Mapa věčnosti (18. 3. 2019 - 4. 4. 2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 18/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ondro , pokud ho vyhraješ zavře se a jak píše poseidon, obržíš kletnot nebo jak se to jmenuje a na tom ostruvku uporostřed se ti rozsvítí žárovka se stejným znakem jako měl portál
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    diky poseidone. v tom pripade napis na bp at to rovnou ukonci tu akci kdyz muzes udelat jednu minihru :D zbytek nedam jen tak takze to muzu rovnou prestat hrat :D
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jednu bez potíží se dá udělat Portál času - Mini hra: Útok na bezpečný přístav, Portál reality -Nefritová bouře, já si sice zablokoval portál síly, který mi nešel už při poslední akci kdy byl. A nebo případně skupinovka a ze 3 si můžeš udělat spešl portál a tak dokola. Akce mě taky sice neoslovila, ale nenaděláme nic.
     
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    ja tu posledni dobou nejsem tak casto,spis minimalne par desitek minut,a kdyz jo tak urovna tu nikoho na skupinovky nemam takze pro me je to uz celkem na prd dve mini hry mam ale od kazde jen jednu to me stve ale svet se nezbori alespon zase budu vic casu travit jinak :)
     
  5. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    jak tady ctu ty komentáře, tak vidím u všech velkou spokojenost, mam pocit že od eventu k eventu to jde z kopce, v jednoduchosti je krása, provádět ukoly je nadlidsky ukol, jezdim po moři už 4hiod, novice jsem nevidel, hlavně nechápu jak v žebříčku muze mit ně
    kdo 1900bodu, střílet vraky taky není moc zábava, a pooslouchat Dalibora Jandu s písni Kde jsi asi nehrozí, ale mám 15 dnů abych Novice našel, tak snad to klapne, tak zdarec
     
  6. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj - Fakt Akce : Udělal jsem tři portály a dostal 3 kameny (ok) - otevřel jsem velký portál a když čas vypršel , tak se všechny portály zamkly - říkal jsem si že po resetu(24 hod.) se otevřou - ok , koupil jsem za 3k korunek další energii a PŘEKVAPENÍ !!! - Portály jsou uzamčené , tzn. nelze splnit nic. Tak děkuji BP - očekávám, že za tuto zpackanost by jste měli vrátit zbytečně investované korunky - sry. Corp.
     
  7. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Jsi mě rozesmál :) super hláška (ale nenaděláme nic ) tak proč jsi moderátor nechceš jít do parlamentu
     
  8. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    mne sa neda stale prijat ani mini hra ziadna ani pred restartom ani po .
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, pojď si to zkusit. Jsem zvědav jak se stylem BP budeš lepší. Kdyby to podle tebe bylo tak snadné tak proč by neuspěli další země asi. Změny dělá pouze BP a pakliže se BP rozhodne ignorovat návrhy či poskytovat informace zajímalo by mě co uděláš.
     
  10. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Chapu Poseidona, pokud centrala nekomunikuje a vymysleji takove zhovadilosti, jako je tahle akce, tak s tim nikdo nic neudela. Muzeme si tady psat co chceme. A v tomhle pripade bych zrusil i banovani za nedodrzovani pravidel :)). Myslim, ze ta diskuze by byla hodne peprna a rad bych videl reakci maniku z BP.
     
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    nechapem hracov co nadavaju na akciu ktora zacala len teraz ... skusajte objavujte a uvidite ze aj slaba lodka dokaze urobit vsetko co sa da ziskat v akcii :) myslim si ze nikto poriadne netusi ako to cele funguje ano navod na forum je jedna vec ale ako sa hra sprava je druha :)
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Já su naprosto v poho,nejde mi koupit klíč věčnosti ani ta energie,tudíž se mě akce asi netýká :rolleyes:
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, nikdo netuší, co má dělat. A to si nemyslím, že je správně. Pokud použiju Klíč věčnosti a nechám se teleportovat na Mapu věčnosti, tak jsem z 6ti miniher, které tam jsou, schopen horko těžko udělat 2. Na ostatních absolutně nevím, co mám dělat a po chvíli jsem stopen. Nemám čas na to, abych každou mapu celej den zkoušel, než přijdu (možná) na to, jak se má dělat. Takže na celou Mapu věčnosti kašlu.
    Zadavatel Al-Akhir mi např. nabízí úkol "Shromáždi 10x úlomek klenotu". Kde ho mám proboha vzít?
    Jak už jsem jednou psal v této diskuzi: strašně složitá akce naprosto o ničem.
    Ale možná mi congy71 poradí, co mám dělat, abych všechny minihry a úkoly od Al-Akhira zvládnul :)
    PS: od začátku akce se mi neustále vypíná "Přehled úkolů", který jsem měl zamčený na mapě moře. Stále ho musím znova otevírat. Má to i někdo jiný? Souvisí to s akcí nebo je chyba jinde?
     
  14. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    samozrejme ja sam tiez urboim iba 2 :) lebo dalsie su skupinove :)
     
  15. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    asi nemáš ve skladu 3 klenoty.
    na mapě věčnosti 3 horní portály jsou minihry, 3 spodní jsou skupinový mapy (ty fakt neuděláš sám)
     
  17. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    musis kliknut na zadavatela a mala by si tam mat ulohu ktora ti otvori portal :)
     
  18. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    vsetky ulohy mam iba tie co som mal aj na zaciatku tie 4 zakladne 3x buffy a 1x zhromazdi tych 10 casti...
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, hry najdeš popsané v FAQ a myslím si, že správně. Jen je problém, že nesouhlasí portály tak jak FAQ má. Kdo je šikovný udělá 3 minihry a pak už jde o skupinovky.
    Golemové se opakují a elementární armagedon je něco podobného. Jen nevím buď jsem měl smůlu, ale včera jsme ho jednou zkoušeli a nefungovalo nám rozdělení poškození na červenou bombu. A nevýhoda je, že o proti golemům se nedá na mapu vrátit.
    A jak se dívám na forum tak Bitva proti černým zvoníkům tak tato skupinovka byla již v akci v loňském roce. Jako hlavní nevýhodu vidím absenci náhodné skupiny jako vždy šla.
    Samozřejmě to nemění nic na tom, že se akce je podle mě až moc zbytečně překombinovaná.
    Ahoj Ɓд๓ъіէӃд_1, kontroloval sis sklad? Je možné, že tam mají problém. Jako mám i reakce, že i když hráči mají ve skladu nějaké kameny tak v úkolu s 10 kameny se jim neukážou.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Takže já se můžu skočit na skupinovou mapu sám? Co to je za blbost. Jak tedy poznám, co je skupinovka a co je minihra pro jednoho?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.