Zpetná vazba Nahlášené příspěvky - Reakce

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  antigenius Včera v(e) 4:58 PM
  stále špatný level​
  Příspěvek

  Jestli myslíš herní level tak bys měl líp číst forum. Pokud máš špatný level i po opravě tak máš psát na podporu.
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  dedek1947CSA Dnes v(e) 11:43 AM
  ůkol část 13 splněna,pokračování není?_
  Příspěvek
  Nahlášení příspěvku slouží rozhodně k něčemu jinému. Pro případné dotazy si založ prosím příště vlákno. Nicméně k tvému dotazu nevíme o tom, že by bylo něco dál. Ale centrála nám tyto informace nedává tudíž pokud by jsi na něco narazil můžeš dát vědět abychom to prověřili. Ale jelikož jiný z teamů má úkoly do řady 12 jelikož využívá jiné číslování trošku myslím si, že nic není.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  1. Tomasek0000 Před 3 minutami
   nic jsem nedostal a žebříček je furt aktivvní​
  Příspěvek

  Nahlášení příspěvku NESLOUŽÍ ke vzkazům moderátorům nebo řešení problému na účtu, ale k hlášení nevhodných , vulgárních nebo jinak pravidla porušujících příspěvků. Není možné Vám v nich odpovídat. K atlantidě existuje na foru diskuzní forum, které slouží k diskuzím o atlantidě.
  žebříček měl být zastavený včera, nejspíš nebyl, ale info které jsme dostali bylo pouze že se neví kdy se budou rozdávat odměny.
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  rybryb2 Včera v(e) 11:21 PM
  Tento kód nie je platný, alebo už jeho platnosť skončila.
  Příspěvek
  Tak buď ti někdo zadal daný kód jestli má na tebe přístup a nebo špatně kopíruješ? Zkoušel jsem nyní poukázku zadat na testovací loď a bez potíží funguje. A je i stejná jaká je na FB. NEW VOUCHER: KBWDFY4WEE54QRNZ
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Cannis_Aureus Dnes v(e) 12:42 PM
  Letína strážce je špatne. Letní strážce​
  Příspěvek
  Jedná se o oficiální překlad od centrály. Bohužel ne vždy odpovídají překlady realitě. Až NPC potkám jediné co mohu udělat je nahlásit ho na centrálu a požádat o změnu.

  EDIT: Na moři je Letína strážce.
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  skratosI Dnes v(e) 12:32 PM
  nejde nacist úkol 1014

  Příspěvek

  Nahlášení příspěvku neslouží k hlášení problému ve hře, ale k hlášení chybných informací na foru nebo vulgárních či jinak pravidla porušujících příspěvků.

  Úkol 1014 obsahuje souřadnice. Na foru i na chatu bylo několikrát opakované, že úkoly obsahující souřadnice musí být přijaté v prohlížeči. Vím, že je jednodušší prostě někam něco napsat, ale zkuste si nejdřív projít forum a diskuze než budete hlásit něco , co už se tu několikrát probíralo.
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  žádné obhajování bugu nevidím. Poseidon vysvětloval jak je nastavené trestání podvodníků. Nejspíš ale chceš za každou cenu někoho obviňovat. Takže znovu a snad naposledy. Tresty si určuje a rozdává přímo centrála. Externí týmy můžou jen posílat hráče na prověření nebo spolupracovat na vylepšení debuffu, ale o trrestech a jejich délce rozhoduje POUZE centrála.

  upload_2022-4-1_13-55-24.png
   
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Hráč byl potrestaný podle pravidel fóra za vulgarismy. Za neznalost rodného jazyka se bohužel netrestá, i když je to občas škoda :D

  upload_2022-4-30_17-32-56.png
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ne, není to na ban. Je tonázor a napsaný slušně. Nemusí se mi líbit, ale neporušuje pravidla. Někdo rád reje do čehokoli, jiný zase sleduje kde kdo co napíše aby ho mohl nahlásit. Každý má jinou zábavu. :D

  upload_2022-8-28_12-16-47.png
   
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Bohužel na podporu budeš muset napsat a taky doložit ID nebo víc důkazů. Pokud je to ještě aktuální je potřeba doložit víc informací.

  upload_2022-11-24_9-56-1.png
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.