Mapa Snehová vločka

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ZdochliakkSVK, 23/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZdochliakkSVK

    ZdochliakkSVK Zelenáč fóra

    Ahojte chcel by som sa spýtať niesu tam náhodou garantované designy lodí ? lebo som prešiel 4x snehovú vločku a dostal som 1x design
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne nejsou stačí se podívat do bonusových map a nebo ZDE:
    Šance získat jeden z následujících návrhů; Ledový kavalír, Nekonečná zima, Vlčí chřtán, Sněhová královna, Skadi, Heimdall, Dalendris, Ledoborec, Karmínová vločka, Bifrost, Vánoční bílá, Vánoční červená, Vánoční zelená, Astrid’s Beauty nebo Freya’s Grace.
     
  3. ZdochliakkSVK

    ZdochliakkSVK Zelenáč fóra

    Aha jasné už to vidím šanca na získanie :) to som nejako prehliadol dakujem pekne za odpoveď pekné sviatky prajem :)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není zač. Tobě také pěkné svátky a hodně štěstí se ziskem designů.
     
  5. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Kdo podcenil tuto mapu ,kouká jak blázen ,pro malé lodě -masakr
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mapa je sice náročná, ale už jsem zaznamenal názor hráčů na úpravu i dalších map co jsou a úpravu odměn.
     
  7. _XeLeFanT_

    _XeLeFanT_ Pisálek fóra

    náročná? vždyt ta 15vlna nejde vubec a to mám celkem ok lod.. musím furt opravovat a mezitím co já opravuju tak oni také po 300k atd..
    je nato nějakí vychytávka krome toho dát si obrance vsechno na obranu a srilet ujizdet strilet?
    protože takhle to snad nikdy neudělám
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V tomto je asi potřeba aby si každej našel sám co mu bude nejlépe sedět. Jsou hráči co mají nastavenou loď tak, že jim nedělá problém válčit s omámením krve a pak opační hráči. Taktéž silná loď co to udělá raděj kapitánem a jinej co to odjede sám. Dá se to udělat s vojákem. Snažit se nejvíce děl. Někdo doporučuje k tomu hodiny. Fakt jde o to odzkoušet a najít si co nejlepší je pro danou loď.
     
  9. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    vcelku se mi osvědčila munice s průběžným poškozením a prostě se soustředit nejdříve na NPC s nejnižším HP a sypat amulety, hodiny atd
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkusili jste sněhovou? Ta má větší poškození.
     
  11. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    No na lodi mám prevenci 116%,zapl jsem hodiny,připravil nejlepší amulety a šel na to:) Taktéž jsem se málem zbláznil,střílel jsem sněhovou municí,a říkal si,co asi slabší lodě než mám já?Řeknu co.nemají šanci.Rozmohl se Nám tu takový nešvar.Ne jen na bonusovkách,ale i uruznych NPC jak akčních,tak normálních,opravují se.Kuli tomu jsem sekl s levely,mám potopit Prince oceánu,střílí jak kalašnikov,a světe div se opravuje jak já na hodinách.Tak jsem si ho dával(tedy spíš on mě) sestřílell 70% a říkam si opravim a dodělám ho,ani prd,frajer mezi tím opravil taky a snaha,munice + nervy v tahu.Zamyslete se tam trochu.Mě hold bude muset stačit level 52 no.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Prince oceánu se mi podařilo dostat. Použil jsem knížky na dostřel, když jsem potřeboval poodjet se opravit. Přesýpací hodiny se hodily. A než poodjedeš z dostřelu Prince dej mu pár ran ledovkou at mu trvá než se začne opravovat ,získáš čas.O nervy to teda bylo,ale když to vychytáš da se to v poho. Nakonec jsem měl větší obavy,aby mi ho někdo nevyžral,naštěstí z tortugy to už nejde.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ...VictoryCZL... admirály střílí dost hráčů si myslím i do trofeje je to o štěstí. Ale není cíl aby hráči měl hned max level. Ono také jak to i dost hráčů napsalo má sice level, ale nejezdí tam což je také pak k ničemu se tam honit. A když dojde na levelové nějaké omezení jak je dárek či něco jiného je to pak pro hráče zas na druhou stranu nevýhoda.