Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Devil001-

    -Devil001- Zelenáč fóra

    2014-04-18 21:54:44
    Získal jsi 1 x Jedovaté srdce . na 2 sestřel
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  2. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    a jak je to s tim sestrelem na posledni ranu? plati to pouze pro stribrnou cepel nebo tak muzu ziskat i krvavy zub? diky :)
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    • multiposting
    pribliz si more
    :)

    za posledn uranu si dostal dizajn? :) pekne

    OD NAS HRACI 2JA UTILI CELEHO EVENTA TOHO 100 megoveho som ich lecil a dostal riadnu palku an iby som si nepomyslel:) ze tolko bz to dava
    2014-04-19 00:44:26
    Tvoje liečenie pomohlo zničiť cieľ! Získavaš 20504619 BS.
    2014-04-19 00:44:26
    Tvoje liečenie pomohlo zničiť cieľ! Získavaš 17473102 BS.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/14
  4. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    tyjo změna názoru :) 1. event po dlouhe době co se vyplatí i se slevou 25% :) explozivkou vydělávám suprově :) jen škoda že jsem tu nebyl na HH abych nakoupil fosforku za 42perel to by bylo ještě lepší :))
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukas-reper1,

    dodržuj prosím pravidla
     
  6. ¹Zbyněk¹

    ¹Zbyněk¹ Zelenáč fóra

    no proste neumi vymyslet nic poradneho kazdy jiny clovek by zvadl vymyslet akci co nebude propadak ale ti radoby programatori v nemecku neumi nic! skoda slov...
     
  7. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    za mně palec nahoru ;) , velmi dobrá akce
     
  8. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    • vulgarizmus a zbytečná citace
    za mě palec SMAZÁNO,tak jako jsou cinknuté karty podvodníků nebo hrací automaty,tak je cinknutá i tato hra! Už jen prachy pro majitele a hráč nemá nejmenší šanci něco získat,pouze koupit!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/14
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj švihák55(Cz),

    dodržuj prosím pravidla
     
  10. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    • zbytečná citace
    nebud´vztahovačný,otvor jest jakýkoliv,např nos,ucho,atd.Pouze ty jsi si to přebral dle svého vychování a zkušeností.To jsi ale hulvát ty a ne já.Zamysli se!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/14
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj švihák55(Cz),

    škoda že neumíš číst, pokud si myslíš, že je to pro mě nějaká radost stále tady někoho za vulgaritu, zbytečnou citaci, spam atd. trestat jsi na omylu, beru všechny stejným metrem bez rozdílu ať dá do hry 0 eur nebo 1000 eur, pokud mě budeš hned znovu v zápětí citovat dosáhneš brzy 50 tr. bodů a budeš mít měsíc na přemýšlení, nic víc se nestane a tak to beru i já.

    pěkný den
     
  12. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Může mi k tomu někdo něco zdělit [​IMG]
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, v tuto chvíli žádné oficiální info nemáme, ale myslím si, že s jedná pouze o nové grafické zpracování ostrůvků na moři.
     
  14. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    No super člověk stihne nakoupit 150k fosforu za 63k a najednou vyhodí fosforku v kartě událostí.... to jste mě teda nas..hněvali ...
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  15. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Díky za odpověd myslel jsem si to. Našel jsem ho na jedné spodní mapě.
     
  16. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak já se tedy zeptam tady,proč nejde v kartě události koupit fosforová munice??A pls odpovědi typu-nejde to narokovat protože je to jen ve speciálni dny tak jako admirálské děla,opravář 4 st.-tak ty si nechte pro malé děti:D.Za celé cca,2 roky,byla vždy při MHH v kartě události,a najednou když je akce s fosforkou tak nejde koupit?Jde mi hlavně o to,že v kartě je mám levnější než v č.trhu.;)
     
  17. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    fosforka byla v kartě události ale jen při asi jen 3 hodky od MHH pak ji stahli, asi se bojí aby se lidi moc nenapakovali když ji v černém trhu napálili za takovou cenu
     
  18. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    včera v 16.30 se na německym foru ofiko ohlásilo , že bude v kartě od 18 do 21 hod.
    jen u nás bohužel ne
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže jsme zase u toho stejného problému,československá podpora je asi podle jejich info nějaka podřadnější:( a českoslovenští hráči asi taky,jinak si to nedokážu vysvětlit.
     
  20. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Jak je vidno stížnosti se nečtou,pomoc žádná ale narážka na BP jest sledována okamžitě a
    a copak jsem napsal vulgárního? Pokud já vím tak nic.jen se někdo cítil dotčen a dal ban.To vám jde dobře
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.