Chyby Nefunguje hra

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem matfons, 30/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Matysek.r

  Matysek.r Zelenáč fóra

  • Zbytečná citace
  Nic o porušení pravidel nevím, nebo si alespoň neuvědomuju. Řeším problém, který tu už před lety řešil někdo jiný, výsledek tu ale není k nalezení. Tak abych to upřesnil, jde o spuštění hry přes prohlížeč, v tomto případě Chrome. Byl jsem nakonec nucenej nainstalovat hru přímo do notebooku, a ta mě do hry pustí, mě ale nevyhovuje, mám radši hru přes prohlížeč. Problém je tedy někde v prohlížeči, ale nejsem odborník, ani technicky znalej, co hledat, proto píšu o radu sem. Za rady děkuju :)
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/24
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tak si přečti pravidla herního fóra a hlavně část zabývající se zbytečnou citací. Opět jsi jí porušil. Co se týče oprav o těch nerozhodujeme, ale my, za nás situace končí když dojde k nahlášení problému. Nicméně prohlížeč moc lidí nepoužívá, spousta hráčů používá herního klienta. Mohu se zkusit podívat při příští aktualizaci, ale obecné doporučení je používat raději herního klienta než prohlížeč.
   
 3. Matysek.r

  Matysek.r Zelenáč fóra

  Díky, alspoň jsem chytřejší. Klient mi zabírá v NTB moc místa, mám v něm jen malý disk a grafika mi taky víc vyhovuje na prohlížeči. Jinak jelikož už jsem pár problémů řešil, tak jsem zkusil poslední možnost, a to nainstalovat můj starý mazač paměti a čistič PC a ejhle, ono to naskočilo, takže pokud bude mít někdo probém, je to tím. Díky za váš čas a trpělivost.
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  co se týká prohlížeče tak první rada pokud něco nejde nebo se nechce spustit hra je vždycky vymazat cookies a historii. Spousta hráčů pak nadává, že je to rada k ničemu, ale ona ve většině případů finguje. Je to proto, že prohlížeč si ukládá nastavení stránek a může dojít k problémům při aktualizacích nebo i běžném hraní. Po vymazání historie a cookies se stránka načte jako nový čistý list bez jakýchkoli protichůdných informací. To samé se občas doporučuje i všeobecně pro router. Občas je dobré ho restartovat, pomáhá to lepšímu chodu PC.
   
  Matysek.r tohle ocenil(a).
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jen dodám, také je dobré vyzkoušet prohlížeč v nouzovém režimu, jelikož pakliže využíváte nějaké doplňky v prohlížeči mohou také dělat problém. Název je používaný takto například pro Mozilla Firefox u jiných prohlížečů může být název jiný.
   
 6. Bufonek1481

  Bufonek1481 Perspektivní autor

  ahoj nejde se mi dostat na moře ,víte něco o tom? Děkuju
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nechal jsi pořádně proběhnout aktualizace? Co ti to píše?
   
 8. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

 9. Bufonek1481

  Bufonek1481 Perspektivní autor

  děkuju za tipy ale ani tak to nejde,podle návodu jsem udělal a nic Autent.failed a nic :-(
   
 10. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ne, že bych chtěl strašit, ale pokud je to, že loguješ na moře a napíše se ti červeně hláška Authentication Failed! dost často je to v situaci kdy ty se přihlásíš a přihlásí se někdo jinej po tobě tudíž je to novější přihlášení a on se dostane na moře, ale tobě to napíše tuto hlášku. Nemůže mít někdo další na tebe přístup?
   
 11. Bufonek1481

  Bufonek1481 Perspektivní autor

  nemůže
   
 12. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

  Jo taky jsem měl dnes velike problemy,vyzkoušej ještě nový prohlížeč.J stahl mozilu a hraji přes ní,ne přes klienta.Blbne to kolik dní už.
   
 13. _vaness_CZ

  _vaness_CZ Pisálek fóra

  ahoj nejde se mi dostat na moře ,víte něco o tom? Děkuju
   
 14. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tak jednak by to chtělo uvést server. Nicméně byl dneska cca 11:17 patch takže je zapotřebí udělat si aktualizaci pokud jde o klienta.
   
 15. _vaness_CZ

  _vaness_CZ Pisálek fóra

  zkouším Google i Mozillu prohlížeč a všude mi píše jen init installer a dál se nepohne

  omlouvám se , asi mám moc staré PC, už jsem se chyt
  il
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/24
 16. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Může také být tím. Nedávno sice zlobil i prohlížeč, ale u starších PC kolikrát trvá opravdu dlouho než proběhne řádně aktualizace. Někdy vyřeší problém reinstalace či úplná přeinstalace dle návodu na herním fóru.