Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Co má vláda společného s nízkými platy? Možná ve státním sektoru, ale mnoho lidí vláda rozhodně neplatí.
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    U mě na PVE se nedá ztopit , ale to mě vadí nejméně.;)
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *štěpánek* to jsou ale dvě různé věci, nejdřív se tu bavilo, proč mají třeba turci tak levnou platebku, to jsem se snažila vysvětlit. To, že si někteří hráči mění různými způsoby platebku na tureckou je věc druhá a takoví by se měli hlásit na podporu, ovšem s důkazy.
    Co se týká debuffů pro platící/neplatící hráče nebanují lidi ale script a ten nerozlišuje kdo kupuje nebo nekupuje. Ozývá se i dost platících, kteří na nás řvou jak mohli dostat deebuff když do hry tolik sypou.

    Geralt64 společnýho s tím má dost, protože pokud vláda nepracuje pro lidi jsou v zemi špatné podmínky a platy se nemůžou zvyšovat, ale to tu rozebírat nebudem. politika sem nepatří.

    aver slušně prosím
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  4. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ještě stále platí těch 16 hodin hraní ?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, ale je to 16 h od začátku, takže záleží na tom jak dlouho jsi hrál předtím. Pokud jsi hrál předtím například až do -30% a potom byl offline jen 5h tak se ti to nemůže vrátit zpět na 16h bez postihu.
     
  6. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    hmm to je bombasticky postreh nekupit nic..ale potom len behaj po mapach hladaj si botičky a medzi tim ta stopia neviem kolko krat..dva dni nazad som stretol indigo nemenovane HP 4,2mg VB ani neviem dostal som za krasnich 400k a daval som asi ta 170k moje life 1,9mg 600vb asi kto maal navrch tato pom bavi ked prejdej jenu mapu asi na 5x glo...ale zabava jak bulo...pre teba bez nastojou opraviš rychle...dalšia vec ešte som nestretol na sea chudobneho hrača Z TR so slabou lodkou neviem ako vy čiže pisat tu koko si možu dovolit ked su chudobnejši na zarobkoch je tiež velka polemika hra je celkovo zle nastavena a presne taky čo si ju možu dovolit každu akciu nakupovat všetky baliky lebo ich to neboli si honia ega..:(o_O smutna hra
     
  7. Vždyť ti nikdo neříká aby si tu smutnou hru hrál ,brečet můžeš na hřbitově
     
  8. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    bože ty si ale trapak ja vravim že ju extra hraju to su len postrehy ..a inak mohol by si ist rodičom zapalit sviečku
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bez napadání a rodiny z diskuze vynechte!!!!
     
  10. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    kluci maji půravdu smir se stim jak ta hra jede a uz prestan a smir se stim ,take se mi to neliby ale nic stim neudelame uz to pochop, nic ve zlem
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  12. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Stále nechápu, proč nedostanou hráči permanentní ban na účet, místo toho se zavadí jakési debuffi které stejně jsou k ničemu, protože po čase je vidím na programech znovu. Takže moc účinné asi nebudou.
     
  13. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Prachy..
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Maniak jestli jsi četl nové jizvy a nová omezení, tak se těmto hráčům nejen sníží hodnost, kterou se spousta z nich tak chlubí, ale taky se jim bude neustále obnovovat 4 jizva takže budou permanentně dost omezení.
     
  15. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    :) a teď tu o Smolíčkovi , ju
     
  16. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor


    Proč jsi smazala tu druhou část tvé odpovědi co směřovala na AKLAKLa, že to o penězích není. To už si za svým názorem nestojíš nebo je to skutečně o penězích ....
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nesmazala jsem to já, ale kolega, protože tam bylo jiné slovo než mělo být a nevěděl jak jsem to myslela, takže klidně znovu.

    Důvod proč se nedávají perma bany nejsou peníze.
     
  18. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    a čo tak všetkých debufakov povyhadzovať z cechov
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to už je na rozhodnutí jednotlivých náčelníků a jaký postoj zastávají, pokud sami bootují tak asi nikoho vyhazovat nebudou :D
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co pomůže je vyházet z cechů nic. U nás dřív vždy platilo, že botera co mi krade prostě mohu sundat. Ono sice záleží, kde zrovna jsi. Ale pokud to myslíš z důvodu dotace cechu, tak by ho tam vzali znovu a pokud ti jde o ty body je to o domluvě si myslím a nebo o tom jakou máš loď.