Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. nováček

    nováček Pisálek fóra

    spíš je opravdu vidět jak to mají nastavené , zůstávají jen silní hráči se zlatejma atd... zajímavý přitom když chvilku nehraješ klesá hodnost a to celkem rychle ale tito hráči mají furt stejné zlaté,stříbrné atd...nikoho to netrkne nebo jo ale je to schválně .-)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No dovolím si nesouhlasit, jelikož rozhodně silná loď nejsem a spousta dalších lidí je na tom podobně a ještě hůře stačí se podívat u nás v cechu. Nicméně samozřejmě, že se ví, že stále skript neumí zachytit všechny hráče využívající program 3 strach. Natom se stále pracuje jak spolehlivě určit i tyto hráče. Zatím se bohužel nedaří.
     
  3. Octagon-KTV

    Octagon-KTV Zelenáč fóra

    Furt dokola! Žádný program nepoužívám, heslo mám jak na satelity v NASA, jen já. A furt dostávám na Victory debuffy. Jako vysvětlete už mi to někdo. Dám střílet golema, jdu spát po noční, vzbudím se a debuff, málem mě šlak trefil. Jediné a poslední co mě napadá je ze loguji na mobilu s androidem a puustím kapitany a hraji na dvou různých PC a tedy i IP. V práci a doma.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/24
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Loguju taky na více IP a nic. Nevím co dokola byla to reakce na komentář hráče nováček. Co se týče debuffů tam platí stále není to pouze za program, ale i jakékoliv další porušení VOP. Co se týče toho logování ještě nevím, mně osobně telefon při logování na moře, provádí načítání, ale nakonec stojí na instaling a čekat kdo ví jakou dobu jestli to náhodou projde se mi nechce takže to nemám ani jak ověřit jestli bych dostal debuff nebo ne. A nevím jestli to někdo další používá nebo ne. Většinou se to bralo, že na Androidu to nejde. Nicméně jestli chápu správně máš aspoň 2 lodě a na jedné ho máš a na druhé ne, tak asi děláš něco na té druhé jiného ještě a pak je otázka co. Ale to bys musel zkoušet abys pak mohl věrohodně oponovat jinak s tím asi nic jiného nenaděláš.
     
  5. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    Zdravím, tímto bych chtěla ukázat hráčům, jak funguje banování. Dne 8.4.2024 jsem dostala neoprávněně ban. Spravedlnosti jsem se nedočkala, tak od té doby nehraji. Dnes mi poslala spoluhráčka kódík, tak jsem si řekla, že si ho vložím. Kdybych jako náhodou chtěla třeba na podzim hrát. A mrkla jsem do deníku. A jaké bylo mé překvapení, když jsem 24.5. opět dostala ban. Takže loď která nehraje, ani nevyzvedává denní přihlašováky dostane ban, ale moře je určitě jako vždy plné boterů. Bravo. Tak ať si BP strčí Sea víte kam.
     
  6. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    Ha krásný , tak teď se potvrdilo to , že mám pravdu . Bany se rozdávají losem :)
     
  7. Octagon-KTV

    Octagon-KTV Zelenáč fóra

    Já mám též zlikvidovaný učet na velke lodi Victory,tak sem tam mrknu na tomto škopku co nového a nestačím se divit,jejich chyba.Nebudou korunky a ani aktivní hráči.Vrchol tohle už!!!
     
  8. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    • Zbytečná citace-var
    Panebože, jaké mylné informace? Už minule jste mi dali trest, ze něco co jsem neudělala. Teď jsem za předchozí omyl BP dostala další trest. Je mi šumák, jestli je to ban, jizva, červené oko či co. Proč se mám snažit, když za měsíc dostanu co já vím - třeba fialové oko? A v deníku se jasně píše: Používání botů odhaleno! Takže lidičky, kašlete na to, snažíte se zbytečně, a je to ztráta času.
    2024-05-24 12:01:07
    Připsáno: Zářez za boty I do 2024-07-07 12:01:07. Důvod: Admin Booking *** usage Scar 1 [2024-05-24]
    2024-05-24 11:57:36
    Odebráno: 116367 x Bitevní body. Důvod: Přípis administrátora.
    2024-05-24 11:57:36
    Odebráno: 2969482993 x Elitní body. Důvod: Přípis administrátora.
    2024-05-24 11:57:36
    Odebráno: 14201247336 x Body zkušenosti. Důvod: Přípis administrátora.
    2024-05-24 11:56:22
    Připsáno: Používání botů odhaleno! do 2024-06-07 11:56:22. Důvod: Admin Booking *** usage [2024-05-24]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/24
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No možná by to chtělo dodržovat pravidla herního fóra asi těžko čekat dodržování pravidel ve hře. Je to dost rozdílná situace tvrdit dostal jsem 2 debuffy za dostat debuff a po něm jizvu což nejsou 2 debuffy i když to možná pro tebe je to samé. Nevím na účet ti nevidím a dovolání jednak jsme to tu psali několikráte, že to nemáme jak ovlivnit bohužel. Jedině by jste museli vy přímo na právní se dohadovat pokud jste si jistí. Ale spousta hráčů se dušuje jak nic a pak jinde přizná použil jsem program na bonusky a podobně a pak se diví.A jak jsem psal již několikráte stačí nalogování i jen. Neřikám, že to musí být příklad každého, ale spousta lidí tvrdí něco nám a něco jinde. I my jsme hráči a také se k nám kolikrát nějaká informace dostane a pak se zaručovat za hráče když z druhé strany se donese opak je taky dosti složité a vypadáme jak,.... .
     
  10. Octagon-KTV

    Octagon-KTV Zelenáč fóra

    Vypujčím si Tvá 2 poslední slova...vypadáme jak,.... .Naprosto přesně a souhlasím na 1000%,Vypadáte,když banujete učty na kterých se ani nehraje.Co jsem psal po prvním debufu?Že bude následovat další,protože nevím za co,a bum,stalo se.Ten zázračný skript banuje hráčku která ani neloguje.Mě neřeš,stejně nepomužeš.Jen mi vysvětli ,jak je možné když lod není měsíc ani nalogována,vyfasuje druhý trest?Skript žere učty a až je sežere vrhne se na jiný,jen tak,náhodně vid.Co si o společnosti myslím nejde napsat ani na papír,natož sem.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak jednak já je rozhodně nebanuji ani s tím nemám nic společného. Nicméně to, že tady někdo tvrdí, že účet nehraje nic rozhodně neznamená. Jednak několikráte zmiňované stačí i pouhé nalogování do nepovoleného programu. A hlavně napsat si tu mohu cokoliv. Tak jak zmiňované hráči tvrdí, že nic, ale pak se kolegům na podpoře přiznají no, že vlastně program používali třebas měsíc zpět ale celou dobu se dušují, že nic tak co pak chtějí. Tvrdit zde hráč může cokoliv tak ať dá ID a uvidíme, jestli se logoval či nikoliv.
     
  12. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    na vysvětlenou díky bottění jsem si udělal malou loď na jiném serveru, v době slávy, než hraje zmíněná hráčka a po těch třech letech co jsem se díval na změny, nemělo cenu se vracet ke hře na pvp serveru :) ale podle nicku si jsem si skoro jist že jí znám, ale i tak mám za to že BP se nechová korektně.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/24
  13. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Prosím 1351/83395,jedná se o dva debuffy hned za sebou.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já myslel hráčku Bufinek, která tvrdí že nehrála a nelogovala a dostala ho. Protože ve výpisu ani není vidět, že by ho dostala. Ale to, že má člověk debuff ve výsledku neznamená, že nemůže si například nechtíc pustit program a spadne tam znovu.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... u tebe vidím jeden debuff v dubnu a druhý v květnu i s jizvou I. Nejsou hned po sobě, ale s každou vlnou debuffů, někdy jsou debuffy víc jak měsíc po sobě, ale ideálně je to každý měsíc. Taky vidím logování ze tří různých IP adres a to každý den i několikrát. Nemusíš vysvětlovat proč, to jen pro tvoje info.
    2024-04-08 14:02:52
    2024-05-24 11:56:30
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Psala si že IP adresy nevadí. Nebo vadí? Loguji i na mobilu a pouštím kapitany, všude kde se dá, doma v práci atd. Četl jsem si VOP není tam psané že se to nesmí. Tak jak to je?
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to zakázané samozřejmě, jsou hráči co řídí kamiony a cestují mezi zeměmi, těm se samozřejmě IP mění každou chvíli. Za to se debuff nedává. Psala jsem ti to jen abys věděl kolik IP tam loguje. Spousta hráčů si ani neuvědomují, že někomu někdy dali přístup třeba kvůli nastavení lodě, což se nesmí a nikdy si nemůžou být jistí jestli ty přístupy někdo nezneužil. Bylo už hodně případů kdy někomu jiný hráč vybrakoval účet protože kdysi dostal přístup, ale to už je vaše riziko.
     
  18. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    3 IP jsou v pořádku, nikdo mi tam neleze a ani nepoleze. Takže opět nevím za co to mám. Když se to smí tak v tom to zřejmě není. Nevím jak dlouho zpět to skript bere. Jednou jsem sbíral truhly na moři, bylo jich moc než to opravily, nikdo ale neřekl že je to špatně, je to ale víc jak rok, to jediné jsem asi neměl. To jsem jediné kdy porušil a tušil že je to špatně. Nutně potřebuji vědět proč je dostávám. Přestavěl jsem loď na elibody, posádka, zvon, mám bostery, děla které dávají +2,2 eli navíc. Možná body rychle rostly tímto? Dal střílet želvu a šel spát. Vzbudím se a ban. Zlikvidovaný ůčet, a já jsem vzteky bez sebe.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    debuff se dává za období od posledního debuffu
     
  20. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Tak to je konec. Nevím tedy zač by měl být a každopádně je po lodi, 2 roky jsou fuč.