Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tak vidim ze budu jen harpunovat :)
     
  2. ♥Reduction♥»Cz™

    ♥Reduction♥»Cz™ Pisálek fóra

    dneska jsem si dival..použival jsem 40 000 munice...mi to vzalo..a poškození kolem 80 000 takze bych to měl určitě dostat a stejně nic...
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,taky by mě ještě zajímalo kde je v černém trhu ta avízovana fosforka?;)A nevím proč je ve FAQ zmínka o nějakých klíčich-Co se stane s mými dušemi a klíči po skončení akce?
    Podrobnosti budou zveřejněny krátce před skončením akce.-když dostávame z vraku jen normální klíče.;)Mě se tak zdá,že si s touhle akci nikdo moc velkou hlavu nedělal,jen překopal odměny k horšímu a zrušil nějaké věci pro hráče výhodné.Jo a proč mají vraky větší HP než na začátku akce,když o tom není nikde žádna zmínka?:mad:
     
  5. martínek

    martínek Pisálek fóra

    Zdravím, tak sem sem se snažil abych věděl přesně:

    2014-09-17 16:13:01Potopil si loď Blackheart.
    2014-09-17 16:13:01Získal si 2118 perál.2'118 Perly
    2014-09-17 16:13:01Získal si 2000 x Protipancierová munícia.
    2014-09-17 16:13:01Získal si 143265 BS (bodov skúsenosti).
    2014-09-17 16:13:01Získal si 9 x 55-librák.
    2014-09-17 16:13:01Získal si 2 kryštálov.

    Stálo mě to víc jak, kdybych si ty děla a krystaly koupil za perly!!!! Odstřílel sem cca 14 mio HP ( jeden se přidal). Takže si můžete tuto akci dát za klobouk. Doba střelby cca 2 hodiny (jeden regenerátor).

    Za pomocníka 1+1 prokletá duše.
     
    Madship tohle ocenil(a).
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    petrik vraky byly jak u akce svoboda ty mely to mensi hp a ted u lov hlav maji vetsi hp zduvodu lepsich odmen asi tak :)
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,díky za odpověd,akorát ty lepší odměny mi nějak nesedí,to jsou jako ty vědomosti špiona,prach,štíty...???:D:D:D:D:D
     
  8. medla-cz

    medla-cz Zelenáč fóra

    Ahoj,pro nás malé lodky je to nanic pokud neni dostřel nedá se krvavy zub střílet jedine na knížky a to prostřílíme moc munice a zisk žádný! akce na nic!!
     
  9. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    pro mě super :
    2014-09-17 20:51:18Získal jsi 1 x Stříbrná čepel .
    2014-09-17 19:57:45Získal jsi 1 x Krvavý zub .
    :-D
     
  10. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

    Podělím se o dnešní přihodu. Střílel jsem Krvavého zuba. Jelikož jsem poměrně malá loďka dá mi značně zabrat. Po tom co jsem mu ubral něco málo přez 50% mě díky vlastní chybě potopil. Po tom co jsem se vynořil a chtěl svého "Zuba" dostřílet jsem radostně zjistil, že zmizel/doplnil HP a mapu brázdí dál se 100% HP. Zajímalo by mě, kdo mi vrátí zbytečně vystřílenou munici.... Na podporu jsem psal, kladné vyřízení bohužel nečekám.
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    pingos to nie je chyba tak sú nastavené npc že sa opravia keď ich nikto nestrieľa.. takže na odškodné nemáš nárok
     
  12. ***jeziss***

    ***jeziss*** Zelenáč fóra

    Hraji Sea od jeho vzniku,,ne jen na Globalni Evrope 4,,ale tento Evet je nejhorsi co jsem zazila,,nesutim ho a radim to i ostatnim.
     
  13. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,psal jsem tady na ruzne téma a na ruzne akce,doufal jsem,že se hráči kterých se to týka ozvou nebo nějak zareaguji.Po nějake době jsem zjistil,že reaguji jen mača,co neví ani jak se pádluje.Od TL,atd.jdem dostal max.bla,bla,bla.děkuji za to a jinak mužete ode mě očekávat další upozornění na vaše chyby.A proč???No proto,že jsem měl narozky jaryni)))
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj drapsmrti, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, určitě se nejedná o žádné umlčení, ale došlo k předání nespokojenosti a jak se k tomu společnost BP postaví už my neovlivníme. Může se stát i například to, že neudělají změnu vůbec žádnou a řeknou, že je vše tak jak fungovat má. Co se týče tvého dotazu na fosforky atd, oznámení přišlo jako takové oficiální a dle požadavků zde bylo umístěno. Každopádně předám dál s žádostí o případné opravy. I když je možné, že bude do černého trhu ještě něco dodané, nebylo by to poprvé.
    Ahoj TotojehraPche, vyvaruj se prosím zbytečnému urážení provozovatele hry viz pravidla.
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Moje současná zkušenost z eventa. Zisk v perlach minimální,maximálně kolem 1000perel, to nesmím střílet pomocníky,ono těch duší z něj je stejně sakra málo. Ostatní odměny? K smíchu ,12 harpun a pod. To samý je ve vracích + ještš klíče k truhlám. Vraky jsou pro mě výhodnější,s daleko menším úsilím mám více odměn. To je můj případ,nepočítám cenu harpun,těch mám nastřádáno dost na 10 takových eventů. Takže tahle akce i přes drobné úpravy,v podstatě schází důvod to vůbec střílet,těch pár BZ navíc nikoho nevytrhne.
     
  16. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Za 10min na eventu vydelam pres 8 000 čistých perel, + 5 duší od každé, + par akčních predmetu za konečnou odmenu (napr. 5x askepiuv dar atd.), tkž z mého pohledu vydařená akce.

    Kdybych si hrál s kalkulačkou:
    Za 1 den je tedy možné vydelat: 1 152 000 perel
    Za 14 dní akce: 16 128 000 perel

    Kdo má čas a slušnou lod, tak si může pekne vydelat. Já budu rád za 3-4m perel ( to vychází na to hrát 4,5-6h denně) :) tkž akce vydařená.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  17. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No teraz je event na horných mapach aj výdelečný ako počúvam na tsku. S výbušnou +- 6k za každú NPC (pri prémku + zľave)... tak aspoň niekto má čo robiť a event predsa nevýde nazmar i keď dole sa to furt nevypláca :) ešte s tým niečo spraviť a z veľkého prepadáku by bol mega super event :)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ~Biscuit~(CG!)
    jaký ma vliv sleva na vydelecnost u teto akce, když protipancerová munice je jen v černem trhu nebo platebce?

    NσStress*
    jakou mas cca lod vim, ale jen dotaz?
    ten tebou uvadeny zisk je pri pouziti predpokladam protipancerove munice,predpokladam ze mas i hlavne, a pouzivás 60 nebo kombinaci 60 a voodo del?
     
    • Vulgarita
    No tak jsem prodělal 50 000 perel za tuto akci. EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/14
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  19. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    ☢Arrow☢
    Ne, používám normální elitní munici, za 30p za 100 kusu, mám pres 100 vodoo del a zbytek 60l 5lvl, jen musis davat pozor kolik opravdu střílíš a být pořád v kruhu, tkž používám efekt "bonus" v nastavení
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.