Návrh - Expirace boosterů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 22/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    5 hlasy(ů)
    20.0%
  2. Ne vždy vím co mi vypršelo

    20 hlasy(ů)
    80.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Ahoj, už vás také nebaví zjišťovat co vám vypršelo, a proč máte třeba miň slotu pro zbraně? Tak se vám můj návrh bude líbit navrhuji, aby se na moři u přehledu lodě přidalo políčko vypršené boostery, kde byla vidět ikonka, název boosteru který vám vypršel a co vám přidával+ možnost obnovení je li možné zakoupit.
     
  2. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    ty by si mal vytvorit vlastnu hru ...to by bolo premakane ... :D
     
    pavell1997(CSA) a kirisutegomen tohle ocenili.
  3. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    Pavell prosim ťa povedz mi, ty si niekym platení za pridávanie xy nezmyselných nápadov ?? každý kto tu chodí aspoň pár krat do týždna na hru vie kedy čo mu končí a vie čo aký boster pridáva. Takže nie je potrebné pridávať nejakú blbosť, ktorej využitie bude v percentách poblíž nule. V hre je dosť iných vecí ktoré treba trošku ešte dotiahnuť a nie vkuse pridávať nové a nové blbosti ktoré budú k ničomu.
    A už konečne začni hrať na hre a nie na fore (možno pri tom hraní naraziš na nejakú nedotiahnutú vec a dáš konečne rozumný návrh)
     
  4. testosteron

    testosteron Zelenáč fóra

    když na cokoliv najedeš kurzorem ukáže ti to na jak dlouho to máš tohle je zbytečný:eek::eek::eek::eek:
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pavell1997(CSA) už jsi byl několikrát upozorněný, že nemáš vymýšlet tolik návrhů, které z 99% ani nebudou realizované. Tohle tvoje chování na foru už se dá považovat za spam nebo posthunting fora. Hru vymýšlí provozovatel a hráči mohou občas navrhnout vylepšení. Bylo tu spousta lepších návrhů, které by hře opravdu pomohly a nebyly zatím realizované tak prosím nezahlcuj forum anketami, které ani nejsou dostatečně propracované aby se mohly poslat na centrálu.
     
    ČIERNA_PERLA*SK a 0neDay tohle ocenili.
  6. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. tak to je moc když tedy navrhnu něco co napíšu do podrobna tak taky se vám to také nelíbí myslím že chyba není ve mě
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je nejlepší si vše vzít podle svého. Podívej se kolik posledních návrhů je od tebe a v jakém rozsahu. To měla leo namysli. Podívej se kolik návrhů jsi založil během posledního měsíce a kolik z nich má smysl o tom ani nemluvě.
     
  8. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Mohli by jste tento návrh uzavřít, nebo upravit a nebo zabanovat autora. Není zcela zřejmé co je ano a co ne. Věta
    Ne vždy vím co mi vypršelo, má být brána jak, jako Ne, vždy vím co mi vypršelo a nebo Ne vždy vím, co mi vypršelo?!!
     
  9. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To není to samé, tam je dost podstatný rozdíl:
    Ne, vždy vím co mi vypršelo - jsem v obraze a vždy vím, co mi končí
    Ne vždy vím, co mi vypršelo - nejsem si jistý, kdy mi co končí, někdy to nevím
     
    -Dallas- tohle ocenil(a).
  11. Agramon

    Agramon Pilný autor

    pavell1997, jen to co jsi vymyslel za týden, je pro programátory BP práce na několik let. Tak s tím už přestaň :).
     
    Geralt64 tohle ocenil(a).
  12. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Geralt64 je to to samé Ne, vždy vím co mi vypršelo je to samé jako Ne vždy vím, co mi vypršelo
    protože Ne nesouhlasím protože vím co mi vypršelo tak ze mě nedělej blbce :D
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to to samé, má to úplně jiný význam, ale gramatickou stránku věci tu rozebírat není potřeba.
     
  14. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Leo. jo čárka na rozdílném místě má 2 významy hmm :DDD klidně kde mám chybu v pravopisu
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslím si, že nemá smysl ti nic vysvětlovat řeklo ti to X hráčů a stejně máš svou.
     
  16. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Možná kdyby sis to přečetl tak X lidí ani nemá už zájem to číst tady a ani v podstatě nereaguje protože vidí, že je to zbytečný a ke všemu nač ti to má psát dalších XXX lidí když sdílí názor jiného. Protože kdyby to tak nebylo určitě by se někdo ozval.
     
  18. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Poseidon jinak k tomu, za to že hodně lidí něco neumí mohou i učitelé, protože když ten předmět neumí vysvětlit, je to k ničemu. Sloh mi nikdy nikdo nedokázal vysvětlit, kde se píšou čárky také ne vše jsem musel sám, protože mi to nikdo nebyl ochoten z učitelů vysvětlit ...
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    pavell1997(CSA) Koncept teto hry je na několik let předem určen tak nevim o čem je řeč. )))
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kdyby ti to vysvětlili, tak by to stejně bylo k ničemu. Tady ti taky všichni vysvětlujeme, že tvoje návrhy jsou k ničemu, jen s nimi zahlcuješ forum a stejně to pořád nechápeš. Takže chyba nebude v učitelích.
     
    ČIERNA_PERLA*SK a Corp.13 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.