Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

 1. ano

  90.5%
 2. ne

  7.9%
 3. ne,take pouzivam program

  1.6%
 1. Sparrowsak[TEC]

  Sparrowsak[TEC] Vážený autor

  Áno Leo, tomu všetkému rozumiem, ale nepočíta sa hodnosť do priemeru všetkých hráčov? ,napr. na placku potrebujem 100 000 bodov, takže ak chytia botov, maju jazvu, odoberú im body, tak sa to má zpriemerovať, a na placku napr. potrebuješ už len 95 bodov, či sa mýlim?
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  výpočet hodnosti je trochu složitější, počítají se do ní tvoje úspěchy a zároveň se berou v potaz i ostatní hráči. Trvalé snížení hodnosti podle mě nebude mít vliv na ostatní hráče, bude to jen pro toho určitého hráče. Zeptám se na to přesněji, ale myslím, že to funguje tak, že i když bude mít hráč body třeba body na zlatou lilii a bude chycený, tak se mu trvale sníží hodnost o 5%, takže pro příklad dva hráči se stejným počtem bodů, jeden hraje čistě a druhý bootuje. Čistý hráč bude mít zlaté kopí, ale booter jen stříbrné. Pokud bude chycený víckrát hodnost se mu ještě sníží i když by bodově dosáhl na vyšší. Ale zeptám se na to.
   
 3. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Já v reálu taky dám ruku do ohně za sebe ale tady za vás ani náhodou a za sebe i tady já si kupuju boty a nosím je.Stále mě nechápeš dokažte mi a ukažte za co jinak si ruku strč víš kam.

  Od levlu 20 jsem si vše udělal sám mám 50 a pokračoval bych jen jste mě ted zasekly neprávem tečka konec.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/24
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Už ti to bylo několikráte dříve i nyní napsáno. My tyto informace nemáme a nedostáváme. A při tvém "chápání" bych tak věřil, že ty nic. Ty nejsi schopen si ani přečíst pravidla zde na herním fóru a držet se jich tak už vidím jak se jich držíš jinde.
   
 5. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Podle sebe soudím tebe.
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  to těžko, jednak my jsme prověřovaní stejně jako běžní hráči a my na rozdíl od tebe pravidla fora známe. Navíc ti tu i na podpoře bylo několikrát vysvětleno, že podrobnosti o debuffech jednotlivých hráčů nemáme k dispozici. Pokud se stále rozčiluješ kvůli prvnímu debuffu před několika měsíci tak už je to krapet zbytečné, pokud jsi dostal další trest tak si spíš zajdi za PC specialistou a nech si prověřit PC jestli tam nějaký program nemáš. Debuffy se dávají vždycky za nové období od posledního debuffu takže pokud jsi dostal víc trestů tak něco prostě používáš. Nevím kolik lidí má přístup ke tvému PC, kolik lidí tam hraje sea nebo přes co hraješ, ale systém detekce je několikrát prověřovaný, tvůj účet speciálně byl prověný i ručně a stejně se tehdy prokázalo, že něco používáš, tak už nech toho stěžování.
   
 7. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Stále říkám že hraji sám a nikdo další můj počítač nepoužívá,nerozčiluji se a jen konstatuji fakta nehledě na to že mám nový počítač cca 3 měsíce a v rodině hraji jen já a ani jsem nikdy nedal nikomu přístupové údaje,jinak hraji přes klienta.Vidím že to s vámi nemá cenu stále si melete svoji.
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  To je hezký, že to tvrdíš, ale to není směrodatné. Tolik lidí tvrdilo co má a nemá atd. Přihlášení klidně někdo může mít je několik možností jak se přihlásit. A nový PC vůbec nic neznamená. Nicméně pro nás je směrodatné výsledné stanovisko BP a to bylo jasně dáno. A pokud to nemá cenu, tak proč to tu stále řešíš obtěžuješ tím i hráče a nic to nevyřeší sám jsi to napsal. Odpověď jsi několikráte dostal a ta se nezmění. A když ti člověk napíše skutečnost pro tebe není pravdivá tak co.
   
 9. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Jasně stále si budete mlít svoji,moje skutečnost pro tebe taky není pravdivá.
   
 10. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Proboha, mohl už by si dát pokoj? I když tu popíšeš ještě 100 stránek, tak se nic nezmění. Ty máš svojí pravdu, BP má svojí pravdu. Bohužel pro tebe je jejich pravda ta hlavní. Myslím, že nejen mně už nebaví číst furt dokola tvoje příspěvky. Pochop už, že je to k ničemu ;)
   
  ondraz.cz a Sparrowsak[TEC] tohle ocenili.
 11. Sparrowsak[TEC]

  Sparrowsak[TEC] Vážený autor

  Presne ták,ako píše geri, určite si niečo ty alebo sa na tvojom účte niečo dialo :) BP zdetekuje hráča len s programom :)
   
 12. cz¤REBELS¤cz

  cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  Sparrowsak Ahoj Geri nema tak uplně pravdu neni to jen o detekci programu take jsem dostal debuf ale ne za program jen za porušeni pravidel .*€ŞKâŢÖ®* Opravdu nic nenadělaš .
   
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  ano, je to psané i ve vláknu u debuffu. Hlavně a pravidelně se dávají za používání boota, ale pokud dojde k nějaké závažné chybě a hráči ji nehorázně využijí a nahrabou si, tak za to můžou dostat debuff taky. Existují další porušení pravidel za které můžete dostat debuff. Prostě a jednoduše, pokud budete hrát poctivě a nebudete se snažit nějak se zvýhodnit tak můžete být klidní.
   
 14. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Proč nemám tak úplně pravdu? Já o detekci programu nic nepsal. Psal jsem, že platí pravda BP a nemá cenu tady furt dokola psát, že je to jinak ;)
   
 15. Kapucín-ČR

  Kapucín-ČR Stálice fóra

  Nehorázně???Šlo by to Leo nějak kvantifikovat?:rolleyes:
   
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Kapucín-ČR nedalo, to je u každé situace jiné. Ale příklad pro představu ti dát můžu. Pokud třeba bude chyba v truhlách, jak už jednou byla s orichalkem, tak například kdo nasbírá 20 truhle a vydělá 3 000 orichalka trestaný nebude, kdo bude sbírat celou dobu jen truhly dokud se chyba neopraví a nasbírá 50 000 orichalka už potrestaný bude. Je to jen příklad, neznamená to, že to takto bylo. Jinak řečeno je jasné, že ne všichni o chybě ví a běžnou činností získají trochu něčeho, co by získat neměli, ale je rozdíl získat trochu a cíleně se věnovat zneužití chyby aby získal co nejvíc. Pokud navíc byli hráči natolik vyčůraní a orichalkum použili například na opevnění v domnění, že jim ho pak nemohou sebrat, tak se dostali s orichalkem do minusu a nebudou získávat žádné další dokud tento schodek nedorovnají.
   
 17. cz¤REBELS¤cz

  cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  Leo. A ještě nutno dodat pokud poškozuje hrače BP JE VŠE V NAPROSTEM POŘADKU.
   
 18. UnKnoW

  UnKnoW Perspektivní autor

  Je to tady pořád dokola
   
 19. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  cz¤REBELS¤cz v pravidlech hry je jasně napsané, že pokud objevíte chybu máte ji okamžitě nahlásit a nevyužívat ji. Všichni hráči potvrdili, že je četli a budou se jimi řídit. Nevím jaké poškozování hráčů máš na mysli a nekřič na mě!
   
 20. Trucker.cz

  Trucker.cz Aktivní autor

  někteří VIP hráči si stále mužou botovat jak chtějí ٠•ΛĿMΛИĪ•٠ ,Yıʟdız atd :D u BP fér hra nefunguje