načitanie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Nevim proc se resi boss mapa, kdyz tu se resi nacitani mapy, ale to je fuk, hlavni je ze vsichni maj 42% a bp stim nic nedela:)
     
  2. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    už tam máš oznam od Verbei...stále v řešení...malý dvorek a dlouhý bič :)
     
  3. marcopolo77

    marcopolo77 Zelenáč fóra

    ahoj na ge2 se mi nejde prihlasit cca 8 hod mate nekdo predstavu kdy to opet pujde diky:)
     
  4. édesem

    édesem Zelenáč fóra

    jiste od vcera je oznam na foru predchvili pridali dalsi takze se na oprave stale pracuje
     
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    • Vulgarita
    tak to je važně dost ubohe,prachy vydělavaji ve velkem ale server neumi dat dohromady.naco se teda do toho EDIT když nic neumite.ale co aspon budu vic času s rodinou jak tu sedet a koukat na neschopnost BP
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/15
  6. Indianos-cz

    Indianos-cz Zelenáč fóra

    [​IMG] šťastné a veselé :))
     
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    to oznámenie včera to si len robili srandu... o 10 žeby ešte niekto robil v BP???? HA HA.. oni už o 2. sú pekne doma a kašlú na to zvysoka..
     
  9. prdlyandel.cz

    prdlyandel.cz Pisálek fóra

    • Spam + Doubleposting
    :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

    :(:(:(:(:(:(:(:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/15
  10. Fandees

    Fandees Zelenáč fóra

    A ještě si troufnout napsat : Zdá sa, že ide o rozsiahlejší problém, ktorého oprava môže trvať 60 - 90 minút.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz a prdlyandel.cz, prosím bez zbytečného spamování.
    Ahoj _sandokan_CG!, prosím bez zbytečné vulgarity i když formou tečkování viz pravidla.
     
  12. Natalia0812

    Natalia0812 Pisálek fóra

    Mohli by nas aspon upozornit kedy sa to priblizne opravi a nie ako bolo pisane ze 60-90 minut a popritom to uz je dost vela hodin. Ked uz im ta hra tak dobre vynasa by si mohli zaplatit kvalitnejsich zamestancov co to opravia a nie este viac pokazia
     
    _MACHO_ tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj piráti, v tuto chvíli by jste se mohli načíst na mapu moře.
     
  14. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Tak nám sea nefunguje, všichni se ptaj, co se děje? Co by, copak by se dělo, jen se u všech chvěje tělo.Prst na myši silně mačká, v kapse hřeje z paysejf kačka, F5 klávesa se žhaví na foru se čtou jen zprávy.Hurá, tak prý to už jede, na Helmuta vše se svede, zase vytáh špatnej káblík, šaraticí zapil gáblík:)))
     
    kywa tohle ocenil(a).
  15. Natalia0812

    Natalia0812 Pisálek fóra

    mega server 1 ide v poriadku co viem a 2 nejde
     
  16. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    mohli?...nemohli :-(
     
  17. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,GE3 nejde-42% - connect to server:mad:
     
  18. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    tak si říkám na jaký moře se asi mám nalodit, že by severní nebo tichý oceán:)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vyzkoušel jsem Globální Evropu 1, Globální Evropu 3, Globální Evropu 5 a přihlásil jsem se všude bez potíží.
     
  20. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    můžu vědět co se zase děje že se nemohu přihlásit samo mě to vyhodilo a od té doby to opět nejde jsem na globální evropě 2 vždyt tohle není možný opravdu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.