Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    :) víš že ani nevím v te době sem valčil a vlastně valčím furt :)
     
  2. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Tak po půlnočním restartu je střílení eventů opět supr výdělečné :D
     
  3. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Souhlasim s maxtonem a chtel bych k tem odmenam pripomenout taky zimni bonusove mapy, kterych dokonce jeste par mam! Kdysi kdyz byla akce, tak to byla AKCE! Vsechno fungovalo a odmeny byly pohadkove... A to nemluvim o tom, ze takove odmeny se daly i sbirat (jako glitzy) a ne, ze ti dali na vrak takove HP.
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,
    a to jako nedáva duše,jen stupidních 410 BZ?
    2014-09-27 09:37:54
    Potopil jsi loď Redtoots Mate.
    2014-09-27 09:37:54
    Získal jsi 410 BZ.
     
  5. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Wau, ostávam v nemom úžase. Tie ceny v čiernom trhu "ako zadarmo" :D A výmena, sa museli riadne prásknuť po vačku :D Ani nechcem vedieť koľko perál na cadococh zarobili pri poslednej výmene duší za protipancierovku, teraz to asi nebude až toľko. :)

    Mirku, ukážem ti čo znamená znalosť v hre :)
    Porovnanie minulosť vs Prítomnosť

    Minulosť: Hráč na akcii na 10k elity zarobil 5k perál v čistom (bez potreby prémka, zľavy , talentov, opevka a drahokamov, žiadne bonusové škody vďaka delám a žiadne bonusové škody na nejaký druh elitnej munície), delá normálne 55 libr - 75% šanca na zásah


    Prítomnosť: Hráča na akcii na 10k elity zarobí 6 - 6,5k perál v čistom (potreba prémka / zľavy) a ku tomu má hráč vyšších dmg o : 15% za kameň, 12% za talenty , 6% za opevnenie + 5-10 škôd / elitné delo (60libr.) + 25% vyššia presnosť ( talenty / opevko/ hlavne poprípade knižky)...

    Takže konečné prepočty? Keby som mal prehodiť minulosť do prítomnosti tak hráč by mal zarobiť na 10k elity zo všetkými bonusmi (bez prémka / zľavy) 7900 perál (+ škody 5-10 škoda na delá t.z cca 8500 - 9500 perál v čistom) s tým že pokým si hráč zakúpi prémko + zľavu tak by mal ešte vyšší zisk (cca 11-12k perál v čistom) lebo platí, zakúpil si výhodu a výhodou mu to ma byť (t.z za akciu by zarobil viac ako normál hráč), ale nie že hráč zarobí iba keď ma zakúpenú zľavu a prémko, len aby trochu bola preňho akcia zárobková. T.z bonus ktorý si kupuje v skutočnosti nie je bonusom ale nevyhnutnosťou na to aby hráč zarobil. To ako keby bola poznámka vo FAQ o akcii drobnými písmenami že : "Pokým si nekúpiš premko / zľavu tak ani nehraj." Teraz do pozadia sa hodí otázka: "Prečo hráč, ktorý investoval do svojej lodi nemalé peniaze a nemalé perly do vylepšení , zarobí menej ako v minulosti a aj to musí mať prémko a zľavu?"

    A nemôžem a ani sa nedá o takýchto akciách povedať že by boli zárobkové / ziskové keďže hráč už minul peniaze na zľavu a prémko a xxx peňazí / perál na vylepšenia. V konečnom dôsledku je furt hráč v strate (lebo kupuje produkty aby si zahral) BP to vie a hráči si naivne myslia že aká dobrá a zisková akcia. Že koľko zarobia a..... A ešte sa tu človek dočíta že hráči sú spokojný namiesto toho aby zatlačili na pílu že to je nič na to koľko investovali do tejto hry či už peňazí alebo času..... je to Smiešne.


    Pre Mirka: Chcel by som vidieť hráča ktorý dá maximálnu fullku do 2 rokov bez financií počítajúc drahokamy. - NEMOŽNÉ, a toto je tvrdý fakt, ktorý musíš uznať, lebo veľmi silne pochybujem že by hráč dokázal dať za 2 roky 268mil. kameňov jedného druhu :) :)To by nedal ani keby bola akcia na kamene celé 2 roky a pomáhalo mu min 50 lodí.


    A áno, kto má a chce tak si kúpi, je to na ňom, je to jeho vec , ale hráči by mali vedieť už keď investujú do čoho vlastne investujú a čo a aký bordel podporujú :)
     
    martínek a Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenili.
  6. martínek

    martínek Pisálek fóra

    No zajímavý rozbor situace, sice se této akce skoro neúčastním (malý level) - nelze cokoliv, co má dlouhodobou hodnotu získat nebo pravděpodobnost zisku je minimální! (lépe 50ti lb děla, 55ti lb děla - dobré, ale dlouhodobě k ničemu, Adm. děla super - bohužel velice málo, perly na mapách bez ostrovů tj. do lv5 včetně nelze!!!! - tedy z akčních NPC - rychleji získám víc z Tentakle).
    Tudíž vůbec nechápu, pro koho ta akce vlastně je. Podle podle předchozího příspěvku asi jen pro ty, co utratili peníze za slevu (podle hesla Nechci slevu zadarmo!)
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    Nema se vzhledem k tve inteligenci moc vyjadrovat,protoze pochybuju ze to se svou hlavou ve sve EDIT dokazes pochopit

    Kdyz pisu pod neci prispevek tak se necituje ty manicko, protoze je to poruseni pravidel chatu,a kazdej s mozkem to pochopi
    2/3 dni nebo 2/3 dne je jedno a to same ty chytraku, ale v matice moc nevynikas takze se tomu nedivim
    to ze dam 120 vraku za 8 hodin je jen diky tomu, ze prevazne waruju a strilim bonusovky a na mapach 16-20 vraku v top case na serveru GE1 moc neni,takze i kdyz mam opevneni,talenty na harpuny, kdyz neni co strilet tak je mi to k...

    nehodnotil jsem jak se na mapach dole vydelava protoze to nevim, pouze jsem napsal, ze kdyz se ti to nevyplati mas vlezt na slunecni.

    Misto neustaleho pouzivaji slova EDIT, se nauc pouzivat mozek
     
  8. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Si si musel mat problemy uz na zakladnej skole. 2/3 dne = cca 16h ti EDIT zatial co 2/3dni = 48-72h, matika na urovni prvaka. Mozno 3 na specialnej skole, kazdpadne u teba ja asi aj scitanie problem...
    Citace nie je len to, ked tam mas bublinu citaciu. Pani ucitelka ta v skole neucila, naco sluzia uvodzovky? "" je citacia. Tam si asi chybal, mas pravdu, nic mi nevysvetluj, s tvojim IQ to ani nie je potreba.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Biscuit ( CG ) Svata to dokaze ne nadarmo mel banan na lodi )))
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nepotrebuju pouzivat " kdyz pisu vzkaz pod vkazem na ktery reaguju a kdyz uz tak uvozovky se pouziva pri rekci na urcitou cast textu (proto se tomu rika citace)ja jsem reagoval na cely tvuj prispevek
    a matika ti opravdu moc nejde

    kdyz budu travit 2/3 dnů tim ze budu harpunovat (dejme tomu 3 dny) tak budu harpunovat 48 hodin
    kdyz budu travit 2/3 dne tim ze budu hrapunovat tak je to 16 hodin denne a za 3 dny to bude? taky 48

    zlomek se pouziva vzdy ve vztahu k celku a pokud chces neco porovnavat tak musis mit stejny celek, ty 3 trido specialni skoly



    tak bud tak laskavej a nepoucuj tu o matice ty EDITE
     
    Naposledy upraveno: 27/9/14
  11. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Tak sa vrat naspat na zakladnu skola, kam s tvojou matikou aj patris ty EDIT
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ok tohle je muj zisk


    Perly: 1 126 780

    Krystaly: 2245

    dale disajn cepel, 3 021 rychlosti, 411 lasek, 327 aspik atd.

    harpunoval sem denne cca 3hodiny kazdy den po dobu akce a 3 dny cca 12 hodin vsechnu munici co sem z vraku ziskal sem vystrilel do eventa i tu za klice takze vse je cisty zisk pouze za harpuny takze pokud si nekdo mysli ze akce je o nicem pro me super a jeste dostanu okolo 300k protipancerovky
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    eventu som dal uz minimalne 10x poslednu ranu a furt len 2k peral dizajn nedostanem nemam stastie
     
  14. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Ano myslim si ze akce je totalne na...
    Preco sa tu vyjadruju same 20? Ja som harpunoval cca 6h denne a mam: 0rychlosti, 0lasek, 0munice, 0aspik, takze ma viete co s vasimi cistymi ziskami. To ze moj sef dostava 20k eur mesacne neznamena, ze to iste zarabam aj ja...
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nejsem 20 jen 19 tka :) jak rikam pokud si nizsi lvl akci nehrej a delej neco jineho na zarabani perel pokud neni akce strilim tencle a cisty zisk za 10 dnu je cca 300 000 perel za 3 hodky hrani denne coz je 30k perel denne nebo bez na slunko tam vydelas jeste vice jak ti to mam vysvetlit :)
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    Čistý zisk z tejto akcie je 7.000.000 perál :) inak celkový zisk ešte 2.5 x väčší a to nemam zľavu za 11 dní , len tak ďalej :) a menšie levely majú akciu každý deň na slnečnej mape ...
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    díky za tvůj příspěvek, byl bych taky na tom podobně, ale nemám teď na hraní tolik času.

    Ahoj ~Biscuit~(CG!),

    neříkám, že nemáš částečnou pravdu, k těm číslům se ani nechci vyjadřovat, z 10K munice čistý zisk 6-6,5K perel mi nevychází to bych musel dostat z 10K munice 9,5-10K perel a to nedostávám, ale zase někdy se zadaří a dostanu např. 31 krystalů nebo 10K protipancéřovky.

    jsem rád, že každý ví na co je jaký doprovod, že každý ví jakou municí střílet, jak získat duše, když jsem měl malinkou lodičku, měl jsem na ní cca. 1000 raket nic cenějšího jsem na ní neměl a kdyby byla v té době možnost to vyměnit za 50 x 60 librových děl, byl by to v té době pro mě nejlepší event všech dob, dnes už jsou mi tyto děla k ničemu a hledám při každé akci jiné možné součásti.

    267M drahokamů je samozřejmě hloupost a stále stejně hloupá písnička, minule červený a zelený design nyní Čepel příště... a z tempem jakým se hra odehrává na Vánoce-Velikonoce, budu mít drahokam 15 % DMG. Za posledních 6 akcí /9 měsíců přibližně 30 000 000 perel, a to nehraju celé dny, ale ještě mám co dohánět, pár TB mi ještě chybí, někteří spoluhráči říkají, že mám čuch např. na admirály, je pravda že mi občas vyskočí někdy i více po sobě, ale nikomu svůj styl hraní nenutim ani jeho styl neberu.

    pěkný den
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau jsem rád Mirku,že jsi ocenil příspěvek od socienta.A co takhle reagovat na muj a to že mi dal doprovod kulové.Tak mi napiš,kde mám získat zářící duše?;)A k těm vaším výdělkum se ani nemá cenu vyjadřovat,to už tady jednou bylo.:D:D
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, nyní už nikde už je hodinu po akci.
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    akcia bola dobra hezka poslusna aj sexi nemala chybi okrem toho ze to neukazovalo na akej mape sa objavovali eventi inac nemam proti celej akcie nic a zaujimalo by ma do kedy bude zlava na opevnenia dajte vediet prosim dik
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.