Metamorfóza – plán implementace / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Dufam ze to pojde :) tesim sa na update aspon to bude zaujimave aj ked si myslim ze budem mat tyzden 20% pred ocami :) ale v pohode prezijeme nejako. a este chcem vidiet to ako sa to zmeni "v prospech hracov"
     
  2. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Hehe, pokročila hodina, PC konečne doma ako inak Seafight nejde :D Hanba, v skutku hanba :D Už mám pocit že u vývojárov Seafightu pracujú 70 -80 - ročný dôchodci, ktorý budú majstri vo svojom obore typu Pat a Mat :D :D :D A už vôbec nebudem komentovať o tom že mi prémko skončilo o mesiac skôr :D Je pekné mať prioritu rozširovať hru, ako vidím more či prémko prioritami nie sú, neboli a nebudú, ale aspoň máme 20%-tnú mapu :D Však stále to môže byť horšie :D A to 0% :D
     
  3. FRESH_SVK

    FRESH_SVK Pisálek fóra

    paci sa mi to konecne bude more pestrejsie a nie ze budu mat vsetci rovnaky dizajn bude to mozno trosku zlozite ale to sa casom naucime a ked nepojde kaslite nato ono to raz pojde :) poznam ludi co pritom presedia hodinu a tukaju F5 kym sa im to nespusti :D
     
  4. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    no hele zustanou tu jen ti boteri co jim to BP nezakazalo
     
  5. ***mazlik***

    ***mazlik*** Zelenáč fóra

    Chtěl bych se zeptat jestli to bude na Open beta serveru a jestli ano odkdy?
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ***mazlik***,

    pro Open betu to bude dostupné dříve než na normálních serverech přesné datum není nikdy známo, je to pouze testovací sever, někdy je přístupný pro všechny hráče, hlavně z důvodu zatížení, pro Betu platí až úplně ta poslední priorita všech oprav a změn.
    Obecně platí, že nejdříve je každá implementace nejdříve spuštěna právě na testovacím serveru.

    pěkný den
     
  7. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    • doubleposting
    Dobrý den.:) O co se to tu jedná.? Sem to nepochopil

    ale dyt open beta nejde.:) stranka neexistuje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/7/14
  8. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    je jen zavřená - takže tě to přesměruje na normální seafight. Nic zvláštního...
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Cz-asassins-Cz,

    dodržuj pravidla, více zde.
    Pokud jde o tvůj dotaz, je to přesně jak píše SANDOKAN*cz*

    pěkný den
     
  10. ***mazlik***

    ***mazlik*** Zelenáč fóra

    Dneska by se měl spustit 2 Milník metamorfozy tak jsem zvědavej co vykutí ;)
     
  11. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    v kolik.,?.)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/7/14
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cz-asassins-Cz, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla. Bohužel není oficiální informace o přesném datu a času spuštění 2 milníku metamorfózy.
     
    ***mazlik*** tohle ocenil(a).
  13. ***mazlik***

    ***mazlik*** Zelenáč fóra

    Tak se to přesunulo až na konec příštiho týdne takže asi až 17 nebo 18 :(
     
  14. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Opravdu? :)
    • Elitní level 15 – 24: +100 000 HP, +10 000 VB, +2% k poškození děly
     
  15. thomas.summ

    thomas.summ Pisálek fóra

    áno silné lode ešte viac zosilnite lebo im nestači už teraz že maju HP +VB dokopy cez 1 mega,lebo im nestačí že davaju dutou 9tisic,nechapem tomuto ťahu
     
  16. sewses

    sewses Perspektivní autor

    myslim že to je preklep xaxaxa--,,.. čo sa hned paprčiš
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  17. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ano, má to být 10 000 Hp
     
  18. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    thomas.summ = já dávám 9739 s prachem a to mi nemám křištálový dar s křištálovým darem dávám 10143 a to nemám dizajn z bokora tento DMG je pořád možný .. tož je horší když vidíš někoho kdo dává elitou na kritiku třeba 55k nebo i 60k už sem viděl :) :)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, hodnota byla opravena.
     
  20. Ferko¤VIII

    Ferko¤VIII Zelenáč fóra

    hra je totalny odpad:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.