načitanie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _MACHO_

    _MACHO_ Pisálek fóra

    kks aj mne co stym je zase
     
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    to nevi ani BP DD
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖,

    znovu nahlásím server G1.

    pěkný den
     
  4. :)) Tak snáď sa to vyrieši :D
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ved hadam nedaju reštart aš rano;)
     
  6. _MACHO_

    _MACHO_ Pisálek fóra

    ja pocitam stym ze si zahrame az po 5 rano
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Zdá sa, že ide o rozsiahlejší problém, ktorého oprava môže trvať 60 - 90 minút. . Tak to som zvedavy kedy to pojde. Naposledy ked hlasili 30minut tak to nešlo 5hodin :D
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    To pisala pred pol hodinou Verbeia v ozname:)
     
  9. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    koukejte jit spat stejne to dnes nepojede;)
     
  10. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Už to k tomu spěje, 150minut
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poprosím BP o náhradu jedných dvierok v kalendári keďže dnes som nebol kvôli ICH CHYBE schopný ich otvoriť.. vďaka
     
  12. CONGESTION ERROR a to už thruba 10 min, jak je to možné, když se v tom pomalu celý den hrabou? dnes tu jsem po čtvrté, z toho jsem se dvakrá ani nedostal na hlavní stránku kvůli údržbě, na třetí pokus mě to pustilo, ale sekalo se to tak, že se hrát nedalalo. Te´d když si člověk řekne, že by to mohlo konečně fungovat, tak nejde mapa? To ja ta velká zimní akce? Že nás nenechaj hrát???
     
  13. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Mě by spíš zajímalo proč nemůžu hrát když ostatní hrajou a mají event jenom pro sebe, po odhlášení lidí by se snad server měl uklidnit a získal bych přístup? ne podle mě udělali ve hře nějakou jinačí chybu.. a stejnak jestli bude náhrada tak to bude zase pro všechny... takže klasická spravedlnost týhle hry
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, množství lidí na herním serveru bohužel není jediný faktor. A upřímně nedovedu si představit, že by měla například podpora kontrolovat lodní deník každého hráče pro případnou náhradu.
     
  15. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    to je fakt konec toto člověk se těší že si bude moci zahrát pořádně když přes celý den to pořád zlobilo ale od první opravy se nic nezměnilo a asi nezmění hlavně že máme zimní akci. Je neskutečný že pokaždé at je nějaká akce vždy je něco špatně v první části vánoční akce se nedalo pořádně zahrát na boss mapě a pak je tu tenhle problém st nám na rovinu někdo řekne co se děje nebo lépe řečeno co bigpoint podělal a to nemluvím o běžícím premiu a to co si člověk zaplatil za boostery perníkovou měnou
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    ahoj poseidon, je mi jedno zda dají náhradu, ale - tak by měli zrušit dnes soutěž s dárkem
     
  17. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    souhlasím protože to není fér spousta hráčů neměla možnost se pořádně hledáním dárku zabývat jelikož se to opravdu nedalo
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, to už záleží na centrále ovšem.
     
  19. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    Poseidone myslíš že to budou schopni opravit do 5 rána nebo to bude na delší dobu než bylo v plánu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.