Max zníženie škôd

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Wo®kOut™, 26/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Chcel by som vediet minule som pocital ze koľko maximalne mozem snizit skody sposobene na mna a prisiel som na cislo 78 %. Je to realne mozne? Ked som to pocital na dmg tak ked niekto na mma striela 30 k keby som opevko talenty krmenie mazlika agwe platne superplatne tak by na mna strielal len 6600? To sa mi nezda realne
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nezda pac se to nesnizuje z celkove damage ale postupne takze pokud strili nekdo 30k a mas treba opevko o 10procent to je z 30k jen 3k takze 27k bude do tebe strilet pak treba lod 10 procent s 27k to je 2,7 uz to je 24,3 atd atd si myslim teda ja pokud se milim at me nekdo opravi
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Wo®kOut™,

    platí to pouze při NPC, protihráči mají obrácené vlastnosti na zvýšení, takže se některé navzájem krátí a proto nedosáhneš na tuto hodnotu
    (některé jsou jen na krátkou dobu) od začínajícího hráče, který nemá nic by škody byly asi minimální.

    "brnění" by mělo být takto, pokud jsem na nic nezapoměl

    10 % pláty
    12 % talenty na pláty
    12 % opevnění
    6 % VB opevnění
    10 % superpláty
    10 % bratr
    15 % mazlíček
    10 % design
    15 % krmení

    celkem 100 %

    pěkný den

    -komi-
     
  4. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Dakujem velmi pekne takze npc to je realne ale enemy nie. Dakujem za ochotu ale da sa tam pekne uchranit ked to vsetko mas
     
  5. -☆Gu£αβεk.cz☆-

    -☆Gu£αβεk.cz☆- Zelenáč fóra

    takž kdybych tohle teda vše měl NPC mi neudělaj nic když je to 100 procent?:p
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -☆Gu£αβεk.cz☆-, musíš ale počítat s tím, že krmení,bratr jsou předměty jsou jen na nějakou dobu. Co se týče bratra ve zbrani jejich počet je omezen na 10 kusů, musí ti ho dát hráč a trvá 90vteřin.
     
  7. kengurka

    kengurka Zelenáč fóra

    Komi,ešte si zabudol na "Hmlová stena".
    To dáva ešte o 5% menej škôd.

    A to keď bude mať niekto všetko aktívované,tak mu vôbec nič neuberie ?
     
  8. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Komi chces me rict ze kdyz budu mit tohle vsechno tak npc do me nebude vubec strilet kdyz pises ze je brneni na 100 % :D neblazni zas
     
  9. -=(mawerick007_CZ)=-

    -=(mawerick007_CZ)=- Zelenáč fóra

    pokud se nepletu tak bratr dava snad 10% do strelby a 5% snizeni skod
     
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    nepleteš se, chybička se vloudí :), ale podstatné je, že můžeš nasbírat tolik obranných prvků, že by ti teoreticky NPC nemělo ublížit. Ale podle mého názoru je to teoretická možnost.
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    díky Kengurko za upozornění
    mlhová stěna + a bratr - 5%, výsledek bude stejný, doporučuji to vyzkoušet, neni přeci nic jednodužšího, pokud dá někdo vědět, budu jedině rád, že se něco, pro mě zajímavého dozvím.

    pro ..ζαקקy..,
    proč na to koukáš povýšeně, je to pouze teorie nezkoušel jsem to a ani vše mít nikdy asi nebudu ale vím, že do mě střílí leviathan na Behe 1600 -1800 do toho co nic nemá, neřeší to, jen tu chrlí smailíky střílí 4200-4500 a že jich tam je i se stříbrnýma plackama hodně.

    Vychází to podle procent které mám skoro přesně, tak to zas tak daleko od reality nebude, vždy je to kompromis volby mezi designem a mazlíčkem, design používat nebudu i když 1200 - 1400 je jistě ještě lepší, ale DMG pro mě znamené více. Možná se mezi vámi najde, někdo kdo to vyzkouší a napíše nám, že do něj Leviathan střílí při všem 100-300, opravdu nevím, ale určitě by to stálo za pokus...

    pěkný den
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  12. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    a to je ten duvod:) teorie je nam v sea k nicemu:) tady nikdy nefunguje nic jak se napise:) bratr nefunguje s nalestenyma hlavnema ani s mlhou tudiz oboje zaras mit nemuzes nikdy nebude strilet leviathan do hracu 300 kdyz mas relativne vsechno do obrany mazlika krmivo talenty platy opevneni mlhu tak strili neco kolem 1100 , predpokladam ze kdyby si mel super platy a design tak to bude asi 800-900
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    bratr s naleštěnými hlavněmi funguje, právě do obrany, nejde DMG bratra tomu kdo má 100 % úspěšnost a to je právě ten rozdíl mezi teorií a realitou, kdyby se diskutovalo více o té teorii, všiml by jsi si při tomto eventu, jak při zásahu bratrem (100% úspěšnost) se DMG nezmění pouze NPC do tebe střílí méně. Teorie je důležitá jen někdo jí hledá na TSku někdo tady nebo jsi se nikdy nikoho neptal jak se má co a kde nastavit atd.. Jeden střelí 1 leviathana a druhý 8 leviathanů, než opravuje. Je to jen na Vás jak se k tomu postavíte, ale nejjednodužší je to skritizovat

    pěkný den
     
  14. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    Mirek

    prosim te cti poradne jo:) bratr nefunguje s nalestenyma hlavnema ani s mlhou
    hlavne 10% mlha snizeni 5% a bratr absolutne k nicemu diky:)
    teorie e dulezita no tak podle torie si vypocital 100% snizeni skody tudiz nechapu proc mi NPC vubec ubiraji hp
     
  15. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Ako ja to nechapem. Bavi vas vzdy niečo kritizovať? A tak zakladom praxe je teoria ale je pravda že na hre nejde všetko ako by malo ale tak dúfajme ze sa to zmeni. Len netreba kazdu vec hned skritizovat ale aj nejake pozitivne veci napisat. Pozrite si kazdu debatu a vzdy sa najde niekto kto s ničím nieje spokojny a len vie kritizovať. Prajem pekny večer
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    proč ?, protože

    nejezdíš s designem např. Aeronautilus
    nemáš super pláty
    a kamarádi do tebe nestřílí pořád bratry ve zbrani

    takže jsi maximálně na 75 % a leviathan na behe do tebe střílí 1100-1200, takže si pořiď ty tři věci výše uvedené a raději nám tady napiš jak jsi dopadl.

    pěkný den
     
  17. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    vis je to vtipny konverzace o nicem psal si ze to plati na NPC ale nedefinoval si na jaky takze na vsechny by melo platizet ze kdyz budu mit 100% tak me skoro neublizi jenze vzdycky se prakticky snizezeni vypocitava dle dosavadniho poskozeni takze kdyz mi leviathan dava 1100 a ja mam 80% tak o dalsich 10% to snizim jen o nejakych 110 bodu:)
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  18. ufik1989

    ufik1989 Zelenáč fóra

    ja rict polda087 dela lod pod program on se chlubyt prosym resit

    jeste pod program zlepsuje lod

    prosym resit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/14
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    v jedné věci ti dávám za pravdu a to je že je to vtipné, pokud se ti zdá že je to o ničem proč tedy pořád píšeš, protiřečíš si sám sobě a odpovídáš taktéž sám sobě, použiju tedy tvoje čísla, abych nebláznil, jak jsi psal

    leviathan dmg 4500
    tvé "brnění" 80 % jak uvádíš
    ubírá ti 1100 (75 % realita)

    tvoji loď jsem nikdy neviděl, ale rozdíl je 5 % od teorie pokud to bude takhle tak to bude přesně těch 100-300 jak jsem psal výše a nevylučuji, že ti 5 % z něčeho nefunguje a dostaneme se alespoň někam...

    pokud by to bylo jak píšeš procenta z procent vždy dolu, tak jsi teď v rozdílu mnohem větším a to jsem počítal od 15 % (mazlík) dolu, kdybych to počítal vzestupně, tak je to ještě horší a střílí do tebe 2100 místo 1100, protože 15 % z 4500 (je 675) jiné číslo než když s tím počítam na konci např. z 1100 15 % (je pouze 165), neni stanovena priorita vlastností/dovedností a hlavně je to moc složité na on-linovku

    pokud si ale za svojí teorií stojíš, napiš sem svůj výpočet (určitě to Cappy ocení), podle mě si jen vystřelil do tmy a ve skutečnosti o tom bohužel vůbec nic nevíš a jenom chceš být zajímavý

    pěkný den
     
    Johny a *booo* tohle ocenili.
  20. Johny

    Johny Zelenáč fóra

    jsem to vyzkoušel a musim napsat že teorie je opravdu skoro přesná, mám něco kolem 60%, na víc bohužel nemám, ale je to hodně znát na Behe cca 1800 +- cadok 5000 +- místo 12500 a to je hodně znát

    díkes Komi :)

    všechny věci dohromady mít je hodně těžký a super pláty vyhazovat na NPC je hloupost, spíš by mě zajímalo kolik jich získám za dosažení "bodů z boje" nebo je potom můžu kupovat za perly jako u šrotové munice ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.