Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Mám odskúšané... áno je to ako stará verzia sea a nie rozhodne nie poctivá. Nie je to v takom rozsahu ako tu ale botuje sa zvesela. Kto mi bude vyprávať že nie nech si pozrie rebríčky a skúsi sa zamyslieť nad tým či hráči doslova nemajú život a povinnosti na to aby hrali 24/7 7dní v týždni.
     
    cz¤REBELS¤cz a UnKnoW tohle ocenili.
  2. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    A grafika z roku 2000... sice má seafight svoje chyby, ale ta podobná hra je jedna velká chyba bohužel
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    https://prnt.sc/xSyFAFkbRTes

    Paráda zlatá placka před lodí, střílí jako my a plachtí si vesele dál.NO PROBLEM. A to se vyplatí!!!!!!
     
  4. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    BP určitě dají sem Sigmu a ostatní je jim volný a Poseidon si tady nažvatlá svoje a zas na měsíc bude klid
     
  5. SolitaryMen

    SolitaryMen Zelenáč fóra

    Mě příjde že těch lodí s jizvou je víc než bez a lítaj po mapě jak fretky a dmg jak kráva...nějak to soudruzi v NDR nedořešili
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Můžeš zkusit udělat návrh na další úpravu jizvy. Bohužel jak tu určití rejpavci napsali jednak je Sigma, jednak hráči vědí jak si nastavit loď aby byl s sigmou postih co nejmenší. Bohužel co se týče rychlosti, ta už u jizvy není je pouze u samotného debuffu. A 5% do PVP když si vezmu kolik hráči střílí bez jizvy moc ve výsledku není. Aktuálně neevidujeme, že by hráči využívali neoprávněně nějaký bonus z nějakých map či něco podobného. Znám hráče co si i tak nedají pokoj a mají klidně 3 jizvu a i nadále používají program. Naštěstí někteří hráči si dají pokoj a nezbývá než doufat, že takových bude víc.
    Kdežto například sigma:
    · 1 zakoupený balíček: +150 k rychlosti, +3 % ke slotům zbraní a +1 % k poškození torpédy.
    takže pak aby nelítali.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když má někdo jizvu, tak je omezenej třeba tím, že nemůže dělat úkoly atd. Ale omezit ho tím, že by nemohl koupit sigmu, to už by bylo moc, co? To už jde o peníze a to boj s programama pro BP končí ;)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    BP není organizace dotovaná státem, je to firma, která vydělává na provoz, platy a další prodejem balíčků. Důležité je, že jsou hráči trestaní za booty. Dlouho se to nechávalo a konečně se s tím něco dělá, ale at už se udělá cokoli vždycky se to někomu nebude líbit nebo to pro někoho bude málo.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Přesne toto jsem vcera nachetu rikal klukum,at zakazou botakum koupi sigmy,ale ze to nikdy neudelaji.:confused:
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Také se mi zrovna moc nelíbí ,že tu zjizvenci létají jak motorové čluny.
     
  11. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Tak že vlastně jsou to zbytečnosti o tom psát ,protože se nic nemění a nezmění, připomíná mi to písničku o Lojzovi a Líze ,pořád dokola
     
    _Bigoš_(K*P) tohle ocenil(a).
  12. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    a dokola a dokola oni samy nevi co maji delat :) toto je roky a roky a resi se tostale dokola a dokolaa vy hrajete kratce nebo k cemu se tady stale prekvapene divite co je
     
  13. SolitaryMen

    SolitaryMen Zelenáč fóra

    nikdo se už ničemu nediví,už se tady o tom z cela běžně bavíme i s Leem;)
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  14. Ale my se chceme divit ,třeba nás jednou překvapí a budeme se divit více
     
  15. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    UŽ MNĚ S TĚMA RESETA HODNĚ EDIT

    EDIT

    EDIT

    ... kde je : "mini hra "
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/23
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Kolego ?Co se Ti stalo?Hrabal listí a uklouzl vid?:) asi bych to na Tvém místě smazal,za 1 to je nějakou mimozemštinou,za 2 moderátoři uřčitě nemohou za restarty,jen je oznamují a koneěně za 3 tohle je o ban.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jen je rozhořčen,že potkal lodku s modrým debufem,profrčela kolem něj jako vítr a akční npc drtí přez mega na ránu.
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A měla opravdu debuff. To je divné takového hráče máš případně nahlásit na podporu spolu s nějakým důkazem aby se prověřil pokud to byl opravdu debuff. Nyní už by měli mít spíš jizvu a tam je to pak možné bohužel.
     
  20. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Některé střílí opravdu dost,je zvláštní že tou novou červenou municí,nikde není psáno že dává takové petardy jak hráčum tak NPC,je u ní psáno že je na ostrovní věže.