Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

 1. ano

  90.0%
 2. ne

  8.3%
 3. ne,take pouzivam program

  1.7%
 1. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! - připomínáš mi vztekajícího se a dupajícího chlapečka, kterej to autíčko prostě chce a chce a chce. Ale že na něj maminka nemá peníze není schopen pochopit ;)
   
 2. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Právě se celou dobu zamýšlím proč nebo za co od začátku,už po desáté tvrdím že to hraju14 let a vše jsem si vybudoval sám tak proto chci vědět co jsem konkrétně porušil,pokud se to stalo jenom mě tak to nechápu,protože každý tu mlčí a nepíše,tak něco asi použily vědomky,já ne ,proto.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  poslední rada a varování. Nech si PC zkontrolovat odborníkem, ať se podívá jaké programy tam máš. Už to tu nerozebírej!
   
 4. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

  Esklátore, česky znamená nauč se pravopis. A za další, je sice krásný, že máš 4 děti, ale jestli mají vychování jako ty, tak je mi jich líto, protože pak ,stejně jako ty, budou do smrti jen vztekající se děti, které když něco chtějí a nedostanou to, tak s tím budou otravovat všechny ostatní pořád dokola. Už se s tím smiř a nebo bombarduj podporu, ale neotravuj tím tady ostatním život. DĚKUJI
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  I bombardování podpory je zbytečné ani ta nemá tyto informace. I ti to hráči napsali a několikrát se spolu s TL snažili o prošetření herního účtu, které potvrdilo opětovně porušení pravidel.
  Nicméně prosím nezatahuj do toho rodinu a vyhni se případným zbytečným urážkám děkuji.
   
 6. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  • vulgarity
  Děláte si srandu další *** když mám omezení na půl roku a jezdím jen po moři a nic nedostávám ,běžte EDIT.na 14 dní.tvle to už snad není pravda.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/24
 7. DarkAngels-CZ

  DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

  To není o formě,ale o obsahu..A Tvá čeština není taky zrovna perfektní...
   
 8. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Si děláš srandu nebo co?Proč tu kopíruješ co už jsi tu psalMoje čeština je úplně normální jsitatar nebo bulhar.

  Nevíš vůbec která bije.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/24
 9. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

  Dark - ty jsi asi trošku mimo když řešíš něco co bylo před 3 týdny
  Eskalátor - ty to samé, 3 týdny si ničeho nevšimneš a najednou po 3 týdnech výstřel do tmy
   
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Eskátor nejspíš zase dostal debuff takže se malinko rozčílil, ten reagoval na dnešní vlnu debuffů
   
 11. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Tak že opět znova Právě se celou dobu zamýšlím proč nebo za co od začátku,už po desáté tvrdím že to hraju14 let a vše jsem si vybudoval sám tak proto chci vědět co jsem konkrétně porušil,pokud se to stalo jenom mě tak to nechápu,protože každý tu mlčí a nepíše,tak něco asi použily vědomky,já ne ,proto.Jasně všichni tu mlčí já ne protože něco použili,a proto nepíší.A už je to čtvrtý zářez neskutečný.Připadá mi to prostě že chce někdo ukrást můj účet.
   
 12. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  takže naposledy, kdyby jsi dostal debuff jednou tak by se mohlo uvažovat o tom, že ve scriptu byla chyba. Jak píšeš dostal jsi ho už po čtvrté což znamená, že používáš bota celou dobu. Je možné, že přes něj automaticky loguješ a ani si to neuvědomuješ nebo o tom nevíš. Nech si zkontrolovat PC at se podívají po těchto programech. Když jsi dostal debuff už tolikrát tak má centrála dostatek záznamů, že něco používáš, takže jediná rada, nech so zkontrolovat PC a už to tu nerozebírej nebo to bude brané jako narušovaní chatu a dostaneš zase ban!
   
 13. cz¤REBELS¤cz

  cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  Leo Je rozdil vědomně a nevědomně jen za sebe ještě počkam po teto akci a potom budu vědět na 99.9999 %za co jsem je dostal.
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  je v tom rozdíl samozřejmě, ale většinou se debuffuje za boota takže většina ví, že ho používali a dělali to úmyslně. Ti co to neví buď sdílí loď a někdo jiný jim loď pouští na boota nebo měl k jejich PC přístup někdo kdo jim ho tam dal a oni přes něj nevědomky logují. Je víc možností, ale ani toto je neomlouvá. Sdílení je zakázané a koledují si tím i o krádež lodě. BP rozhodně nebude zkoumat jestli o tom, že hrají přes boota vědí nebo ne. Mají záznamy o používání a tím to pro ně hasne.
  Sledovací script je několikrát kontrolovaný a přes spuštěním debuffů se i chycená ID kontrolují.
   
  cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
 15. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Ale kdyby mi ji tam někdo pouštěl,tak by to snad bylo v lodním deníku že mi někdo leze na lod,ale moje přístupové údaje nikdy nikdo neměl a nemá.V lodním deníku mám stále jen co udělám já.
   
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nevím co se ti děje na PC, ale určitě bych se obrátila na odborníka.
   
 17. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  No díky za radu Leo,ale co mu mám jako říct,že mi pouští někdo na hru nepovolený program nebo co,Myslíš že někdo třeba zná konkrétně Sea?
   
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  cokoli by potřeboval vědět si na netu najde, navíc nejde o to aby věděl co je sea, ale jaký programy případně hledat. Když mu vysvětlíš, že dostáváš tresty za používání podpůrného programu tak by měl vědět co hledat.
   
 19. nováček

  nováček Pisálek fóra

  hlavně zázračným způsobem tu dostávají postihy menší lodě ale ti s e zlatejma a velkejma hodnostma ne přitom jak nehraješ tejden přicházíš o hodnosti rychle, ale ti stejní hráči tu leta mají zlaté stříbrné placky atd no jak je to možný ? .-) platí a to dost .-)
   
 20. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  To není zázračný, moc dobře se ví o tom, že bohužel skript stále neumí chytit všechny programy natom se pracuje. A co se týče placení balíčky si kupuje většina hráčů i ti co mají debuff a neřeší to někteří bohužel.