Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRINDON

    TRINDON Zelenáč fóra

    semtex akoze co ti natom vadi ? ako ta ovplyvnuje v hre...resetuje sa to kazdemu ked prekroci hranicu 4,2 mld +-, myslim ze su ine veci ktore treba riesit
     
  2. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    dostali ste niekto krystale lebo ja nie! cierny trh uz nemam ale krystaly nikde
     
  3. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    Wo®kOut™ Děláš, jak kdyby to vždy měnili ihned bože ;) BP to bdue trvat tak týden počítám
     
    Naposledy upraveno: 5/5/14
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Doubleposting
    Čau,tak mě už byli připsany krystaly,ale nějak divně,měl jsem 153 zelených+- a mám za ně 77 krystalu.

    Čau,tak se omlouvám,špatně jsem si přečetl poměr výměny,sry:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/5/14
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    122 x Krystaly připsáno. Důvod: Prokleté duše
    Bp si celkem pospíšilo :)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  7. ..†..~VICTORY~..†..

    ..†..~VICTORY~..†.. Pisálek fóra

    jo já měl asi 45duší a dolo mi to nějak 20krystalu nějaká chyba asi
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    zadna chyba kdybyste umely cist zjistite ze za 2 zelene dostanete 1 krystal a za jeden zluty jeden krystal takze se nedivte ze za zelene ste dostaly presne pulku krystalu
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak bych chtěl reagovat po banu za to,že jsem si dovolil napsat 2 příspěvky za sebou.Vy jste se uplně zbláznili,tak za to,že napíšu 2 příspěvky za sebou tak mi dáte ban???A maxi,já vím že za 2 zelené dostanu 1 krystal,proto jsem se i omlouval,pokud jsis přečetl mou omluvu tak by jsi to pochopil a nepsal by jsi v množném čísle.:DJ
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, ban jsi nedostal pouze za 2 příspěvky pod sebou, stačí se podívat do pravidel na bodové hranice, kdyby šlo pouze o tyto 2 příspěvky pod sebou, tak jsi ho nedostal, ale jelikož to není jediný prohřešek proti pravidlům, tak jsi se bohužel dostal na určitou hranici.
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,o.k,takže já jako hráč za svou chybu při špatné konverzaci dostanu trest,mužeš mi napsat,kdy BP za své chyby dostalo tresty?Já nemyslím těch pár ududlaných kodu co jsme dostali při každé spackané akci ze startu,kde jsou ty opravené chyby,které už několik měsícu nejdou a jen se hlásí na tu vaši centrálu?BP,by se mělo zamyslet a vy s něma a ne mi fouknout ban,za 2 příspěvky.Opravdu tyhle věci mi mozek nebere.A za určitou hranici,se dostávate akorát vy.
     
  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Boha, zamkněte to a vyhoďte, akce skončila a hotovo
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    neber Bozie meno nadarmo synak...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.