Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, dle banneru až do 05. října. Zatím nemáme žádné oficiální oznámení do kdy přesně. Banner začal vyskakovat o půlnoci.
     
  2. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    jj..akce zase supr,jenom nemám harpy,asi budu muset začit používat konečně skript na bonusovky ;)
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dik poseidone a fundarkange co to jakej skript dajaka nova vec ci co so motom este nepocul co to je ten skript hadam ne *** abo daco take ci ?
     
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D..sea je jeden velký boot,skript,chit..je fuk jak to nazveš..a kdo příjde s lepším,těší se všeobecné úctě...hihi
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau reper1,to mi chceš říct že ty taký frája nevíš,že opevko běží už 2 den a už se na to téma psalo na foru??Měl by jsi změnit nick na reper treper.:D:D:D:D
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    petrik uvi mze bezi uz 2hy den ale nvm do kdy a kazdy den baner zavram skor nez si ho vsimnem pozret
     
  7. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    to je sice super ze se to vyssim lvlu libi tak akce ale pro nas nizky onicem.To ze mame kazdy den akci na sunecni mape je blbost..jako mnoho nas nahani dela a trochu toho vybaveni aby mel nejakou dmg a stejne za den nevydelame ani tolik na dutou abysme ji tocili v 10 000 na perly..my nevydelavame tak rychle jako vy nahore.
    ta akce je udelana uplne spatne protoze ted BP si rekne ze mnoho hracu nahrabalo miliony perel tak do dalsiho updatu daji veci co si z toho vsichni zaplatite krome zase nas malych.a jak pak mame splhat nahoru, proc mame delat PZ at strilime eventy na hornich mapach.Vzdyt se nam to nevyplati protoze ostatni hraci nas tam nenechaj ani ohrat.Mate vsechnu vybavu kterou my schanime jak posedli a nevyrovname se vam timhle stylem nikdy.
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    • Urážka
    EDIT ale oto jde fanka 1 lod ide nahoru(silneje) je x ludi co bol opred po lrokom slabych teras patria medzi silnejsich hracou o tom to je musis makat nezalezi na akcii nemozes chcet tez aby hrac co strela 5k elitou zarobil perly :) to by ty silnejsi zarobili 10000x viac jedine makat budovat lod a nezvalovat vynu na akcie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/9/14
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, souhlasím s tebou, že se nedá očekávat, že malá loď hned vydělá Xk perel, ale prosím o psaní bez zbytečných vulgarit a urážek i když formou zkratek viz pravidla.
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Fanka 1 no mas tak trochu informace mimo misu pokud chces mit lod na uroven kdy budes vydelavat tz miliony a to nevim teda kde tak dej prosim vedet .
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    v podstatě se nemá cenu k tomu vyjadřovat, nevím kde hraješ jak hraješ ani jsem to neviděl, nevím jaký máš level atd. mohl bych pokračovat, byl by to jen výstřel do tmy.

    při sestřelení (1 raketa) do doprovodu Stříbrné čepele, 1+1 duše
    při sestřelení 90 % HP doprovodu Krvavého zubu pouze 500-600 BZ bez duší
    při sestřelení doprovodu Jedovaté srdce dle sestřeleného HP přibližně 4 a 1 duše

    takže si pouze tipnu, že jsi střílel doprovod Kravého zubu, já osobně jsem je nechával těm "zkušenějším" :D

    pěkný den
     
  12. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    • vulgarita, nevhodný výraz
    Niet sa comu cudovat, byt adminom na seafighte znamena valat si sumky a brat peniaze za velke...

    takisto sa neda ocakavat, ze vy budete niekedy robit svoju pracu, boti veselo propaguju skripty na bonusku na fore, podpora nevracia ukradnute bonusky, premko a ine zakupene veci, jeden sprievodca dava duse, dalsi pre nizsi lvl nie, sak ale to je podla vas ok...az budete schopny preukazat, ze tu len nepisete SMAZÁNO, potom mi mozte davat rady, ako hrat...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/9/14
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ,

    dodržuj pravidla

    a nenech si od nikoho do toho mluvit, je to jen tvá hra a tvá loď je obrazem toho jak umíš nebo neumíš hrát. My tě nikdy nebudeme nutit, aby jsi si udělal lvl 16, je to jen tvá volba, naše práce je jen přečíst si tvé články případně ti poradit nebo radou pomoci. Pokud jde o "propagaci" je v rámci pravidel, můžeš si jí přečíst ještě jednou a možná pochopíš.

    pěkný den
     
  14. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    A čo ja s tým? Pokiaľ to nie je môj ban nemá ma to prečo zaujímať :)

    Pre socienta: Áno? Že o tom evente na slnečnej neviem :D Neviem na ktorom globále hráš ale na GE1 sa rozhodne o akcii "slnečná mapa" nedá hovoriť (výnimky dni cez dobrú a ziskovú akciu). Je zázrak keď vidíš loď a ešte väčší keď ju aj celú sám dokážeš zostreliť (priemerná rana 7,5k, max rýchlosť streľby). Ver mi, pri 10 -15 botoch ktorých priemerná rana je 9-11k je človek rád keď nájde za 5 min aspoň 3 NPC a aj s tých ma 500 - 600 perál :) Viem o čom píšem, cez event sa tam za 1 hod dá nastrieľať s priemernou ranou 7,5k cca 10 -15k perál- podľa rýchlosti opravy, pritom na mori je to cez event 3x toľko - ak je ziskový, ak nie, tak slnečná je rovnako prebotovaná ako v dni keď akcia nie je, t.z si rád keď za 1 hod spravíš cca 2-3k perál..... Pre slabú lodičku s rýchlou opravou sa viac vyplatia strieľať tentakle i keď majú väčší dmg aj hp, takže rozhodne to nie je na GE1 výhodou :) Iba max že sa tam botery schovávajú pred enemy , ktoré tam nemôžu :)

    Tak či onak, event by mal byť pre všetkých a nie len pre elitu , ktorá kupuje :p Či mám 5 lvl alebo 20 lvl každý by mal mať rovnake podmienky ako pri registrácii kedy Súhlasíš s VOP :) Btw pri zľave aj prémku sa dalo na mapách 15 a nižšie tiež veľmi krásne zarobiť perly, len to trebalo strieľať lacnou výbušnou.:)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/14
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mirku ono to neni jak pišeš celkom.vieš kolko krat som strelil do doprovodu Strieb. čepele či už raketku alebo municiu a dostal som s prepačenim velke H.Strielal som na 17 a18 mape .
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    vycházím pouze ze svého hraní, střílel jsem také na 17 a 18tých mapách, vystřelil přibližně 100 raket a dostal za ně odpovídající duše. Co se mi občas stávalo, že jsem nestačil vystřelit včas. Chyby samozřejmě jsou, to vůbec nechci popírat, Stříbrná čepel do mě střílela cca. 14K v zóně něco přes 7K a za dodržení určité zásady pouze 600 bodů. Také nevím jestli to byl záměr nebo chyba, ale když jsem střílel eventa ve 3 lodích docela se to hodilo, stejně jako oprava 200K HP dohromady v zóně opravy mě vždy pomohla, bez těchto pár znalostí by byla střelba ve 3 lodích pravděpodobně nereálná, jediná chybka ve 3 je, že zóna relativně brzy zmizí a střílí se s menším ziskem.

    Začátečnímu hráči brala Stříbrná čepel plných 50K HP a to je potom velký rozdíl, stejně tak slabší hráč mohl vydržet až na zónu s navýšeným DMG na úkor silných lodí a hlídat si to pomocí nastavení (zapnout bonus), vyhýbat se malým červeným zónám, které naopak DMG snižovali, při jednom eventu jsem vyzkoušel a šel o 5 % čistého zisku výše, což je podstatné pro hráče, kteří nemají slevu v tržnici a střílelili pouze s akční municí, je rozdíl jestli je čistý zisk 5% nebo 10%, nebavím se o slevě v tžnici, tam je to potom ještě dalších 25% výhodnější, ale to zase trochu snižuje menší poškození výbušné munice a další faktory kritik, voodoo děla + VB3.

    Další výhoda, je v oblibě Stříbrné čepele, střílet do hráčů s... ale to už přenechám na někom jiném...


    pěknou hru
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ou to som si ani nevsimol musel to byt omyl ja nadavkovi moc nejsem a snazim sa tomu vihibat sorry fanka1 ak som ta nejak urazil alebo som tam napisal neco vulgarneho fakt to musel byt omyl ja som si myslel ze som ban dostal kvoli spamovaniu fakt ma to prekvapilo sorac fakt a ma zaujima co so mnapisal co tam bolo pred tym edit
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak kdypak nam pripisou tu munici
     
  19. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    ja ji dostal už davno
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, munice už byla připsána.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.