Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

 1. ano

  91.3%
 2. ne

  6.1%
 3. ne,take pouzivam program

  2.6%
 1. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  Cm Leo a prosím tě když tolik bojujete za fer hru a botákům tak proč nepomůžete i normálním hráčům kteří nevědí ani za co to mají.Třeba tím že by každý konkrétní hráč dostal email za co konkrétně to dostal.Když není domluva ani s podporou.Protože někdo si není vědom,že vůbec něco porušil a ani neví jak a co se kde používá a nastavuje konkrétně já vůbec nic nevím o nepovolených programech.Děkuji
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  podrobnosti má jen centrála
   
 3. ORП!§

  ORП!§ Pisálek fóra

  kdyz uz bojujete proti necemu nebudu to zminovat a zapinal bych to kazdy den, pak chytnete x hracu nevim jak to funguje, ale kdyz napisete na konci akce atd, chapem se ;)
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nechápem, nějak ti nerozumím
   
 5. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  No a právě proto jsem tě chtěl Leo poprosit nebo Vás co s nimi komunikujete,aby jste se pokusili nám pomoct,když nekomunikují s námi.
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  centrála nám žádné podrobnosti nesdělí.
   
 7. Maniak

  Maniak Pisálek fóra

  V každé jiné hře, pokud hráči je dokázáno, že podvádí nepovoleným způsobem, tak dostává automaticky ban natrvalo. Tady je to jak "kočka s myší". Prostě se vymýšlejí nějaké nesmysly, místo aby se jim dal perma ban.
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nemá smysl porovnávat jednotlivé hry. Každá hra program aplikace si nastavuje své podmínky co kdy a za jakých podmínek udělá. BP se rozhodlo z nějakých důvodů si nastavit tato pravidla, tak je tak má.
   
 9. Sparrowsak[TEC]

  Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

  Ale má zmysl,BP to má nastavené na tejto hre,na inej hre za *** dostaneš Ban.
   
 10. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nemá protože každý si nastavuje pravidla a podmínky jak on uzná za vhodné.
   
 11. Trucker.cz

  Trucker.cz Aktivní autor

  vždy tu byla pro některé hráče protekce a stále je stačí se kouknout do žebříku hráč ALMANI VIP HRAČ STALE NA BOTU A NIC SE NEDĚJE A jejich tam víc
   
  Naposledy upraveno: 22/2/24
 12. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  script zatím neumí chytit všechny, ale pořád se na něm pracuje. Není to o protekci, ale o tom, že se někteří hráči umí vyhnout detekci.
   
 13. Trucker.cz

  Trucker.cz Aktivní autor

  u tohoto hráče JETO ALE JASNE MOŽNA by jste měli jít na moře sem tam
   
 14. Maniak

  Maniak Pisálek fóra

  Tak tohle je v tom případě ještě směšnější. Za těch X let co se o tomhle ví, není BP schopný odhalit všechny. No hold je vidět co ho zajímá :)
   
 15. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

  Víte co by mohlo pomoct proti boterům? Vzít jim za, pokaždé když je chytnete, třeba 20 nej děl, ty jsou za prachy, to by mohlo pomoct :) nebo neco podobnyho, ty debufy jsou k nicemu
   
  juraj888 tohle ocenil(a).
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Trucker.cz jsme na moři každý den, víme, že jsou booteři, kteří nejsou chycení, ale nemůžeme s tím nic dělat. Detekce a trestáníí je výhradně na centrále.
  Maniak na scriptu se neustále pracuje a vylepšuje se, ale už jsem tu několikrát psala, že je to podobné jako OC virus a antivirus. I když někdo vymyslí dobrý antivirus, vždycky se najde někdo kdo vymyslí virus, který se přes ten antivirus dostane.
  riman99*svk*fmf* BP nemůže odebírat věci, které si hráč koupil za reálné peníze. Může odebrat pouze věci, které hráč získal bootováním.
   
  ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
 17. Hank45CZ

  Hank45CZ Rádoby autor

  Jak to že nemůže BP odebrat věci za reálné peníze??Přece jsme souhlasili s VOP a tam se jasně píše,že loď je majetkem BP..tak kde je problém??Problém je v tom,že BP nebude trestat dvé sponzory,což je pochopitelné,ale ať to jasně napíšou,plať a dělej si co chceš;)
   
 18. Sparrowsak[TEC]

  Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

  a keď sme pri odobraní BS,EB,BB atď. mám pocit,že hodnosť je uplné rovnaká/potrebné body na ňu), takže nikomu nebolo nič odobrané :)
   
 19. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

  A to je zajímavý některý hráč nejde chytit podle sriptu a některí kteří neví co to je a hrají poctivě chytí hned.A jak to můžeš Leo vědět,když Vám centrála nic nesděluje?
   
  Naposledy upraveno: 23/2/24
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Sparrowsak[TEC] vždycky když někdo dostane debuff odeberou mu 33% BZ, EB a BB, ale ty může hráč znovu nahrát. Nově kdykoli bude hráč chycený tak kromě těchto 33% se mu odebere trvale 5% z hodnostních bodů, to znamená, že pokud bude pořád botovat tak třeba u 5 trestu už bude mít o 25% nižší hodnost. Navíc jsou tam další omezení různých akcí a na měsíc agresivní NPC, takže když bude mít hráč debuff nebo vyšší jizvu, kde už jsou omezení znatelnější nedostane se ani do přístavu.
  *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! centrála nám nesděluje podrobnosti o jednotlivých hráčích, ale ocelkově o debuffech a jizvách víme to co potřebujeme. I na discordu hráčům Nami psala, že zatím script nedokáže chytit všechny, ale že se na tom stále pracuje. To, že nevíš co je boot neznamená, že ho nepoužíváš. Osobně bych za nikoho kromě sebe ruku do ohně nedala a v 99% kdy se hráči dušovali, málem přísahali na svoje děti a podobně, že nikdy nic nepoužili se prokázalo, že bootovali a ne jen jednou.