Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Co je to ,,DDOS":

    Pachatelé vyžívají k útoku koordinovanou síť distribuovaných kompromitovaných zařízení (tzv. botnet síť tvořenou zombie počítači). S využitím řídících serverů (C&C = Command and Control) posílají přes botnet na dálku nevyžádané požadavky v řádu až terabitů za sekundu. Snaží se zaměřit pozornost na síťové prvky systémů, které jsou nezbytné k navázání internetového připojení (např. router) případně na webové stránky, servery či databáze, dokud se jim nepodaří systém přetížit.

    Takže opravdu to není jako s virem a antivirem, buď máš ochranu proti DDOS útokům, nebo ji máš slabou, nebo nemáš žádnou..
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to podobné, přestože před měsícem se podařilo servery zabezpečit a útoky utichly, zase našli způsob jak se přes ochranu dostat, takže TECH tým musí znovu zjistit jak a ochránit to.
     
  3. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    No, ale takhle to říkáš špatně. Váš Tech tým zlepšil ochranu na nějaké číslo GPS, oni nenašli způsob jak se přes ochranu dostat, jen zvýšily tok dat GPS, než je větší obrana, řešení je jednoduché, zvětšit obranu toku dat. Pro představu je to jako přehrada třeba.. kdy hráz je BP a DDOS valící se voda.. čím větší bude hráz, tím více vody zadrží.
     
  4. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    roky se pracuje a vysledek zadny podle mne je tady neco spatne jestly vubec nekdo na necem pracuje.To budu mnet driv fosate decka nez oni ty vazeni programatori na neco prijdou.Prosim propriste nemuzete aspon prijit z necim novim toto uz ctu 10 roku.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/23
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zajímavý, že pravidelné DDoS útoky jsou tu jen několik měsíců, ale určitě to čteš už 10 let.
    Podle mě si to pleteš s lagy, ale jak myslíš.
     
  6. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    zajimave a kde ze jsou ty zmeny krete stale slibuji a za roky ani krucek dopredu .Kdybych neznal bp 20 roku co hraji tomu uverim takze mne tu muzes psat co chces stejne neuverim ani slovu
     
  7. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    ryik ***,nerusbots a dalsi se pouzivaji nekoli mesicu mam se smat nebo precet mne chce rict
     
  8. elbartoxxl1

    elbartoxxl1 Zelenáč fóra

    Sniperczzz veď však oni na tom pracujú a ked to dodelaji tak tu už bude ďalších 5 programu
     
  9. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    A deset let tu čteme tvoje pravopisné chyby , než budeš mít vousaté děti , měl by si se to doučit, a ne si plést jablka se švestkami.
     
  10. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    no a co jako tak to necti a je to :) kazdy nemuze bejt ucitel jako tady nekdo
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sniperczzz já někde psala, že programy jsou tu několik měsíců? Psala jsem, že DDoS útoky jsou pravidelně několik měsíců a to od doby kdy se začaly dávat debuffy. Tak místo obviňování a pokusů urážet lépe čti co se tu píše. Programy jsou tu mnoho let, ale od doby co se je BP snaží aktivně řešit se to samozřejmě výrobcům programů nelíbí a tak útočí na servery. Kdo to ale odnáší nejvíc jste Vy, takže by jste se neměli zlobit na BP, ale na tyhle "hráče", kteří Vám bezohledně znemožňují hraní. Věřit mi samozřejmě nemusíš, je to tvoje právo a moje je tuhle diskuzi z mé strany ukončit.
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    To co jsi napsala,snad nemyslíš vážně....neměli zlobit na BP,ale na hráče,kteří vám znemožńují hraní....Pravidla nastavuje BP.Není to tak dávno,co jsi tu vyhrožovala bannem každému ,kdo se tu o boterech a užívání botů zmínil.Mně znemožňují hraní boťáci nonstop,úkoly nedělám hodinu,ale dvě,protože mi do všeho střílí,ustřelují npc atd.Za to určitě ddos nemůžou.Za to,že je boťáků plné moře také ddos nemůžou.To že "potrestaní" hráči si botují vesele dál i v "trestu"za to také ddos nemůžou.A v době ddos útoku nehraji já ani boťáci.Tak na koho se tedy máme zlobit?
     
  13. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    Leo takže kdy bude mít konečně debuff největší boter na GE7? Pořád keci jak hraje poctivě atd. Už 6ty měsíc po sobě udělá přes 4miliardy elitních bodů,neustále vyhrává nejvyšší ligu. Ale pořád budeme mít řeči jak se prověřil a že nic. Každý kdo botoval moc dobře ví jak se *** chová spíše ta loď na botu a přesně tak se chová.
    V ty vaší logice hraje tak min 10hodin denně každý den,už půl roku v kuse a to si myslíte že vám máme věřit?
    Ono je těžký když je to člověk co je na stejně velké pozici jako ty tedy TL.
    Za minulého vedení když tu byla Verbia atd tak by proti němu šla a byl by klid,jenže ty ne. A víš proč? Protože by jsi jednoduše hned skončila. Pořád tady kecáš jak jsi tu pro lidi ,ale jsi tu na prd. Jenom se táhneš z davem aby jsi náhodou nevybočila a nepřišla jsi o své teplé křesílko že.. hnus :mad: zkus trošku zapojit mozek a dát ty dvě a dvě dohromady,ale to je moc těžký úkol že. Doufám že všichni jako ty,Poseidon skončíte protože jste absolutně k ničemu,jenom máte keci jak za vše můžou hráči atd. Kdyby jste alespoň jednou jedinkrát za nima stáli,ale toho se v životě člověk nedočká.
    A další věc když někoho nahlašuje ať ho prověříme tak stejně nám nikdo nic neřekne jak to dopadlo,protože budete kecat že dal se nás to netýká.
    Prostě hnus a přeji vám další a další útoky,když máte vše tak kvalitní a hlavně bezchybné :D
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    diament1
    1) můžeš mi ukázat, kde konkrétně jsem psala, že zrovna tento hráč i když nevím o koho jde hraje poctivě? Hráči, kteří zatím nebyli chycení a podvádějí používají něco, co zatím script nedokáže detekovat, ale na scriptu se pořád pracuje a vylepšuje se.
    2) od doby kdy tu byla Verbeia se toho hodně změnilo a řešení bootů je teď čistě v kompetenci centrály mimo moje kompetence.
    3) nemáš vůbec tušení co s Poseidonem děláme a jak za hráči stojíme tak nesuď. Uvědom si, že nejsme všemocní a i když na centrálu ve spoustě věcí tlačíme neznamená to, že to dokážeme změnit.
    4) výsledek případného prošetřování jiného hráče se z důvodu ochrany toho hráče nikomu nesděluje.
     
  15. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Tak o koho jde všichni tuší, je to Captain Jack Sparrow(na tomhle účtě má teď měsíční ban, ale neřekl nikomu za co), pak tu má další dvě lodě Captain Will Turner a James Hook, to, že sedí na botu denně 11-12hodin na mapách 48/1 - 48/2 a střílí jen NPC kolem sebe to ví snad každý, chybou je, že debuff řeší jen slavný script centrály a né taky rozum ;-) To, že Leo, Poseidon a další ,,admini" jsou víceméně jen na okrasu, respektive pro nějaké tlumočení zpráv od centrály bys mohl vědět Diamente(a nemyslím to zle vůči nikomu). V téhle hře má admin větší práva asi ty, že má malinko větší slovo než komunita, píše modře na forum a překládá officiální zprávy od centrály, tím nechci nikoho urazit to ne, vím, že Leo za nás bojuje, ale boj s větrnými mlýny nikdy nedopadne dobře :) A pokud si centrála usmyslí, že to bude takhle, tak i kdyby si Leo a spol. nohu utrhly tak to tak bude.. Takže admin teamům bych takové věci za vinu nedával. Stejně jako všude máš nějaké NDA a kdyby chtěli, říct ti některé věci nemohou.
     
    *štěpánek* a ..ζαקקy.. tohle ocenili.
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    díky za zastání, těch pravomocí máme malinko víc a děláme toho víc než jen píšeme modře, ale jak píšeš centrále můžeme věci navrhnout a tlačit na ně, ale pokud návrh neladí s plánem hry tak prostě neprojde. Mimochodem debuffy jsou zásluha adminů některých zemí, kteří tak dlouho tlačili na vedení, že se s bootery musí něco dělat, až se vymyslel debuff. Jeho úpravy tak aby booteři aspoň po nějakou dobu byli víceméně nehratelní je taky práce adminů. To, že je ted buff ze sigmy, který jim debuff vyrovná nepočítám, sigma není po celý rok.
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    https://prnt.sc/yM_JTEyXqnDi nevadi ze maji trest. udelaji si nove trofeje,pak to 14 dni mesic vydrzi a maji naskok zas aspon 1 rok pred nami. Tak to u me na serveru Amerika3.:(:(
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím zkusím se pozeptat jestli to není i na jizvu. Psalo se sice jen o debuffu ale většinou to mají propojené a pak udělají prd.

    EDIT: Takže dle informace jak debuff tak i jizva znemožňují dosáhnout úspěchu v trofejích.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  19. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Jasně jsem psal že jsem se půl roku nedostal na moře a na hlavní stránku jo i do fora jasný,už to píšu po sté že jsem nic nepoužíval a pul roku nehrál.Nevěřím jim ani slovo jsem poctivej hráč od začátku a konečně mi to odbanujte konec.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bohužel nepůjde, tvůj účet se i dodatečně ručně kontroloval a centrála potvrdila, že tam porušení pravidel bylo.