Max zníženie škôd

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Wo®kOut™, 26/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    johny pokiaľ viem tak sa dajú kupovať potom za perly.. myslím že 200 p/ks
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Johny, ano můžeš je kupovat jako u šrotové munice. Přeji pěknou hru.
     
  3. Johny

    Johny Zelenáč fóra

    Ahoj AdmSity a Poseidone,

    díky oběma, může tu cenu ještě někdo potvrdit, nikde jsem se o tom nedočetl, tak ať mám jasno i když 200 perel je dost, leda tak na osobní souboj, bych toho využil
     
  4. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    takze Komi at pocitam jak chci nechapu kde si vzal 100% ja napocital max 95%:) uznamvam ze sem se milil snizeni se asi pocita ze zakladniho poskozeni coz cini 4500 jak pises ja sem na 81% a strili to do me za 1400 kdybych pocital tak zbylich 19% do 100 ( coz je nemozny pac max je 95%) tak by to delalo nejakych 600 dmg do tebe kdyby slo nekdy udelat 100%
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    10 % pláty
    12 % talenty na pláty
    12 % opevnění
    6 % VB opevnění
    10 % superpláty
    5 % bratr ve zbrani
    15 % mazlíček
    15 % krmení
    10 % design
    5 % mlha

    100 %

    je to na první straně, ale jak jsem byl správně upozorněn byla tam drobná chybka u bratra a mlhy, tady to máš bez chyby, už jsem to znovu nepřepisoval, jsem rád, že jsi uznal chybu, teorie tady na Sea přeci jen je k něčemu ... též jsem vyzkoušel 66 % na behe a střílí do mě NPC 1500 -1600 +- což je přesně jak má (4500 * 0,34 = 1530)

    100 % je samozřejmě teorie, a je třeba to brát trochu z nadhledem asi nikdo nebude používat na Behe super pláty za 200 perel/Ks a pořád bratra ve zbrani do tebe též nikdo furt střílet nebude a už je to hned o 15 % méně s designem je to též 10 % poškození nebo 15-18 % DMG ? a je to hned 25 % (1200)


    přeji pěkný den

    -komi-
     
  7. -=(mawerick007_CZ)=-

    -=(mawerick007_CZ)=- Zelenáč fóra

    odkdy funguje 5% z bratra spolecne s mlhou? tohle na vode ale nefunguje:) pokud je mi znamo stejne jako hlavne s bratrem
     
  8. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    zajmavy je ze ty pises 66% a strili to 1500-1600 a ja mam 81% a strili za 1400 tudiz 15% dela rozdil jen 200dmg ?
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    ahoj Piráti,

    zase se tu točíme ve spirále, je třeba číst celý text, jinak se tu budeme pořád bavit dokolečka a za chvíli budeme zase na začátku.

    pro -=(mawerick007_CZ)=-, od začátku je řeč o poškození, naleštěné hlavně s bratrem funguje, právě těch 5 % poškození o DMG se v tomto článku nebavíme. Bratr při naleštěných hlavních u hráče se 100 % úspěšnosti střelby nešel použít při akci "Halloween" při dalších dvou již šel. Mám naleštěné hlavně a mám 100 % úspěšnost střelby a spoluhráči mi úplně normálně dají bratra ve zbrani DMG se mi nezvýší, ale poškození se sníží, mlhu nemám a nemůžu použít praktickou zkušenost.


    pro Z.E.F.Y.R.1-CR, znovu opakuji tvojí loď neznám, nevím co máš nebo nemáš, nemám možnost hráčům prolézat účet a ani o to neusiluji, již několikrát jsem se nechal zlákat svými přáteli a nastavil jim účty (většinou jde o DMG) za jejich přítomnosti podle jejich představ, téměř vždy jim to potom funguje jako mně, a po té je spokojenost na obou stranách, ale to bych nedělal nic jiného... jediné co můžeš, napsat sem tvé hodnoty 81% a můžeme to rozebrat, pokud Ti něco nejde, jedině podpora, ale jak si psal výše citace : "vis je to vtipny konverzace o nicem" , ........ to už neplatí ? už je to pro tebe zajímavé a chceš se o tom tady se mnou bavit ...

    pokud sem něco píšu, mám to vyzkoušené a mohu to kdykoliv komukoliv názorně předvést, je zajímavé, jak jsem zkoušel tyto hodnoty na Behe, bylo u mě hodně hráčů s vysokými hodnostmi, jen s rozdílem poškození u nich bylo poškození cca. 3000. Postupně se u nich též vylepšovalo, nakonec jsem musel vše vysvětlovat ve skupinovém chatu, což je pro mě úsměvné, ale zároveň to alespoň k něčemu bylo...

    pěkný den
     
  10. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    mirku ja uz nevim jak ti to rict ja mam nalesteny hlavne 10% mam i mlhu coz je 5% a mam i hp coz je 20k a kdyz mi nekdo da bratra taks e absolutne nic nemeni protoze bratr ti da 10% dmg a 5% snizeni skod jenze ja uz mam MLHU KTERA JE 5% snizeni chapes proto tu nemuze byt 100% tak ted mi to vysvetli:)

    a ano stale je to vtipna konverzace:D musim otestovat jak sou znali FM hry:)
    81% mam me funguje vsechno:)
    opevko 12
    vood op 6
    platy 10
    mazlicek 15
    krmivo 15
    lod 10
    a talenty 8
    a mlha 5
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    jsem rád, že mě testuješ, škoda že jsme se spolu dostali zase na začátek, že nefunguje 5 % s mlhou je možné, můžeš si znovu přečíst mé příspěvky od začátku, o mlze jsem nepsal, nikdy jsem jí neměl, na Behe poškození při 95 % 300 a jsme zase na začátku, co jsem psal na první straně. To ale neznamená, že se těch 5% někam ztratí, druhý hráč může mít 95 % i bez mlhy. Samozřejmě i NPC má úspěšnost zásahu, ale tak daleko se spolu asi nedostaneme.

    Jsem rád, že ti funguje 81 %, mě to u tebe vychází na 71 % dle poškození co jsi psal minule. Až někdy vyzkouším 81 % dám Ti sem výsledek a obrázek, do té doby bych se jen zbytečně dokola opakoval a na to vážně opravdu nemám čas.

    pěkný den

    -komi-
     
  12. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    71? ja teda nevim jestli umis pocitat
    opevko 12
    vood op 6
    platy 10
    mazlicek 15
    krmivo 15
    lod 10
    a talenty 8
    a mlha 5
    ale tohle je dohromady 81:)
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    myslel jsem, že s tebou můžu diskutovat jako s pokročilým hráčem, omlouvám se napíšu to ještě jednou jako začátečníkovi, nebudu psát dvousmyslem

    podle tvého poškození 1400 máš aktivováno 71%,

    přečti si můj minulý příspěvek ještě jednou, nic jiného tam neni, buď nás tady, jako malé děti taháš za nos nebo neumíš přehodil design, možná počítat jako Ty neumim, ale vím kolik mi to má ubírat a to mi pro hru stačí, momentálně mi leviathan ubírá v reálu cca. 600 HP, zase podle té teorie ;).
    obrázek zde

    píšeš citace: "funguje vsechno:)", tak se tím už netrap ...


    Zároveń bych tímto chtěl poděkovat všem přitomným za test s "Brněním", všem hráčům kteří se podíleli předám výsledky testu a nastavení lodě.


    přeji pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 16/2/14
  14. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    komi ze te mam rad tak si udelam dneska cas a udelam ti screen absolutne vseho co mam aktivovany i kolik do em strili levi at v tom mame jasno:)


    Kdyz ti ubira 624dmg tak to musis teda mit podle tvych poctu aktivovano tak 85% co?

    80%
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/2/14
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.