Zpetná vazba Nahlášené příspěvky - Reakce

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  jelikož se začínají množit hlášení a někteří hráči bohužel asi nečetli příspěvek. Rozhodl jsem se pro toto vlákno.

  Předem upozorňuji že toto vlákno je uzamčené a je tedy bez možnosti reakcí.
  V případě, že by chtěl někdo z hráčů na jakýkoliv bod reagovat prosím založte pro toto vlákno diskuzi. Ne vždy se musíme vzájemně pochopit a v některých případech s úpravou nesouhlasím a rád bych tuto informaci předal aby tu časem nebylo X vláken o ignoraci hlášení i když tomu tak nebylo. Mějte však na paměti, pakliže tu není reakce na Váš příspěvek mohlo pouze dojít ke změně a není zapotřebí sem tento příspěvek dávat.
  Zároveň chci upozornit, že nejsou příspěvky zamýšleny za účelem jakéhokoliv zesměšnění, jen za účelem snahy reakce na problém či ho případně dořešit.
  Váš SeaFight team
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  GRAMATOP Prečo tam nejsu cadocky od 21lvl ceny? Příspěvek
  Tak to opravdu nevím jak jsi to zamýšlel.
   
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  • ...KESAV...CZ Čtvrtek v(e) 6:11 PM nelze pouzit Příspěvek
  U většiny poukázek jako je tebou zmiňovaná je dána expirace v případě, že jí známe. Je naprosto samozřejmé, že po tomto datu nelze danou poukázku již použít.
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jongleur125 Trošku více informací by neuškodilo k tomuhle. Děkuji Příspěvek
  Chybí mi zde nějaká informace o tom co víc bys chtěl přidat? Dodal jsem napojení přímo na celé FAQ Ligového systému. Nicméně myslím si, že příspěvek jasně popisuje k čemu daná nabídka v menu je. Jediné co mě ještě napadá by bylo dodání například odměn, ale jelikož může dojít ke změně cen a nabídky a my nemáme jak provést kontrolu když nemáme danou ligu vidím to jako trochu nevhodné.
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jongleur125 U Rozpoutané síly je ve hře jiný popisek. Porsím o update a vysvětlení pokud možno. e hře je psáno +% Průrazné poškození ( Co to znamená nebo co to má co dělat?). Předem děkuji. Příspěvek
  Ve hře naprosto běžně dochází ze strany provozovatele ke změně popisu jednotlivých názvů a textů. Bohužel ne vždy dojde ke změně na popis, který by lépe popisoval celou situaci. Jelikož FAQ není žádné oficiální vyjádření provozovatele hry, ale snaha vytvoření informací pro hráče o jednotlivých předmětech, nabídkách, ... . Nemusí vždy souhlasit texty na moři a na herním foru. Jednak nelze neustále vše prohlížet a ověřovat. A zároveň ve většině případů nedostaneme ani informace o změně popisu. Jedná se o starý popis, ale na funkci to nic nemění. Současný text v FAQ více popisuje co dané vybavení dělá a tím je: Zvyšuje se poškození municí Voodoo úder.
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  -=Robi=-Český tým se už ani neobtěžuje s překládáním oznámení? Příspěvek
  Ne obtěžuje, ale osobně si myslím, že překládat těch pár vět, když podstatné jsou obrázky o postupu je zbytečné. Obvzláště, když celé testování je ani né na 3 dny a z toho většinou nic běžný hráč neotestuje, jelikož 99% si tam honí ego a všechny jen topí.
  Ale pokud to z těch jednoduchých obrázků nechápeš klidně ti to přeložím. Ale rychle čti za pár dní to půjde dle pokynů pryč.
   
 7. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  xixao69 Nic v platební oblastni není. Přípěvek
  Design zatím zlobí, ale Oko nenávisti za 460Kč tam je.
   
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  pindrusecVčera v(e) 9:01 PM
  nejde přidávat odpovědi :D dobrá diskuze.... Příspěvek

  Toto vlákno je zatím uzavřené pro hráče protože zatím není na co reagovat. Od další akce bude v tomto vláknu vždy napsaný název a doba trvání akce a pod to teprve budete moci na akci reagovat. Diskuze k akcím tedy budou v jednom vlákně pod sebou s tím, že vždy bude napsaný název akce, ke které můžete diskutovat. Podobně jako u Kotlíku se Sáby.
   
 9. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tento příspěvek nepochází z nahlášených vláken, ale není ho kam vhodně dát. Ano uznávám v poslední době bylo několik problémů v rámci překladů či špatně daného datumu začátku či konce akce, ... . Jelikož upozorňují nejmenovaní hráči na špatné datum konce bonusového poškození munice tak opravdu toto datum je správné které nám bylo dáno a bylo na to upozorňováno již od počátku centrálu bohužel bez reakce. Držíme se pravidel a tudíž necháváme oznámení taková jak jsou doručená i přesto, že víme a máme kolikráte odzkoušené, že to tak nesedí.To, že jiný team se tato oznámení rozhodne změnit a porušit tím pravidla to bohužel neovlivníme.
  Originální znění je:
  Teprve dnes přišlo opravné info o datumu trvání akce. Originální znění opravy:

  Hey all,
  Sorry date and day were mixed up.
  It´s MONDAY, 3th June, so until today.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 3/6/19
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  pavell1997(CSA)Dnes v(e) 4:30 AM
  není pravdiné sestřelil jsem jich snad 20 a nic Příspěvek
  Admirálové vyskakují po sestřelení určitého počtu určitých NPC. U každého admirála jsou to jiná NPC a jiný počet. To ale neznamená, že ten počet máš sestřelit sám. Sčítají se sestřelené lodě od všech hráčů, kteří je na těch mapách střílí a tomu kdo sestřelí poslední NPC do počtu se objeví admirál. Je to tedy o štěstí aby jsi zrovna ty sestřelil to 10 té NPC.
   
 11. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  pavell1997(CSA) Dnes v(e) 5:46 AM
  Potopil jsem jich 48 a nic a pak si přijede típek a hned se objeví ........................................... Příspěvek
  Sice nechápu v čem spočívá problém, ale už se několikrát na chatu i tady vysvětlovalo, že vyskočení admirála je o štěstí. V tomto případě můžeš sestřelit třeba 150 NPC Krvavý dráp a nemusí ti admirál vyskočit, protože někdo jiný na jiné mapě měl to štěstí, že sestřelil toho 20 tého, ze kterého admirál vyskočil.
   
 12. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  _Bigoš_(K*P) Včera v(e) 6:56 PM
  nema byť 7 uloha 44 lvl, poraz 10x Potomci Rukhu / Rukhovi potomkovia
  Je to samozřejmě možné. Úkoly a zkoušky jsme psali v době jejich dělání a BP naprosto běžně dodává a odebírá úkoly i mění jejich obsah. V takovýchto případech prosím screen do vlákna neaktuálnosti fóra. Pakliže se prokáže, že došlo ke změně určitě jí zde změníme.
   
  Tom tohle ocenil(a).
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  pindrusec Dnes v(e) 12:03 PM
  beta jede stále l, nebylo vlákno zavřeno omylem ? mimochodem , po chvilce hraní se jim to desně seká a při otevření např. okna obchodu se to kousne totálně

  Ne, vlákno nebylo zavřené omylem. Beta byla otevřená ale asi po dvou dnech byla uzavřená kvůli technickým problémům. Včera byla znovu otevřená. Problémy se záseky piš do vlákna na zpětnou vazbu. Je potřeba vypsat chyby aby se mohly včas odstranit a nedostaly se na živé servery.
   
 14. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  pavell1997(CSA) Urážlivý obsah který má autora neboli mě zdiskriminovat. Já dostanu ban za snahu někomu odpovědět a on ne? Příspěvek.
  To jsi doufám nemyslel vážně. Nejedná se rozhodně o žádný urážlivý obsah. Pouze autor ti sdělil slušně ať nezakládáš další většinou blbosti, které ani kloudně nepopíšeš a nebo se jedná o nesmysl. Nejdříve si nastuduj pravidla fóra a používej nahlášení příspěveku k tomu, k čemu je určené.
   
 15. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  pavell1997(CSA) ano ankedy dělají ale takové že člověk nemůže ani nic napsat ani svůj názor :D anketa k ničemu :D Příspěvek
  Snad neočekává že se tě bude BP ptát kam ti má dát jakou možnost. Nicméně už jsi byl jednou upozorněn na zneužívání tlačítka tak se pak nediv, že jsi trestán.
   
 16. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  pindrusec Dnes v(e) 4:39 PM HRMS Snailington III - není to náhodou už sezona 3 ?? Příspěvek
  Ano máš pravdu. Opraveno a děkuji za upozornění ;)
   
 17. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  bárkus86 Před 45 minutami
  Nedostačující vysvětlení, společnost provozující tuto hru jaksi zapomíná na platící hráče. Nejde jen tak odebírat placený obsah ve hře.Kam tohle vede?Maximálně k velkému odlivu hráčů. Příspěvek
  Vysvětlení je dostačující pro tuto chvíli a určitě není konečné. Jak se bude problém řešit budeme dostávat další informace, které Vám předáme. Klíče budou připsány na účty ať už ty, které si hráči koupili za peníze nebo ty, které získali dokončením sekcí. Co se týká mincí ty nemají s platbami nic společného a upřímně, v tuto chvíli měli velké množství mincí jen hráči, kteří nehrají poctivě. Nemyslím tím hráče, kteří mají čas sedět u PC celý den. Prostě došlo k chybě a BP se snaží ji opravit. Pro příště funkce Nahlásit neslouží k hlášení svých názorů, ale k nahlášení obsahu, který je nevhodný nebo jinak porušuje pravidla fóra.
   
 18. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  ***A*N*X*E*L*** Dnes v(e) 12:38 PM
  maximalna hodnota uz nieje 77,3 ale je vacsia neviem co je nove na sancu na vyhnutie sa zasahu poposil by som o info Příspěvek
  Pravděpodobně se jedná o doplněného společníka milosrdenství. Nevím jakou hodnotu jsi viděl ty nic jiného mě aktuálně nenapadá. Bohužel my tyto hodnoty nedostáváme musíme si na ně přijít stějně jako jakýkoliv jiný hráč.
  Případně ještě jsou nová rozšíření, ale ta jsem netestoval.
   
 19. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  *brukva*cz* Před 54 minutami
  nejsou odmšny v yulongských mincích
  Nenahlašuj prosím příspěvek jen proto aby jsi mohl nějak reagovat. NA foru je vlákno přímo na hlášení chyb unity tak ho využij Příspěvek
   
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  korl25 Včera v(e) 9:44 PM
  nemůžu rozkliknou úkol stopy na moři lvl 3 nějak mi to blbne​
  Příspěvek

  Nahlášení příspěvku neslouží k dotazu na chybu nebo k řešení chyby na tvém účtu. Hlásí se tam příspěvky, které je potřeba zkontrolovat například kvůli vulgaritě, nevhodnosti nebo chybě v textu.

  Ke tvému problému. Úkol Stopy na moři obsahuje souřadnice takže předpokládám, že hraješ přes klienta a úkol se ti vůbec nezobrazí. Souřadnicové úkoly se mohou přijímat pouze v internetovém prohlížeči. Jen tam se zobrazí. JE to chyba hlášená už delší dobu a zatím ji neopravili. Stačí úkol v prohlížeči přijmout a pak přelogovat zpět na klienta kde ho už můžeš plnit.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.