Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už to tu bylo několikrát napsané. Není to proto, že by měli tito hráči nějakou protekci. Kontrolovaní jsou všichni včetně nás, ale je to proto, že script zatím neumí chytit všechny. Script se ale stále vylepšuje takže snad brzy dojde na všechny.
     
  2. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo. Nechapu kde jsi přišla že na tebe řvu . Ba naopak jsem ten kdo si vas nemalo važi a nemalo se vas zastaval. A nakonec když jsem napsal že jsem věděl o chybě neznamena že jsem profitoval ba naopak BP mě poškozoval a navic Debuffoval .
     
  3. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo mašli dojem že jsem na tebe řval tak se omlouvam .
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Njn,jen že poznat chybu v počínání BP je nemožné(viz nedávný švindl s děly v trhu).To prostě přijde ňákej pimpas,kterému si zřejmě někdo postěžoval,s tím,že to asi "někdo" pomotal a ať to vezmou všem.:eek:
     
  5. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Na to si nepamatuji:p:D:D;)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz psaní velkými písmeny je brané jako křik :D
    Kapucín-ČR nešlo o švindl, ale chybu v počtu děl v balíčku
     
  7. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo Jsem jen starší člověk a toto neznam ale ted vim tak se upřimně omlouvam.:) Kapucin nejde o děla v baličku ale neco podobneho.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz není třeba se omlouvat, bylo to spíš jen upozornění. Kdybych si myslela, že na mě chceš opravdu křičet tak už máš na foru ban :D
    co se týká Kapucína má pravdu, byla chyba v počtu děl v balíčku, hráči nakoupili co mohli a BP jim pak děla odebral a měnu vrátil. nešlo o podvod a hráči o nic nepřišli, protože jim byla měna za nákup vrácená, ale i tak to bylo nepříjemné.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo Jen kratce . Muj přispěvek byl směřovan na *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! debuff co dostal mohl byt za porušeni pravidel a pravděpodobně si jej neuvědomuje tak jako ja . Jednalo se o Atlantidu kde byla chyba ktera během vanočni akce byla odstraněna.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ono těch chyb bylo samozřejmě víc, ale ne za všechny se trestalo a ne u všech byly nahrabané věci odstraněné. Někdy prostě BP chybu opraví, ale nechá věci, protože to byla chyba BP, ale pokud dojde ke velkému zneužití tak se to samozřejmě trestá nebo se aspon věci odeberou. To, že něco jde přece neznamená, že se to musí dělat. Za sebe můžu říct, že když se objevila chyba s truhlama, kdy každá dávala větší množství měny tak jsem o ní věděla hodiny před opravou, ale nehrnula jsem se na moře hned sbírat. Nalogovala jsem až byla opravená. To je ale o svědomí každého z nás.
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  11. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Tak že ted hraji na beta servru a vše co funguje tam by mělo být i tady nehledě na to že i tam jsem přihlášen za dvě minuty ani ne, tady to trvá hodinu,přihlášení za dvě minuty bez klieenta a pak to je fofr tady jen brečíte a usměrnujete hráče dejte beta ofiko

    Nezajímají mě vaše chyby dejte si debuf vy

    a jak to múžeme asi vědět s těma truhlama atd.jděte víš kam.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak se tu laskavě uklidníme. Přestaň někoho osočovat a posílat někam. Nemůže porovnávat jabka a hrušky. Těžko srovnávat herní server kde je tak dejme tomu cca 100 hráčů a herní server kde jich je XXXX násobně více že. A to nemluvě o tom, že je server nějak nastaven na potřeby testování. A jak no třebas se trochu zamyslet, celou dobu dávaj truhly normální odměnu a najednou toto. Ono je takovej problém když tu neustále umíš vypisovat kraviny se zeptat zdali se nejedná o chybu v danou chvíli, že.
     
  13. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Pane Poseidone slovo kraviny je na ban a pokud si to nepochopil tak já o truhlách nic nevěděl to jsem nepoužíval jen píšu takovou pointu že to někdo použil.Je mi to jasný koho chleba jíš toho písen spíváš stále vaše písnička dokola dej si banána třeba do víš kam nazdar.Jablka a hrušky si zavař na zimu.A zamyslí se ty ne já.Kdyby vše fungovalo jako na beta tak nemusíte dávat bany nebo vaše debufy za nesmysli.Apokud to nepochopíš tak já nic nepoužil a ani nepoužívám chtěl bych tě potkat v reálu a popovídat si o tom dej mi fejs nebo mail.čus.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/24
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    žádné osobní údaje se tu předávat nebudou a už tuhle debatu ukončíme.
     
  15. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Jsi rád ,když jsi středem pozornosti ,jelikož jsem pravidelným čtenářem tohoto fora ,čtu i tvé většinou nesmysly ,ale takto se pozornost nechytá ,spíše je na tebe naprostá většina naštvaná
     
  16. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Mě nevadí,jen at se CM snaží i když prakticky už není proč:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/24
  17. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Eskalátore, nejdřív se nauč česky a pak můžeš vypisovat slohový práce. Ale prosím tě ne tady. Nikoho tu nebaví číst ubrečené dítě jako ty, které není schopno pochopit základní věci a které neumí nic jiného než brečet a urážet ostatní okolo když mu napíší něco co se mu nelíbí.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hank45CZ CM v tomto týmu už zatím nejsou. My s Poseidonem jsme se snažili hráčovi pomoct, ale dostali jsme určitou odpověď a dál už není co dělat. Hráč to tady ale rozebírá pořád dokola.
     
  19. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Česky to píšu a pokud to nepochopíte tak se nevkládejte do diskuze,mě taky nebaví číst vaše stížnosti atd.a pokud mi nenapíšou konkrétně co jsem porušil tak budu trvat na tom aby mi to vysvětlili a když ne tak na ně kácímnejsem dítě je mi 62 tak se proberte a vás jako děti určitě poslouchat nebudu.Mám 4 děti ale takhle se nechovaj nazdar.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Už jsme ti tu několikrát vysvětlovali, že tyto informace nemáme, takže ti je ani nemůžeme napsat. Neustále tu vypisovat k tomuhle tématu tu vůbec nemá smysl. sice jsi to přímo nenapsal, ale začal jsi pokud vím opět vypisovat po další vlně debuffů z čehož usuzuju, že jsi dostal další. Pokud to tak je neměl by ses zamyslet nad tím proč? Myslíš, že by script 2x po sobě chytil nevinného?
    Pokud stále řešíš ten první debuff tak se omlouvám, ale stále platí, že tady nemá smysl to rozebírat.