Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Toho Tibboka som mohol kúpiť len na lodi s 20tym levelom, skúšal som na dvoch 15kach a na jednej 5ke a nič...
     
  2. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    taky na to koukám na černým trhu jak puk ,na G2, G3 ,G5 mám jak křišťál tak i zušlechtění ocelí , na G4 křišťal momentálně mám ,ale to zušlechtění tam není ,co to je za bordel ,udělejte nový restart ,ale hlavně to dejte do kupy ,ať člověk ví na čem je ,koupím Tibboka za 1 perly ,v poho ,obratem mi ho systém sebere a tu 1 perlu mi vrátí ,asi je tam někdo fest sjetej u toho spouštění ne ?
     
  3. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    mimochodem toto je taky dobrý : Tento předmět nemůžeš momentálně použít, protože nesplňuješ požadavky:
    Tvůj pirátský level musí být alespoň 42. Tohoto levelu můžeš dosáhnout splněním pirátských zkoušek.
    a může mi autor tohoto sdělení vysvětlit jak to mám provést ,abych ten level měl ?
    mám maximům co jde 20 herní a 28 elitní , co to ještě po mně chce ? Asi ,abych nastartoval kreditku a pořádně jí pustil žilou ,ne
     
  4. ¹Zbyněk¹

    ¹Zbyněk¹ Zelenáč fóra

    hej tak vy asi nebudete normalni date kristalovy dar za tolik dusi ale do npc davate po 1 vy uz asi fakt nevite jak nas oblbnout a jeste k tomu 100k perel nerekl bych dat to aspon o polovinu dolu ale takhle co jste jako cekaly ze si to hnedka vsichni koupi ne a jeste k tomu vsemu doprovodne npc davaji jen jednomu cloveku duse!!! rada pro vas: Rozbehnete se proti zdi a nezastavujte!!!
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    souhlas
    a dat 65 talentu když se krystaly nedaj ziskat...samozrejme pomuzeme tem co maji krystalu desetitisice...samozrejme poctive ziskane

    zadny rozbeh proti zdi ale skok do propasti
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  6. RUMCAJS.

    RUMCAJS. Zelenáč fóra

    Kryštálové požehnanie
    150 ž.d. ?????
    450 p.d. ok da sa
    100'000 p. ok da sa
    som 5 lv. kde najdem ž.d.?????
    čo asi robím zle ?
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no ja by som povedal ze sa budu aj zvysovat lvl:)aj ked to je iba chyba ta 42 ale mozna sa im to tam len nejak pripretlo a nakonec bude 42 lvl na mori? ooo:)
     
  8. *Gold.Bill*

    *Gold.Bill* Zelenáč fóra

    nic než big podvod, střílím to prokleté srdce sundam jej 10,3 m, že pak opravím a už jej nenajdu, ani po15min, a jen mi oznamí že jej někdo sundal ...na moři 3lode které do něj nevystřelili,to ma někdo kulomet ?ja jej daval hodinu sám 80k munice a raket v ..v pr.opasti, a nic z toho jen par perel a střelný prach, asi maj na to bug co, a ja se těšil na disajn za damage... chacha, se mě jen chechtaj ,že další naivka se nachytal
     
  9. honza04*CSA

    honza04*CSA Pisálek fóra

    • Cizí jazyk, Multiposting
    Ahoj neni to náhodou na beta serveru? :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/14
  10. *Cannon*

    *Cannon* Zelenáč fóra

    Jakto tu čtu,každej je nespokojen. No já a to nejsem nějakej mega tank jsem s odměnama spokojen velmi moc moc moc :D :D. eventy střílím na mapách 16-20 a jsem na každém v plusu cca 6-10k perel. Jen je špatně že mi zamrzne obraz a musim neustále dávat F5...což mě zdržuje přestane to střílet ,musim znova začít atd atd....,ale to F5 musím páč u toho eventa je důležité se zdržovat v tom uzemí co přidává dmg..jinak by to byl proděl.Tak to shrnu akce palec nahoru,ale hratelnost palec dolů...až do té čáati kterou si utíráme :DDD
     
  11. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Dotaz na někoho z vedení ten desing stříbrná čepel už nám zase snížili šanci na získání ??
     
  12. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak jen pro představu. Mám 5. levl a včera jsem sundal na 5. mapě okolo 50ti vraků tudíž cca 550 harpun a nedostal jsem jediný krystal (takže od začátku akce žádná změna!) A jeden z našeho globalu na 800 harpun dostal 150 krystalů (má vyšší levl než já). Co to má od BP být? Proč dole není žádná, ale fakt žádná šance získat krystaly? A když mi ještě budou lhát,že je ta šance dostat krystaly malá, tak pokud je ta šance dole 0,5% tak co to má být? Fakt pěkný podraz od BP!
     
  13. *Cannon*

    *Cannon* Zelenáč fóra

    no je mi tě líto,ale nechci se zastávat BP!!! Dole ve vraku zase maji lodě šanci získat děla elitní,tak BP to asi myslelo dobře že ty menší lodky budou raději za dělíčka,kterýma si pak lépe vydělají perličky ,udělají vyšší levely atd.....proto to tak i rozdělili dle mého a jestli někdo fůlka jako pjase a kydlí na 5 levelu tzv vyčůraně jeho problém a dobře mu tak...jen můj názor :D
     
  14. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    *Cannon* No s těma dělama to taky neni nijak slavný. Když jsem začal před 2mi měsíci, tak toho 5. levlu chci trochu využít jako to udělal každý. Dříve byly všechny vraky stejné, tak proč najednou tohle to nepochopím....
     
    Naposledy upraveno: 26/4/14
  15. ~.BRUTUS.~

    ~.BRUTUS.~ Zelenáč fóra

    • Multiposting
    ahoj všem ,tahle hra mne od začátku fascinovala,hraj jsem ji moc rad už i hlavně kuli chatu "skvěla parta která pokecá jen tak o čemkoli"a hlavně "spokojeně průběhu hry"chvílí to honěni se za novýma těžce dostupnýma novinkami "a vznikly prográmky "hra se dostala do určité se honičky "teď poslední dobou de to, chce uhrát častěji akci "které jsou docela fajn" ale uvítal bych lepši uprade hry nové velely určitý počet krystalu,perel,NPC,atd. nových skutečnosti a možnosti ve hře :)Petr. Brutus :)
    příklad Lvl. 21 50000000 BZ.1000 Krystalu 1000000 perel pro nektare nic moc ale pro mnoha ne co nového ale to nestačí,musí se to "VYPLATIT" aby se to nehrálo programem to ,znamená dobré výhodné úkoly :))lvl až do 40-100 )))) to bude teprv honička ))))

    v lvl jsem jeste zapomnel na Bodů z boje 22'500
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/14
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    si zabil :D ale potom bude treba dať do PS ky aspoň 5000 príšer.. :D
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, žádné oficiální info o snížení není v podstatě od začátku je dáno, že tato šance je velmi malá.
    Ahoj ~.BRUTUS.~, vyvaruj se prosím zbytečnému multipostingu viz pravidla.
    Ahoj honza04*CSA, vyvaruj se prosím nepovolených jazyků viz pravidla.
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zaptat kdy se dozvím co dostanu po skončení akce za duše.Ve FAQ je psané,že krátce před skončením akce dáte info.Akce končí zítra v poledne,to info dáte v 11.50. zítra ,nebo kdy:D?Uvědomte si,že spousta lidí tady zítra dopoledne nebude.:(

    Sory,oprava, akce končí 30.4.:eek:
     
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Ale i tak mohli napsat třeba 3-4 dny dopředu co za ty duše bude.
     
  20. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Tak stribrnou cepel jsem sundal 13 x na posledni a 5 x na HP a jediny design, ktery jsem dostal bylo jedovate srdce, nebo jak se jmenuje, jinak misto designu 2 000 perel.Nevite jestli neco dostaneme za umisteni v prvni 100, v zebricku?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.