Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tomek

    Tomek Guest

    cz¤REBELS¤cz a *Janny*CZ tohle ocenili.
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám 2 dotazy:
    1. proč není možné v oficiální diskuzi k této akci diskutovat?
    2. ve FAQ k této akci je uvedeno, že např. NPC "Stříbrná čepel" bude jezdit na mapách 16-20. Bude tam opravdu jezdit? Nebo to bude jako u předchozích akcí, že se bude vyskytovat jenom na jedné mapě?
    Po zprovoznění oficiální diskuze prosím o přesunutí dotazu do ní. Děkuji.
     
  3. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    Gery moc nediskutuj nebo za chvíli budeme moc diskutovat na téma kam zmizel Gery ;)
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Geralt64,

    diskusia je už otvorená, ďakujem za upozornenie a príspevok presúvam.
    Čo sa týka druhej otázky, presné informácie nemáme, skúsime zistiť ak sa akcia spustí na BETA servery, ak nie tak až so spustením akcie.

    _-........-_ -vyvaruj sa zbytočnému spamu!
     
  5. .Sirael.

    .Sirael. Zelenáč fóra

    Co získá hráč s 8 levelem za potopení jedovatého srdce a jeho pomocníků?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .Sirael., ohledně pomocníků a jejich případného omezení zatím není info a nemá smysl tu polemizovat. Uvidíme jakmile dojde ke spuštění akce.
     
  7. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

  8. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Něco v tom oznámení o akci chybí : je tam napsané co se stane s dušemi a klíči ? a odpověď je jen na duše. Nechybí tam, že klíče budou vyměněny 1:1 ? A ještě jedna věc: Když mám lvl 20 tak to znamená, že budu moct střílet NPC jen na mapách 16-20 ? pokud ano, je to pěkně na houby, protože to je jen 6 map a hráčů s lvl 16-20 je většina hráčů, hrajících na serveru.
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nikde v FAQ není nic psano o akčních klíčech, to že u vraku je napsano ze bude davat "klíče k truhlám s pokladem" taky může znamenat,že z vraků se budou dostavat obyčejné klíče
     
  10. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Ahoj, nikde není napsaáno, jestli tam budou i marduk s pellet. Znamená to, že tam nebudou??? Bývaly z nich dobré odměny...
     
  11. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Marduk´s pellet budou :) (nebo alespoň by měli být podle "zdroje") :)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, oznámení je tak jak bylo oficiálně dodané. Co se týče akčních NPC, tak aby hráči dostali potřebné duše a další odměnu musí je střílet v daném rozmezí.
    Pokud jde o Marduk´s pellet oficiálně o nich zmínka není, ale je také psáno:
    Čekají na mě na moři během akce nějaká další překvapení?
    Během svých plaveb můžete narazit na speciální vraky. V těchto vracích najdete klíče k truhlám s pokladem, Prokleté duše, harpuny apod. Odměny za potopení vraků závisí na levelu hráče. Například hráči s vysokým levelem získají za potopení menších vraků jen zlato. Vyplatí se vám proto potápět vraky, které odpovídají vašemu levelovému rozsahu. Rozvržení levelů je totéž jako u NPC.
    Takže třebas to jsou oni nechme se překvapit do plánovaného začátku už to není zas tak dlouho.
     
  13. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    už se teším... jak se nebudu moct přihlasit 30minut§Adios na konci akce§ a pak nakonec bude znovu spustění nové akcéé? :eek:oo
     
  14. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    podla mna by ukoly mohli davat kazdu akciu:) bolo to naj co bolo zatial okrem Calypso... aspon v novodobom sea... tesim sa na akciu ale hlavne nech to je hratelne... a hlavne vydelecna :::D dufaaam
     
  15. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Podle všeho tak akce bude na nic.... 3 dny za sebou to ráno neběží, podpora byla sice ochotná, ale žádné info neměla. Ta hra je tak dodělaná, že o akci si zase nikdo pomalu nezahraje. Píšu to furt dokola... Vykašlat se na akce a stabilizovat hru. Byly doby, kdy jsem si vzal i volno na akci, no teď jsem si 2x přivstal a noťas to málem nepřežil a to za to nemůže :D Pevný nervy všem
     
  16. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Muhehe
     
  17. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    nevím zda se můžou dávat odkazy ale tady jeden je na youtube. Jen doufám, že ta akce nebude mít bugů jak tady na tomhle videu ze včera.
    SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/4/14
  18. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    jen několik postřehů.
    1. v oficielním oznámení jsou nesrovnalosti asi zásadní pro hráče je jestli se omezení týká i pomocníků (rozmezí levelů)
    2. hratelnost po stažení nového prohlížeče nového flash si nestěžuju, hodně pomohla ta !mezi mapa po potopení asi.
    3. většina hráčů není lv16. - 20. pro sandokana.
    4. Výdělečnost akce, uvidíme osobně skusím sejmout NPC, spočítám a uvidím, ale moc velké iluze si nedělám
    5. Vraky velmi oceňuju aspoň zbude něco na mrňousky a booteři trochu utřou nudly. Velice dobrej nápad omezit je na levely.

    Takže pevný nervy a hodně úspěchů všem.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    FAQ tak trochu asi jako i někteří nechápu

    vraky: mám lvl 19, na kterých mapách můžu střílet vraky abych dostal odměnu??
    v FAQ je:
    1. Vyplatí se vám proto potápět vraky, které odpovídají vašemu levelovému rozsahu. Rozvržení levelů je totéž jako u NPC.
    Rozvržení levelů je u NPC je 1-5,6-15,16-20, takže odměnu za vrak dostanu kde??


    kromě toho by mě celkem zajímali nazvy NPC, protoze pochybuju ze na moři potkám NPC s názvem jedovate srdce.....
     
  20. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    16-19 budou vraky pro tebe s odměnou.Jestli to dobře chápu.Já jsem level 20 a budu to mít zrovna tak.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.