Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Niterói

    Niterói Zelenáč fóra

    A nehrál náhodou s tvojí lodí někdo jiný ,třeba z rodiny
     
  2. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Svatá prostoto,matko boží,co by sis přál k tomu od Adminu/hráču ještě napsat?Učet jsi měl zkontrolován a to i ručně(běžně se to ani nedělá)admini,hráči Ti k tomu napsaly snad vše co šlo,řešil si to tu 100x a nic,na podpoře,na centrále,a furt tu budeš vyvádět?Proč?Čeho tím docílíš??Handlujete s učty proti všem pravidlum,lžete,pak koukáte.Fakt akorát nervy pak vlézt na forum.Mám dva učty a ban nemají,jak to???
     
    nazgul tohle ocenil(a).
  3. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Asi ti na to ještě nepřišli;):D:D:D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... to, že má někdo dva nebo více účtů není proti pravidlům, ale nesmí si s nimi navzájem pomáhat, to už proti pravidlům je, ale to se dá zjistit jen pokud to někdo natočí a pošle na podporu třeba a prokáže se, že ty účty jsou jedné osoby, což taky není snadný.
     
  5. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Tak že kamaráde nic o tom nevíš a jasně jsem tu psal že s mým účtem nikdo nehrál a ani jsem nikdy za 14 let nikomu přístupové údaje nedal.Nevíš vůbec o co mě jde.Leo prosím tě ještě jeden dotaz-je nás tu tisíce a tak mi řekni prosím jestli jsem jediný kdo má takovýhle problém,nebo jestli je nás víc,pokud můžeš děkuji.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pomalu 99% hráčů co dostane debuff tak tvrdí, že oni nic z počátku. Některým časem dojde a přiznají, že použili program, nechali se pustit, nebo jinak bylo v rámci jejich herního účtu došlo k porušení VOP. A pak zůstane malá část, která to neuzná. Bohužel to není jen program, ale prostě něco v rámci porušení VOP. A hráči hodně často reagují jen, že to byl ***.
    Co se týče přístupu ono také spousta lidí si neuvědomuje, že si mohli dát někde propojení pro přihlášení a podobně. A hlavně za celou dobu bych nikdy netvrdil, že jsem nedal nikomu nikdy přístup. Je to strašně dlouhá doba a spousta hráčů dá přístup za účelem rady či vyřešení nějakého problému a pak nato prostě zapomene. Ale nemůžeeš se divit, že už tim hráče kapku otravuje když tu věčně spamuješ a podobně. Bohužel my s tím nic nenaděláme jak jsme psali několikráte je tato situace celá v režii centrály a my to neovlivníme.
     
  7. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Nechápu proč by to mělo někoho otravovat jen to píšu proto že není nikde odvolání,kdyby se to stalo jim ,tak nevím,asi by to přešli a nechali být já jsem si prostě jistý,at tedy napíšou co konkrétně jsem porušil a pak budu spokojený,říkám po sté že to vím stoprocntně ,že na mém účtu nikdo za 14 let nebyl a ani jsem přístupové údaje nikomu nedal.Nemám co skrývat a nelžu.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A stále dokola se nediv, že už tu někteří hráči píšou tak jak píšou. Proč neustále to tu řešíš dokola i když nic nevyřešíš. Píšeš tu x příspěvků za sebou, píšeš spamuješ tu ban ban .... to ti přijde normální trestů jsi tu měl málo v poslední době. Pokud chceš více jediná možnost je jakou ti určitě sdělila podpora. Ani podpora ani my tyto informace nemáme má je pouze BP, které si tyto tresty řeší a to je běžně nesděluje. Mělo by je mít pro případ nějakého soudního sporu. Ač se ti to zdá blbé je to tak, tak to prosím už pochop.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  9. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Jo ale nediv se ty vždyt tu spamuješ ty a nic jiného stále meleš to samé dokola ani mě ani hráče to nebaví nazdar.Stále říkáte drž hubu a šoupej nohama,nebo dostaneš ban,to je vaše realita,nic jiného nedokážete.
     
  10. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz Už si opravdu otravnej a nikoho to nezajímá, jestli myslíš, že něčeho docílíš brečením tady na forum, tak máš hodně špatnou představu o realitě. Místo toho kecání, kdybys dojel do Německa na sídlo a zeptal se osobně, možná bys toho docílil víc, než zde, kde to nemá absolutně žádnou váhu a nikdo s tím nic neudělá. Hezký svátky a ať ti neprdne žilka, vem ženu, děti, cokoliv co máš, jeď se podívat do Německa na trhy a cestou se stav na centrály, manželka bude mít radost, že může nakupovat, děti budou mít zážitek a ty se třeba někam pohneš. Normálně si beru za super rady 20euro, pro tebe to nechám zadarmo tentokrát.
     
  11. Eskatore ,kdyby si stál vedle mě nevím zda bych ti dal kapesník nebo pár facek ,ale jelikož mě tvůj projev zde baví tak asi ten kapesník,až se tedy vyplakáš P.S. Nikoho zde už to nebaví a každý má na to svůj názor a jelikož kopeš okolo sebe a napadáš , být Leo už máš bann , však Leo s tebou má trpělivost .
     
  12. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Kamárádi díky za rady ale není mi 15 a určitě nebudu dávat éčka jen tak za nic a už vůbec nevím co bych dělal v Německu když chcete sypat tak sypte já určitě ne.A už vůbec nekopu prostě to nepochopíte když cálujete.Kdo to nedělá nemá podporu tak si to užijte,a pár facek si dej sobě,ale za rohem at tě nikdo nevidí.A kdyby si stál ty vedle mě tak by si jich dostal asi víc těch facek,až zabanujou tebe tak budeš taky brečet jenže ty si vinu nepřiznáš a já ji nemám,nazdar.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přestaňte si tu slibovat výprask.

    Tohle už nemá smysl probírat, rozhodnutí je konečné a jediná možnost odvolání je právní oddělení a soud. BP má dost důkazů jinak by případné soudní řízení vůbec neriskoval. Tím to prosím ukončíme.
     
    Maniak tohle ocenil(a).
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Už se poprali?:D
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Asi jsem jediný,ale mě to nevadí,že tu bojuješ. At se daří.
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Jo tady na foru se mu zřejmě žádny boj nepovede,max si vybojuje opět ban.O tohle tu jde.Zde nemá nikdo hybnou páku tohle vyřešit a je to už do nebe volající.Spam-nic víc se tomu už víc ani nepodobá.
     
  17. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Boha :D ůitate BP na špek kdo si myslitě že nějakeho toho bota vypustil? :D vše je krasnej a čistej marketingovej tah :D kdo nesipe do hry sipe do bota a komu jdou penize no přece BP :D ja se hlavně divim že tu nadavate že dostanete ban ale pořad dokola botku použivate co je to pak za hra :D smazat celi zabugovany sea a bude klid :D
     
  18. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Spam
    Takže kamarádi já si hraju v reále a mě zajímá bitkoin supr už mám dva a na sea jenom hraju jestli nevíte co to je tak je to měna budoucnosti a sea je šumák.

    i když mě to baví v reále hraju jinak a Leo a Poseidon jdou kolem mě.

    I celý BPINPONG,konečně se tu někdo ozval a je to jenom hra a děláte jako by jste byly v reále nebrečte tu a konečně se věnujte hráčúm,hlavně že víte kdo vymýšlí programy a my co o tom nic nevíme nás banujete,a hrajeme poctivě běžte víte kam a už vůbec tu nebrečím to je holý fakt.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/23
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ach jo, když už chceš něco napsat co v souladu s pravidly aspoň :( .
     
  20. Myslím ,že jsem někde četl ,že pokud někdo něco dá k soudu má automaticky banán od BP.