Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Constantine, chce to číst FAQ k akci. Prvních 5 dostane mapu a z první 100ky se bude losovat dalších 5, kteří dostanou Tauruse.
     
    Ŧ-šincekCZ-1-UEK tohle ocenil(a).
  2. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Piráti!

    v oficiálním oznámení si můžete přečíst, za co budou směněny duše, které Vám zbudou.


    Váš SeaFight team
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    to bude teda vejvar!ha
     
  4. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    po dnešním resetu nefunguje zóna na damage, pouze pár sekund a pak damage snižuje místo toho aby ji zvyšovala
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak za duše budou krystaly: 2 zelené duše = 1 krystal 1 žlutá = 1 krystal
     
  6. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Rád bych vyhodnotil tento event,

    za mě veliké plus! Nejlepší event za 3 roky mého aktivního hraní. Kdyby BigPoint dělal takovéto akce 5x do roka (ne 14 denní, ale stačila by týdenní) a žádné jinné akce by do toho necpal byla by to paráda.
     
  7. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    tato akce byla opravdu nejlepší za poslední 3 roky... super akce
     
  8. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    tak podla mna tato akcia nebola zla ale zase ani dobra pre mna mensiu lodku... jasne ze pre full lode to bola parada ale ja som na krvavom zube ani nezarabal ani nestracal... ale narodeninova bola lepsia :)
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle mně taky nebyla akce špatná(myslím akci jako takovou, ne to, že jsem 3x během střílení eventa musel dávat F5), až na ten šílený úlet v BZkách. Za 4 roky, co hru hraju jsem udělal 4,5 mld BZ, teď během akce 2,5 mld a to jsou tu hráči, kteří udělali mnohokrát víc. Došlo tím k absolutnímu znehodnocení žebříčku BZ. Někdo asi namítne, že BZka jsou k ničemu (snad kromě toho, že se výrazně podílejí na tom, jakou máte hodnost - která je ale samozřejmě také k ničemu :p), má jistě pravdu, ale ruku na srdce, snad každý hráč žebříčky i hodnosti sleduje a určitě ho potěší, pokud se posune někam výš. A za mně osobně by na akci stačil týden, ne 14 dní - ke konci už je to dost nuda, stále dokola - najít eventa, střílet eventa, opravit, najít eventa, ...
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Za posledních 8 dní jsem si udělal malou statistiku, vzhledem k tomu ze jsem musel být doma(nemoc) jsem cca 12-18 hodin denně zapisoval vyskyt bonusových NPC na mapach 16-19 tady je můj vysledek

    16/1 - 1%
    16/2 - 1%
    17/1 - 0%
    18/1 - 98%
    19/1 - 98%

    císlo u mapy udáva v kolika % se pri objeveni NPC toto NPC vyskytlo na dane mape
    (0% u mapy 17 je dáno tím, že v 865 připadech vyskočení NPC jsem ani jednou nevidel ze by se objevilo na 17)

    závěr si udělejte sami
    ituji hráče s lvl 16 a 17
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    geralt tak si mal po 7mich dnoch prestat hladat eventy :)
     
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    objavil sa event na tej mape kde bol naposledy potopený... tj ak ho 100 hráčov strieľalo na 18 ke 100 na 19 tak tam ho stihli potopiť do tých 10 tich minút čiže keď vyskakovla event vyskočil tam.. na GE2 som x krát videl že vyskočil aj na 17 ke na 16/x tiež veľa krát a dokonca aj na 20 som videl..
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Koukám už se hodnotí, tudíž zhodnotím také:
    Pro mě palec nahoru. 1,3 mio perel plus, 2K krystalů, jeden eli level+(28), překročil sem 1 mld bs(hodnota k ničemu) a získal sem stříbrnou placku (taky k ničemu), disajn pro lv 14 (zub a srdce) sem získal (jsou jen do sbírky). V žebříčku sem skončil na 62 místě, takže taky spokojenost, možná mě vylosujou a dostabu bejka (pokud se losuje ze 100 prvních)
    Jinak mám trochu problém s tím, že akce byla dělená podle levelů (ne protože bych chtěl střílet event s 20lv, ale k hlediska tabulky akce, měli jí také rozdělit hlavní odměny spadli do klína vyšším levelů - mají víc bodů za last hit - i když mají více hp odstřílet atd.).
    Další problém mám s obsahem vraků krystaly, harpuny4 st., střepiny, klíče - dobrý, ale vědomosti - totálně k ničemu, prach a pláty - spíš k smíchu.
    Co takhle i nižším levelů dát do vraků nějakou munici nebo kameny? To bych bral všema deseti na rukách i na nohách :).
    To jsou jen drobné nespokojenosti, takže celkově jsem spokojenej.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    přesně jak píše AdmSity, tento event dle mého názoru velmi dobře navržený, vyskytoval se tam kde byl potopený, u nás na serveru byl hlavně na 17/1, protože ho tam 20 lodí neustále střílelo a stihlo se to do 10 minut, takže jeden za druhým. Na 18/1 jsem sbíral glitzi a eventu se tam nikdo ráno nevšímal a sám ho nezastřelím.

    Mohl jsi se zeptat, ušetřil bys zbytečný čas zapisováním.

    Pokud jde o event svůj názor jsem napsal na 2 straně tohoto vlákna, stejně jako Arrow, booo a další ;), ale jsem rád za pátý v celku dobrý event v pořadí.


    pěkný den
     
    *booo* tohle ocenil(a).
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zeptat,když byli v černém trhu naleštěné hlavně a ten je otevřený do 4.5.,proč tam ty hlavně už nejsou?A pokud to je záměr ze strany BP,tak tedy nevím na co se jako ještě čeká?Duše už nejdou vystřílet,tak těm co nějaké zbyli tak je vyměnte a šlus.
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jakpak tak ,že tam hlavně nejsou mně končili dnes ve 12:20 a mám je tam ,ale koupím je až těsně před zavřením černého trhu , stejně tak i dar i když těch 100k perl je moc ,měli to dát na 60k ,stejně tak jak to co bych dostal z celýho RAKA kdybych ho sjel
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, já osobně naleštěné hlavně také vidím a nevím o žádné oficiální info ani nebylo o tom, že by hlavně měli jít koupit jen po určitou dobu akce.
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak se mi po uplném odhlášení a opětovném přihlášení ukázali také,děkuji za odpovědi.;)
     
  19. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Nejen mně se během akce resetl ukazatel bz, ale pouze na moři, kde teď mám cca 1,8 miliardy bz. V žebříčku mám cca 6,1 mld. Plánuje se s tím něco dělat?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SemtexC∞L, tento problém je některými hráči hlášen a ví se o něm, je předán dál a čeká se na jeho vyřešení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.