Návrh - Expirace boosterů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 22/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    5 hlasy(ů)
    20.0%
  2. Ne vždy vím co mi vypršelo

    20 hlasy(ů)
    80.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Geralt64 Jo vše je totiž k ničemu, protože všechno se člověk musí naučit sám, nebo sám pochopit moc učitelů kteří umí něco vysvětlit je bohužel málo, protože to berou jen jako povinnost a nemají daný předmět rádi. Zajímavé na tom je že když jsem potkal učitele, který předmět rád mě vše jsem od něj pochopil skoro hned, protože ho to bavilo a uměl to tím pádem vysvětlit. Takže dále budeme všem s nějaký nápadem říkat, že jsou všechny jeho návrhy k ničemu, protože se nám nelíbí, ale už neřeknete z jakého důvodu.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ty asi nečteš co ti tu píšeme že? Několikrát ti tu bylo vysvětleno, co je na tvých návrzích špatně. To, že to nechápeš nebo nechceš pochopit už není náš problém. Držte se tématu ankety jinak bude diskuze uzavřená.
     
  3. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. že není dopracovaná? To jako mám napsat do poslední čárky, aby BP nemusel vymýšlet nic. To jediné jsem pochopil
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
  4. Mě je jasná jedna věc , že Pavel1997 se velmi baví ,když může tzv. točit se všemi zde. Jemu to dělá dobře a Vy máte zkaženou hodinku než se zase oklepete , ale musíte uznat kolik lidí se tím jeho nesmyslem zabývá a dalšími , které ještě vymyslí zabývat budou.
     
  5. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    svoje osobní pocity si vyměňujte na svých osobních profilech , TS, FB nebo jiných sitích a ne v anketách fora. Tady se vyjadřujte pouze k návrhu a ne k charakteru navrhovatele.
     
  7. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. To řekněte jemu, já jen říkám že takový nejsem kdybych takový byl, určitě bych dokázal to co on píše
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Platilo to pro oba takže toho zanechte nebo budou padat tresty. Všichni ti řekli názor ať moderátoři i hráči několikráte a ty neustále zbytečně reaguješ tak co se potom divíš. Takže pokračujte laskavě pouze k názoru na téma návrhu a k ničemu jinému!!!
     
  9. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Poseidon Já nikomu neříkám, že je mu dobře když někomu ničí den, toto o mě říct je fakt hnusné. Všem kterým jsem zkazil den a jsou normální se omlouvám, protože to záměr nebyl.
     
  10. ČIERNA_PERLA*SK

    ČIERNA_PERLA*SK Pisálek fóra

    V dnešnej dobe nepoznám hráčov ktorý by nevedeli čo im konči. Nieje problém si pozrieť každý 2-3 deň svoje Boostery a v prípade že mi nejaký booster konči tak dokúpiť.
    Je to síce zaujímavý návrh ale neoplatilo by sa to realizovať lebo by to skoro nikto nepoužíval a veľa hráčov ma boostre aj na par rokov.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.