Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    to jde :-(
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ale notak pirati staci si par munky navrakovat vystrilet do eventa a pocitate cistej zisk :)
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    to je vtip? nebo vazne minena rada? kolik toho asi tak musis nadloubat z tech vraku,aby se vyplatilo vubec vystrelit do stribrnyho? A jeste nemas jistotu,ze vubec dostanes odmenu.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj davidkriz1, proč si myslíš, že PZ nefungují, je to jen pár dnů co jsme u členů našeho cechu dělali PZ na level 12, 18,19,20?
    Ahoj martínek, ano na moři jsou vraky, stačí se podívat jen do FAQ pro obě akce.
    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, Korkorán69, pakliže někdo rozeslal vaším jménem něco členům vašeho cechu požádejte o kontrolu vašeho herního účtu. Zajisté BP nerozesílá z Vaší lodi nic. Případně společnost BP rozesílá tomu, kdo to má povolené reklamní e-mail například ohledně akce. Vyvarujte se prosím používání vulgarit viz pravidla.
    Ahoj čáryfuk69, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
    Obecně pro všechny CM, FM,BA,TL.... jsou pouze jen lidé ,kteří mají i své osobní životy asi by to opačně nikoho nebavilo sedět jen 24 hodin u PC.
    Event jako takový odměny dává, ale musíte splnit podmínku viz FAQ:
    Hráč, který způsobil největší poškození má šancu, že obdrží Prokleté a Zářící duše.
    Vemte na vědomí, že je potřeba způsobit alespoň 3% poškození této NPC, abyste měli nárok na sdílenou odměnu. Pokud těchto 3% nedosáhnete, nezískáte žádnou odměnu.

    To jak byl event nastaven už my neovlivníme. Samozřejmě můžeme navrhnout upravení odměn, ale jaká bude finální fáze a jestli bude vůbec nějaká změna my už neovlivníme.
    Jestli si myslíte, že ve vašem případě došlo k nějaké chybě, jedině můžete zkusit kontaktovat podporu, ale je dost hráčů jak vidíte co odměnu dostalo.
     
  5. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Dal som asi tak 50 vrakov ale munku som nedostal ani raz, zato mam tonu odpadu napr. 5x50librak, 150xvedomosti spiona a stovky prachu a brnenia, takze aka municia vo vrakoch?
     
  6. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Je zrovna takdost hracu,kteri odmenu nedostali,strileli jsme stribrnou cepel v peti lodich,byl jsem u toho od zacatku,bylo to na mape 20 a nedostal jsem nic a podpora jen odpovi,ze je hlasena chyba,takze to co tu Poseidone pises,je pravda jen z casti..
    A co se tyce posty,vypada to,ze si vsichni hraci poslali sejnou zpravu sami sobe,jestli chces,muzu ji zkopirovat,ale podle textu ,je to jednoznacne rukopis BP,takovy blaboloviny,zadnej hrac nenapise.
     
  7. contadrtic89

    contadrtic89 Pisálek fóra

    za strielanie slobod je tolko peral aky dmg sposobis dokopy ?
     
  8. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Svoboda uz dojezdila
     
  9. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Zas někdo vyblil mozek-mad
    Je to zmanipulovaný abychom při eventu byli s enemy co nejblíže u sebe a tak plýtvat eli municí neboť enemáci si nabootovaly takový nesmysly že nejsou k potpení!!!!
    Nedivyl bych se kdyby udělaly i odměny z gliců podle levlu u nich je všechno možný-lol
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
    Kap.kook a K!m!reY_CZ_ tohle ocenili.
  10. -Katar♪na.cz-

    -Katar♪na.cz- Pisálek fóra

    Tak včera večer jsme střílely eventa (krvavý zub) :) Nechal jsem v něm 50k protipancéřovky a bez odměny, mám psát na support? Má to vůbec cenu? Náhrady se předpokládám nedočkám...

    PS: Tady přikládám tu zprávu, kterou zajisté BP nerozesílal všem....

    Předmět: Dávej Pozor!

    Text:
    Věřím, že se nemusím představovat. Všichni mě znáte jako piráta ze staré školy. Spousta z vás ve mně našla svůj vzor. Dlouhou dobu jsem zastával místo poradce ve službách Pirátské rady. Vždy jste se mohli spolehnout na mou pomoc, ať už ve formě vědomostí nebo činů. Teď jsem to JÁ, kdo potřebuje VAŠI pomoc! Proradní zrádcové Jedovaté srdce, Krvavý zub a Stříbrná čepel unesli a zavraždili mou jedinou dceru Sofii. Moje malá princezna ... Nedopřeji si ani vteřinu odpočinku, dokud nebudou viníci potrestáni tím nejkrutějším způsobem. Však oni zjistí, proč mě přezdívají „Nemilosrdný admirál“! Na hlavu každého z těch zlosynů jsem vypsal tučnou odměnu. Každý pirát, který předloží důkaz svého vítězství nad některým z psanců, bude bohatě odměněn. To přísahám při památce své milované Sofie! - „Nemilosrdný admirál“ Henri de Magnamine
     
    harpuna tohle ocenil(a).
  11. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Fanka to sa ti "vyplatilo" :D kokos 50 librák :D To ako keby človek dostal 3x 10,000 zlata
     
  12. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    u nas na GE4 to nikdo nestřílí,takže počítám ,že akci prodlouží pro velký úspěch a mnohá přání hráčů :)
     
  13. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    mila katarinko, vitej v klubu, ja jsem tam nechal 100K protipancéřové munice na Zubouše s BZ 20M a odměna byla 80K BZ + 50 zlata, že by nějaké duše , proč by??
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže stále je to prodělek eventy jezdí po všech mapách a nikdo je nestřílí.Dnes jsem zkusil střelit na zkoušku další zub za cca.120000 panceřové-
    2014-09-17 09:13:30
    Získal jsi 246806 BZ.
    2014-09-17 09:13:30
    Získal jsi 281 x Střelný prach .
    2014-09-17 09:13:30
    Získal jsi 58873 perel.:confused::confused:-Prosil bych TL,FM,CM,SCM jestli by mohly poslat do germánie,aby to ukončili dříve.Podotýkám,že jsem krvavý zub střílel ve 2 hráčích přišel jsem sice později,ale nedostal jsem ani duši,jak mám potom nasbírat duše?Z vraku?Zatím tu od moderátoru na téma akce psal jen Poseidon a nebylo to moc k věci si myslím.:(
     
  15. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Z 20 lodí na mapě, je 15 buterů na vraky. To je hnus velebnosti.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, viz FAQ:
    Hráč, který způsobil největší poškození má šancu, že obdrží Prokleté a Zářící duše.
    bohužel jak velká je tato šance řečeno nebylo na duše jedině střílet pomocníky:
    Za zničení doprovodu obdrží hráči body zkušenosti, Prokleté duše a Zářící duše. V případě Doprovodu Jedovatého srdce obdrží odměnu hráč, který uštědřil smrtící zásah; v případě Doprovodu Krvavého zubu získá odměnu hráč, který způsobil největší poškození; v případě Doprovodu Stříbrné čepele se odměny rozdělí mezi hráče na základě způsobeného poškození.
    A nebo případně vrak.
    Samozřejmě je možné předat Žádost o ukončení akce na žádost hráčů, ale jak se k tomu postaví je druhá stránka věci.
    Ahoj -Katar♪na.cz-, jak jsem již psal jedině zkus toto napsat na podporu, bohužel žádné informace ohledně nějakého rozesílání zpráv od společnosti BP nemáme a případně provést kontrolu účtu ti může také jedině podpora.
     
  17. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    hmm tak to je pech 50.000 elitni munice vystrileno na stribrnou cepel a zadna odmena to je sranda nebo co takovou akci at si BP daji vite kam
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nechcete někdo udělat hlasovani na zruseni akce, docela by me zajimal vysledek ))
     
  19. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    ta pravdepodobnost zisku desingu je taky nahodna asi ze? nebo ji dostane kazdy kdo da nejvetsi poskozeni?
    ma nekdo uz zkusenost
     
  20. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    to bych vazne hlasoval na zruseni akce jako 50 K elitni munice cca na ranu DMG 35K a to at mi nekdo napise ze sem neudelal 3 procenta poskozeni
     
    Kap.kook tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.