Návrh na kompenzáciu chyby so sezónou

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *GODfather*, 7/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Názor na nápad

 1. Áno

 2. Nie

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. *GODfather*

  *GODfather* Pisálek fóra

  Zdravím, len by som chcel zverejniť svoj návrh poprípade hlasovanie. Bral by som za opravu reštartovanie sezónnych úloh miesto vrátenia mincí.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  je možné že i k tomu dojde pokud nepřijdou na to jak vrátit mince. Anketa je asi zbytečná, než by se uzavřela bude už všechno nějakým způsobem snad vyřešeno. Tvůj nápad předám centrále hned. Není úplně nejideálnější řešení, protože už jsou vystřílené harpuny, munice a další předměty a ty hráčům samozřejmě nikdo nevrátí, ale předám. Za mě osobně tato varianta padá v úvahu jen jako poslední možné řešení.
   
  aver a *GODfather* tohle ocenili.
 3. matfons

  matfons Aktivní autor

  V tom prípade by som už bol za reštart celej sezóny lebo je dosť náročné získať všetky mince v skrátenej sezóne o niekoľko dní, hlavne za vlny na trhline.
   
  *GODfather* tohle ocenil(a).
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jak napsala leo nápad předává na centrálu hned. Anketu zamykám. Zbytečná polemizace coby kdyby. Bohužel nechápu proč hráči si nechávají mince a rovnou je neutrácí. Hlavní si myslím, že je pro většinu hráčů vrátit klíče které měli. Mince bych si po loňském problému nenechával již loni o ně hráči přišli v rámci nějaké chyby, kdy se řešilo, že počet neodpovídá tomu co mají splněné a bohužel ač by to člověk čekal je asi velký problém například udělat na 20 minut odstávku a projet sezóní data kolik by měl člověk mít mincí a kolik má. A dodejme mohlo to dopadnout ještě hůře a to tak, že by došlo i k vynulování postupu.
   
  *GODfather* tohle ocenil(a).
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.