Milník č. 2 systému metamorfózy / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem logan17, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Arrow☢,

    chybu s HP a body z boje u Drtiče Lebek, doufejme v její rychlou nápravu.

    díky za upozornění
     
    Naposledy upraveno: 24/7/14
  2. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj všem..Arrow mam taky drtič lebek a hodnoty diamantu mam stejne..Jen jsem lwl 26 takže před metamorfozou jsem dmg bonus měl 17%...Ale příjde mi že šutim meně než jsem střilel:(
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    s drtičem toho bude v nepořádku víc,, než jen to co jsem napsal, jeho bonus na škody děl jsem přesunul na jinou loď a střílím o 500 méně

    kromě toho nechápu ty názvy a hodnoty drahokamů viz
    https://board-cs.seafight.com/threads/drahokamy-konfiguracia-a-zuslachtovanie.42887/#post-276952

    Drtič má teď 60000HP což je vyhlazený lazurit, zajímalo kteý dizajn má drahokam bezvadný lazurit s 75000HP

    nevím o tom, že by měl jakýkoliv dizajn o tolik větší HP než drtič, pokud se nepletu tak z dizajnu co má větší HP je to jen Demonwing který měl 85000

    velmi se těším až vznikne seznam dizajnu a bonusů a k nim druhy drahokamů, zatím jsem metamorfozou jen poškozen
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
    Kučim tohle ocenil(a).
  4. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    střílim taky meně..bezvadny rubin 15% na dmg to ma ted drtič a zbztek se musi dobrousit tz 3% tak mi to zdělilo CM..nachapu když už jsem něco měl proč to znovu brousit
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nic se brousit nemusí aspon zatim ne, tech 15 máš jako zaklad a ty dalsí procenta maš za elitní level , ten más 26 , takže bys měl mít bonus do strelby 18 %
    viz toto

    Jelikož drahokamy fungují pro všechny hráče stejně bez ohledu na jejich elitní level, byli jsme nuceni provést několik změn v systému elitních levelů. V prvé řadě jsme implementovali elitní level 0, aby i hráči bez jakýchkoli elitních bodů získali základní statistiky z nových designů. Dále jsme lehce pozměnili způsob, jakým elitní levely ovlivňují statistiky Vaší lodi. Jak již bylo řečeno, drahokamy mají pro všechny hráče tentýž efekt, a v závislosti na Vašem elitním levelu získá Vaše loď následující bonusy, takže ve výsledku bude mít stejné nebo mírně lepší statistiky:
    • Elitní level 4 a méně: žádný bonus
    • Elitní level 5 – 14: +5 000 HP, +5 000 VB, + 1% k poškození děly
    • Elitní level 15 – 24: +10 000 HP, +10 000 VB, +2% k poškození děly
    • Elitní level 25 a výše: +15 000 HP, +15 000 VB, +3% k poškození děly

    proste jednoduše to co vidis za bonusy v drahokamech u sve lode (HP,VB,Poskození) je vzdy bez bonusu za elitní level
     
  6. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    U Pána přílivu je taky chyba ma mit bonus + 80 ryschlost pri poskozenem stavu a ma misto toho + 49 rychlost pri plnem stavu.
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Pán přílivu je co za Dizajn, pod tímhle názvem ho neznám,

    ted koukám do platebky a je tam novej dizajn Barbados?.....
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, bohužel je více designů, které mají chybu. Některé už jsou hlášené, ale pokud objevíte další dejte vědět případně nahlaste problém na podporu a určitě bude předán dál.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Poseidon ? design Limperial mal pisane ked som ho kupoval menšie utrpene škody a nie 5% viac škod na superoch ak si dobre pametam. to teraz pred par dnami zmenili.Mam Pravdu?
     
  10. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    nemáš pravdu, u designu L'IMPERIAL je od začátku napsáno 5% DMG pro PvP
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BlackOuts,

    tento design má tyto základní bonusy:

    0 - 22 elitní lvl.: 65 000 HP, 32 500 VB + 13% vyšší poškození s děly
    + 10% vyšší poškození s harpunami
    5% vyšší poškození proti iným hráčům!

    menší poškození má jiný design

    Ahoj »•Tomáš•«,

    pokud se nepletu je to Tidehunter a ten má mít tyto bonusy:

    0 - 22 elitní lvl.: 65 000 HP, 35 000 VB + 14% vyšší poškození s děly
    + 10% vyšší poškození s harpunami
    + 80 bodů k rychlosti v poškozeném a hořícím stavu!

    49 bodů k rychlosti má mít jiný design např. Zapata (mexický design)

    ověříme a nahlásíme, díky za upozornění

    Ahoj ☢Arrow☢,

    nejlepší drahokam na HP by měl mít opravdu Demonwing

    0 - 22 elitní lvl.: 70 000 HP, 37 500 VB + 13% vyšší poškození s děly,
    ale jak bylo oznámeno, zaokrouhlování by mělo být pro hráče výhodnější, pokud se VB v základu zaokrouhluje na 35 K je možné že HP se zaokrouhlí naopak nahoru aby hráč nebyl škodný. Prověříme, bohužel pokud se u něho vyskytuje chyba testovací loď nám nepomůže a musíme počkat na odpověď z centrály BP.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku rozdil mezi drticem a demonem byl 2000 HP, ted ma drahokam u drtice hodnotu 60000 a demon ma 70000, to je trochu nepoměr ne? a treba krakenhunter ma zaklad 75000

    velmi se tesim na nejaky soupis,tabulku od BP s dizajnama e jejich hodotama drahokamu, to teprve budou hadky

    a zrejme nejaka takova tabulka jiz existuje ze tak jiste uvadis hodnotu 70000 u 22 levelu, nebo demona mas¨?
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    rozdíl byl :
    Drtič Lebek 65-83K, Demonwing 70-85K, v základu o 5000 HP. Hodnotu 65-83 má dalších minimálně 100 designů neni důvod aby i tento design neměl stejnou hodnotu drahokamu. Psal jsem to minule a znovu to zopakuju je to chyba a je nahlášena.

    Hodnotu 70 000 uvádim z fóra, které tu je od vzniku tohoto designu, nic nového pouze zkopírováno, Démonwinga nemám. Vycházím pouze ze základních hodnot. Designů je pokud se nepletu cca. 500 a to je už dost velká šance v tom udělat chybu. Hodně teď využívám link designů lodí, který bude brzy předělán na nové hodnoty.

    pěkný den
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Dalsi dobra informace, vzdy jsem jen koukal na horní hranici HP,na tu spodní ne.;)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra


    Ahoj ☢Arrow☢,

    Španělský design, který přináší speciální vlastnost " zlato navíc z NPC" je již k dispozici.

    .... aby byla odpověď úplná ;)

    pěkný den
     
  16. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez aktívnej diskusie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.