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    • Urážky
    super dostat se na more nerealny jelikoz tam sedi sama EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  8. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak opet pul hodiny, aniz bych se dostal na more :(
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj branik321, vyvaruj se prosím urážek viz pravidla.
    Ahoj sewses, vyvaruj se prosím uveřejňování odkazů mimo povolené stránky viz pravidla.
     
  10. *REBELION*

    *REBELION* Pisálek fóra

    co to je za hru po potopeni se nemuzu dostat na more a nikdo stim nic nedela delejte restarty nebo něco na co spoustite akci je to normalni kupujte balicky kupujte bedny do bokora a perle ono vam pak to more asi pude a nebo taky ne umite akorad davat bany a nebo obracet na pravidla fora lidi jsou nastvani tak co se divite
     
  11. ~Đuck~

    ~Đuck~ Zelenáč fóra

    uz me to ale vubec nebavi,k cemu je nejaka akce kdyz se nedostanu na more,k cemu tam jste?? kdyz je neco ve prospech hracu,to opravite behem chvilky,ale kdyz je to ve prospech BP,tak s tim nikdo nic nedela a hraci tady muzou jen nadavat
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak po 40 minutach jsem se dostal na more, pak lag a opet mi to nechce nacist mapu :(
     
  13. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    nadherne co z toho mate opet za bordel, odhlasis se a stejne te to potopi. Nejen podelane prihlaseni ale uz i odhlasovani
     
  14. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Z hodiny jsem na moři max.20 min.,jestli tohle někdo považuje za dodržení VOP ze strany BP, žádám odškodnění za nedodržení smluvních podmínek ze strany BP! Nemožnost využívat zaplacené zvýhodnění,premko,zdvojnasobovač a pod.!Podle mého ,jednání BP naplňuje toto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Bezdůvodné_obohacení
     
    Naposledy upraveno: 23/3/14
    adonis.fmf tohle ocenil(a).
  15. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    jste normální banda neschopných diletantů od ředitele až po poslední uklízečku.Několik dnů stále stejné problémy a naprostý nezájem.Je na čase se spojit a podat hromadnou žalobu pro podvod.
     
    adonis.fmf tohle ocenil(a).
  16. *topik*cz

    *topik*cz Zelenáč fóra

    Pro BP žádná pravidla neplatí???
    My hráči se máme chovat podle pravidel a BP nic?
    tohle už BP fakt přehání...
    Musíte jim sypat víc peněz aby to šlo tak jak má:-D
     
    Naposledy upraveno: 23/3/14
  17. adonis.fmf

    adonis.fmf Zelenáč fóra

  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    hrají tu hru skoro 2 roky,vím že je tu mnoho hráču co jí hrají déle,nevynechal jsem ani jeden den,ale poslední týden jsem se jen přihlásil kvuli stupidní odměny,dal jsem BP i nějakou kačku,ale to co ted předvádí tak za to by potřebovali všichni co s tím mají co společného nakopat někde,závěr zní už ani kachli a dojdu až to bude vše fungovat,takže sbohem mongolové od BP
     
  19. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Zdarec vsichni ste souhlasili s VOP a tudis nemate na nic narok tak si nestezujte a hrejte ti co do hry daly nekolik tisic desetitisice nebo i statisice budou platit dale takze zaver hrejte a uzivejte si hru jaka je lepsi uz nebude :)
     
  20. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    PC čistím pravidel, dneska mě odhlásilo z bonusovky 30/30 střelec (poslední loď) dal sem opravit a konec, 25 minut spájám. Tohle je trapné
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.