Mapa věčnosti (18. 3. 2019 - 4. 4. 2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 18/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    u toho zadavatele na hlavním ostrově vem a odevzdej ten 4 ůkol pak ti vyskočí modrý kruh vedle zadavatele a na hlavním ostrově portál
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ano na skupinovku můžeš sám. Skupinovky jsou Portál protoru, Portál mysli, Portál duše.
     
  3. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    zaujimalo by ma kto vymyslal ten pomer emementarnej municie 1500 konfetky to je v pohode ale 50 prekliatych dusi za 1000 municie :D GJ
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Kam zmizel Bukanýrský trh?:rolleyes:
     
  5. marinaru777.FmF

    marinaru777.FmF Zelenáč fóra

    Čo to za blbosť? Po 24 hodinách čo mi zmizla mapa večnosti a mala sa mi resetovať tak som v trhu kupil znova energiu, logol som sa na mapu a mal som to stále to isté, nemožem tam nič robiť lebo všetko mam hotové, ale malo sa to resetovať.. Niekto help? Dik
     
  6. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Naprosto totální demence..programátoři si patrně neuvědomují že sem chci chodit relaxovat a né rozlušťovat jejich geniální výtvory z čehoš víc jak půla stejně nejde udělat a ten černý trh v košíku..tohle skutečně vymýšlí amatéři :cool:
     
  7. JohnyWalker_CZ

    JohnyWalker_CZ Zelenáč fóra

    Přesně, přijdu z práce a nemám náladu řešit nesmyslně složité úkoly
     
  8. POLITIK.SvK

    POLITIK.SvK Zelenáč fóra

    Nie je nejaké info ohľadom balíčkov a čierneho trhu?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kapucín-ČR, bukanýrský trh byl včera stažen a pracuje se na opravě. Nedíval jsem se nyní ve 13:06 bylo info, že na něm dělají.
    marinaru777.FmF, bohužel někomu reset neproběhne. Napiš na podporu aby tě předali dále na kontrolu účtu.
    AKLAKL, nevím co se ti na tom nelíbí. Je mi naprosto jasné, že časem bude na moři naprosto vše. Je samozřejmě problém v množství které můžeš zadat, ale jinak je to o zvyku.
     
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Já chápu přesně co se mu nelíbí,z krásné funkční jednoduché hry udělali nefunkční a zbytečně složitý paskvil.Takových her je spousta jiných,ale v jednoduchosti je krása a to už se na netu vytrácí.
     
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    vsak toto je jednoduchost vsetko na jednom miesto musis sa vediet orientovat nic viac to neni pouzijes 1 raz nevies pouzijes 50 nerobi ti to problem
     
  12. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    mluvím o hře a celkovém pojetí..já nechci černý trh,já nechci nesmyslné úkoly,já nechci tisíce polofunkčních možností
     
  13. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Bylo by dobre, kdyby se chlapci z BP vzdy po akci zeptali nejakym hlasovanim, jak se akce libila a hned by meli jasno. Jenze nikoho z nich to ocividne nezajima. Tohle co nam predhodili je opravdu extrem a pritom stacilo malo a mohla to byt docela pekna akce. Jen trochu ubrat na slozitosti.
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    jedine čo nechceme je stale nove dela a vylepšenia v platobnej oblasti . su to nechutne prehnane ceny za niečo čo ked kupime tak znova daju niečo ine čo bude o dost lepšie , len aby hrači vyhadzovaly real peniaze. A ten kdo tu bude pisat že do hry nedava peniaze to ani pisat nemusi lebo je to uplna blbost. Každy kdo tuto hru hra pravidelne tak do hry vali peniaze .
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Agramon

    výraznou nespokojenost s akcí samozřejmě centrále doručím :D

    Nespokojenost se způsobem jak se přesouvají věci z hlavní stránky na mapu moře už patří do jiného vlákna. Držte se prosím tématu.
     
  16. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    xD za mna spokojnost s akciou nad moje ocakavania super akcia burky zadarmo perly idu v pohode :) mesce tiez :)
     
  17. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak sem tomu dal par dni a nejtrapnejsi narozky za tech 7 let co to hraju
     
  18. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    @strýcu mozem sa opytat aku maš lod ? kolko strielas a podobne
     
  19. heykal

    heykal Zelenáč fóra

    Aneb, jak je na hlavní stránce 13 důvodů proč ne :D
     
  20. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    ak mate aspon trosku lepsiu lod daju sa mraky vsetkeho zarobit... vecia moznost hrat event mate na vyber plno portalov ze vas to neomrzi dokola robit to iste.... jedine co ma mrzi je to ze bp to opravuje za chodu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.