Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak já vám to semka dám :)
    Chyba krvácejícího srdce (The Heartbleed Bug), která se týká šifrovací knihovny OpenSSL, zasáhla podle odhadů expertů dvě třetiny internetu. Stovky tisíc webových stránek proto v posledních dnech usilovně tuto trhlinu záplatují, což může způsobovat v některých případech výpadky nebo i zpomalení internetu !!!!!
    AZI zkuz smazat tu JAVU ta je zbytečná a když to tim nebude tak si jí tam můžeš potom hodit zas zpět nic za to nedáš
     
  2. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Já bych třeba rád dělal aspoň toho střelce když už prodělávám na akci a to mám veškeré slevy co ve hře jsou a na lodi mam full 60tky 5. stupeň... ale bohužel od té doby co mi spadnul flash už se na moře nedostanu :)
     
  3. ¹Zbyněk¹

    ¹Zbyněk¹ Zelenáč fóra

    ja to rozjel az na 4 prohlizeci na mozile tak zkuosej :)
     
  4. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    super po 20minutach jsem se konečně dostal na moře tak hurá na střelce :D
     
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    co je toto za nesmysl, spadne mi prvně flash a potom toto : Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá.
    Prosím vyprázdni vyrovnávací paměť a znovu otevři tvůj prohlížeč.,
    pokud neumí udělat EVENT ,aby byl funkční ,bylo by lepší kdyby ho zrušili úplně , toto se takhle nedá hrát .a to jsem všechny prohlížeče aktualizoval ,tak já nevím co to je za bordel
     
  6. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Vy máte takovéto problémy a já díky tomu , že mám pár vymožeností jsem hru rozjel hned na poprvé i bez mazání Cookies a všeho přes Google Chrome :D
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ¹Zbyněk¹,vyvaruj se prosím používání vulgarity viz pravidla.
    Ahoj terezkaalukasek, vyvaruj se prosím používání vulgarity viz pravidla.
    Co se týče problémů s logováním o těchto problémech se ví a jsou hlášeny a čeká se na jejich opravení.
     
  8. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    to si opravdu děláte srandu - jo a pře chrom mi to nejede a to to zkouším už hodinu
     
  9. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    tak opravdu děkuji, nádherný event, který si ani neužiju, neb na moře se nestanu ani z jiného prohlížeče - mimochodem počítač má zkontrolovaný - info, že na odstranění se pracuje, dost chabé vysvětlení ......, toto bylo už u minulého eventu, takže to to by se určitě nemělo opakovat......................
     
  10. BlackHarry

    BlackHarry Zelenáč fóra

    ani mňa to stále nebaví čistiť PC aj keď je čistí od cache tak mám tiež problém sa tam dostať ,tiež mi vypisuje Verze tvého klienta je již bohužel zastaralá.
     
  11. klikot2

    klikot2 Zelenáč fóra

    takze dneska se zase nedostanem do hry ?
    uz mi se zase nejde dostat na more
     
  12. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    opet nezvladly jak se mam dostat na more kdyz to nejde
    :(
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nwm čo s tým je ale už mi asi druhý deň nejde dostať sa na more.. stále to zasekne na 44- 45 % a ďalej ani za svet.. nie že by mi to vadilo lebo podľa reakcií je tá akcia na EDIT ale aj tak ..
     
  14. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Tak jsem na tom stejně ,jak vy.Načtese to na max 42%.
     
  15. No to je pokrok to to nevidíte z 26% na 42-49% :D však na tom ti němci makaj :DD )))))
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nikto z "teamu" sa k tomu nevyjadrí? HALOO načo ste tu
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    pokud hledáš oficiální oznámení-vyjádření o préblémech na servrech, tak je uveřejněno již v sobotu v technickém oznámení, ale tento problém neni tak jednoznačně na straně BP, jelikož na všech servrech jsou přihlášení hráči a se dvěmi z Vás (výše uvedenými) jsem právě na moři.

    asi nemá cenu opakovat, že v abecedním seznamu je téma "vše pro bezproblémový chod hry", jen jednu vlastní zkušenost, včera se mi také zasekla mapa na 48 %, vše jsem měl vyčistěno, takže jsem jen vypnul křížkem v pravém horním a dal na hlavní straně znova hrát hru a vše již šlo celkem vpořádku bez větších problémů.
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    v´daka za odpoveď poobede mi to naozaj išlo ale teraz zas ee.. ale keď som všetko zatvoril a zas otvoril tak už to ide.. diky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.