Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    super akce hlavne harpunovacka ... za ty klice sem otvoril par truhel (kolem 150) a ziskal sem zatim uz premko na 8 mesicu ... jen tak dal :)
     
    • Vulgarita
    At se česka podpora a fm EDIT na nějake nařizeni a berou si oficialni oznameni z jiných forek.. proč to mužou vědět všichni jen my ne ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/14
  2. Clokito

    Clokito Zelenáč fóra

    nic moc teda akce cekal jsem teda lepsi
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK, vyvaruj se prosím používání vulgarit viz pravidla. Co se týče tvé připomínky bohužel toto není možné stejně jako se hráči musí řídit určitými pravidly, taktéž i jednotlivé teamy se musí řídit dle určitých pravidel.
    Ahoj švihák55(Cz), co se týče tvého příspěvku jak vidím nejednalo se tam pouze o vulgarizmus, ale i o zbytečnou citaci takže nevím proč se rozčiluješ. Samozřejmě máš možnost si stěžovat, že je podle tebe postih neoprávněný, ale když se podíváš do pravidel kolega ti ještě dal nižší postih než by mohl dle pravidel, takže já bych to překousl a šel dál.
    Co se týče možnýh bodových postihů tak je to:
    zbytečná citace 5 bodů, 0opakvaná zbytečná citace 10 bodů, napadání člena teamu 10 bodů.
    To jsou jen základní hodnoty mimo té vulgarity, která se tobě nelíbí, takže jak řikám ve finále jsi dostal ještě méně bodů, tak se z toho pro příště pouč a bude klid.
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no a co by jsi Poseidone odpověděl mě?Že by zase ban na opávněné rozhořčení,anebo jsi nečetl muj příspěvek ohledně fosforových kouli?Opravdu by mě zajímalo,proč se stáhli po cca.4 hodinách fosforky s karty události,když tam byli stále!Prosím o seriozni odpověd(prosím už o ni několikrát)Děkuji předem:)
     
  5. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    harpuny super par del sem vydelal jenom bych chtel vedet proc uz ted dostavam jen 50 zlata
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    musis strielat v levelovem rozmezi (1-5) (6-15) (16-20)
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    fosforová munice je včerném trhu, můžeš si jí koupit tam, chápu že na kartě událostí je pro hráče kteří mají všechny slevy výhodnější, ale tak to prostě je a my to neovlivníme, takto je to pro všechny rovnocenější (cena by mohla být o něco menší), podle mě je dobré, že tam byla alespoń těch pár hodin, při minulých eventech tam speciální munice nebyla a dala se koupit jen v černém trhu viz. zimní akce, je to sice jen částečné zlepšení, ale dobře za něj, krom toho jeden hráč tady psal, že je to slušné, kdo čte fórum pravidelně koupil si dostatek, kdo ne .... (jako s křížkem po fůnusu), ale můžeš sledovat neustále kartu událostí, možná se tam ještě objeví.

    Ahoj kywa,

    pokud dostáváš zlato, zkontroluj rozsah svého levelu, jestli nejsi moc nízko na mapách na 15 mapě též dostávám jen 50 zlata.

    Ahoj švihák,

    nebudu se zde dohadovat s nikým o otvorech, to sem prostě nepatří, pokud si chceš z někým popovídat o otvorech navštiv fóra k tomu určená. Ano, měl jsi štěstí na čas příspěvku zrovna jsem pročítal dané téma, být to o hodinu déle, počkalo by to do večera nebo na kolegu, ban nedáváme, je to dané počtem trestných bodů, dokud nenasbíráš potřebný počet nic se neděje, ale jakmile systém spočíta všechny potřebné tr. body automaticky banuje, vidím to až po.

    přeji pěkný zbytek velikonoc
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku plácáš zase nesmysly, proč na DE,AJ,IT a dalších forech se v oficialnim oznameni, 2 hodiny před MHH objevila informace, že fosforová munice bude dostupna jen od 18-21hodin a na CZ/SK opět nic.................už to chápeš???
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  9. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    hojte mam dotaz da se nekde zjisit celkova odmnena za NPC jedovate srdce?na mem levelu ho nikdo nenici a chtel bych se o to pokusit sam.
    Ale nevím jestly se spíš nevyplatí udelat vyšší level a pridat se k ostatním.
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    17.04.2014 19:46:06
    You received 2472 pearls.
    2.472 Pearls
    17.04.2014 19:46:06
    You received 1000 x Pyreballs.
    17.04.2014 19:46:06
    You received 4891456 EP (experience points).
    17.04.2014 19:46:06
    You received 2000 x Pyreballs.
    17.04.2014 19:46:06
    You received 10 x 55-Pounder.

    toto je asi ono čo hladas
     
  11. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    tak to teda asi na to kaslu to mne za to nestoji.pyreballs je co?
     
  12. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    Mám jednu otázku? Pro koho je akce " Lov hlav", jsem začátečník a jednou jsem si vystřelil, pak jsem musel napnout plachty a zdrhat. Přichomejtl jsem se k akci kdy super pirát nebyl ani vidět a klidně Jedovaté srdce likvidoval ( 60 libráky) aniž se ho odveta dotkla. Připojil jsem se a společně jsme ho zlikvidovali. Něco jsem získal, asi za statečnost. 5x jsem vystřelil a musel jsem opravovat, ale vrátil jsem se, protože zlikvidovat 25000000 HP je fuška. Díky, že to bylo o polovinu sníženo. Velikonoce jsem očekával veselejší.
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    třeba pro ty co jim skoncil "dlouhy BAN" za pouzivani programu,podvody atd.
    a ti prece musi dohnat svou ztratu v BZ.......
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    prosím tě, můžeš mi sem dát odkaz na ofiko DE/AJ/IT, chtěl bych si to též přečíst a nemůžu to najít. děkuji

    pro PřemyslOtakar II,

    pyreballs je fosforová munice
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  16. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Nepochopím logiku BP. Pro slabé hráče alespoň udělají to,že velkým lodím zamezí střílení vraků na malých mapách za to palec nahoru, ale proč jsou tak nevím jak to říci slušně ...., že na spodní mapy nedají krystaly? To si to mají začátečníci jako vyplácnout hezky za € nebo co? To je trochu diskriminace malých hráčů. Munici bych oželel, ale proč tam nenechají alespoň ty krystaly ?
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    si udelej level a muzes taky dostavat krystale
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Já jsem 19 lvl a taky bych chtěl krystaly, takže si je mám taky vyplácnout za €??
    když už krystaly tak jednině pro všechny
     
  19. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    socient To dělat nebudu. Přesně jak píše Arrow když už akce s vraky, tak ať jsou si všude rovny, nebo ať změní životy těch vraků jinak je to nespravedlivé
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.