Lov hláv (16. 4. 2015 - 30. 4. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Psajchou

    Psajchou Pisálek fóra

    2015-04-18 21:13:18Získal jsi 22 x Asklépiův dar .
    2015-04-18 21:13:18Získal jsi 819815 BZ.
    2015-04-18 21:13:18Získal jsi 272022 perel.272'022 Perly
    2015-04-18 21:13:18Získal jsi 1 x Prohnilé Jedovaté srdce .
    2015-04-18 21:13:18Získal jsi 160591 elitních bodů.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám HP 617500. Myslíš, že když jsem u eventa, tak mám nejmíň? :p
     
  3. marcopolo77

    marcopolo77 Zelenáč fóra

    ahoj vsem to HP do lv5 je mozna az zbytecne velky v porovnani s odmenou jinak fajn ze udelali neco pro nizsi lv:)
     
  4. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2015-04-19 08:23:18
    Získal jsi 1 x Cinkající Stříbrná čepel .
    2015-04-17 19:11:48
    Získal jsi 1 x Ohořelý Krvavý zub .
    2015-04-17 07:07:40
    Získal jsi 1 x Prohnilé Jedovaté srdce .
     
  5. *Aur€a*Maŧøa*

    *Aur€a*Maŧøa* Zelenáč fóra

    Pada vubec z Jedovateho srdce dizajn? zatim jsem slysel ze ne :D 20mega HP a dizajny prej vubec nepadaj :D
     
  6. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    nevim ale obavam se ze BPtu se zalibil tenhle styl ziskavani dizajnu jakoze mozna padne mozna ne i kdyz vynalozite snahu dat dmg nebo posledni ranu :/ uz to tak bude asi u vsech budoucich akci.Jinak porad nechapu jak ziskavate ty duse.Mozna na vyssich mapach pada vic ale na 6-15 kdyz strilim eventa takovou dobu a z tech pomocniku pada strasne malo ze i kdybych tu byl 24h/den tak nedam vic jak 100 dusi.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Aur€a*Maŧøa*,

    stačí si přečíst příspěvek nad tebou nebo o 4 výše, kde je výpis z deníku.

    Ahoj Fanka1,

    bohužel nemám moc času, ale přesto jsem včera chvilku harpunoval a dostal 3 x 10 duší, víc jak 20 vraků jsem nesestřelil, krystaly mi taky poměrně dost padaly cca. 10-13 z jednoho, ale je to o štěstí a trochu o nastavení lodi,

    2015-04-18 17:15:39Získal jsi 2 x Klíč od truhly .
    2015-04-18 17:19:20Získal jsi 13 krystalů
    2015-04-18 17:12:22Získal jsi 4929 x Protipancéřová munice .
    2015-04-18 17:09:50Získal jsi 10 x Prokleté duše .
    2015-04-18 17:04:52Získal jsi 12 krystalů
    2015-04-18 17:03:24Získal jsi 25 x Kámen spěchu
    2015-04-18 16:53:16Získal jsi 10 krystalů

    kdybych tu byl 24 hodin denně jak píšeš a proměnil těch 40K/500 harpun, asi bych už měl celkem pěkný výdělek, stejně jsou mi k ničemu a na PZ ostatním jich spotřebuju jen pár...

    na výdělek perel je tento event také slušný, ale to je zase o něčem jiném ;)

    pěkný den
     
  8. *Aur€a*Maŧøa*

    *Aur€a*Maŧøa* Zelenáč fóra

    Mirek ale podle perel tak je sestrelena NPC lod 12mapy a vyse :) jinak toto je odmena z jedovateho srdce na 1 mapach :D by me tedy zajimalo kdyz max odmena v perlach je 1500 :) kde je dizajn?? kolega mel 481 perel :D
    2015-04-19 12:19:08Získal jsi 32545 BZ.
    2015-04-19 12:19:08Získal jsi 22 krystalů
    2015-04-19 12:19:08Získal jsi 769 perel. 769 Perly
    2015-04-19 12:19:08Získal jsi 1000 x Protipancéřová munice .
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  9. *Aur€a*Maŧøa*

    *Aur€a*Maŧøa* Zelenáč fóra

    3x a nic :( uz to nestrilim 400k perlove munice v tahu za slaby odmeny :(
     
  10. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    no z vraku mozna jde vytahnout dost dusi ale co ty zarici :)
    jinak s tolika harpunami ti zavidim ja jich mam jen kolem 1000 a vzdy nez zacne nova akce tak do ty 1000 zase nasetrim :)
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Proč dělá Bigpoint takové akce s rozdělením map podle levelů? Snížíl výhodnost Sluneční mapy, aby motivoval hráče dělat vyšší levely a pak jim jen takovouto akcí předvede, jak je dobré nedělat vyšší lvl než 15, protože si pak moc nevydělají (a pochybuju, že by servery vydržely vyšší množství hráčů na 6 mapách).
    Chci proto poděkovat všemhráčům, kteří zůstávají na lvl 15, že neomezují funkčnost hry při eventech takového typu.
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, zajímavé je, že dole si hráči stěžují, že nevydělají, ale na druhou stranu hráči co si našli způsob naopak nahoře pěkně vydělají.
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    ten sposob myslis zakupenim zlavy a byt v nakupaku ? ani jedno z toho nemam a s akciovom municiou to neni ziskove skoro vobec
     
  14. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Tak za mě palec nahoru harpunovačce vystříleno 6 tisíc 500 zatím 400k munice,1100 krystalů,1900 kamenu spěchu a klíče ale ty nespočítám furt něco zobu :p:p:p
    Event lodě nic moc na zisk ale za munici s vraku zisk bude takže hurá jde se harpunovat 18600 harpun zbejvá;);)
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Aur€a*Maŧøa*,

    těžko hodnotit akci dole, když hraju více jak 3 roky nahoře, musel bych napsat, že před 4 roky jsem se k eventu ani nepřiblížil, dnes je designů více než dost, ano je to spíše pro silné a pro ty co mají slevu v tržnici, ale design nestřílí, tak proč se honit za něčím, na co nemám, když můžu dělat, něco na čem vydělám, 400 K munice se dá jistě lépe využít. Pro motivaci jít výše, je právě určen tento event, nevím jestli je za úkoly dole také 75 krystalů, 5 voodoo děl, a opakující 15 K munice, je na každém hráči, jak se k tomu postaví.

    pěkný den
     
  16. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    no my dostzali 5x 60libro a opakuje se nam 10k munky :)
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahojky Poseidone, ano nahoře se skvěle vydělává, jen mě vyděsila představa, že by ti nabušení hráči do 15 lvl již měli 20level (vize provozovatele, a proto udělal opatření se sluneční mapou) na Asii je jich možná 25%. To by asi na těch 6 horních mapách nebylo k hnutí, pokud by to fungovalo. Proto jsem těm hráčům děkovala. Je zvláštní, že jeden provozovatel dělá vzájemně si odporující věci - což je dost zarážející. Možná by vám byl provozovatel vděčný, kdyby jste ho na to upozornili.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, to by nebylo jen na Asii u nás je to také nahoře plno jak... .
    Na druhou stranu malé lodičky dostávají dole slušné odměny z vraků.
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Dobrou noc Poseidone, je mi jedno jaké mají lodičky dole odměny. Ty příspěvky byli o tom, že si provozovatel takovouhle akcí odporuje s úpravami, které v nedávné době udělal (sluneční mapa).
     
  20. Jenda

    Jenda Zelenáč fóra

    Hra se neustále vyvíjí , je na každém jaký si zvolí cíl cesty , pro mě osobně tahle hra zábavou už dávno není , přestal jsem ji hrát od dob zavedení admirálských děl jako spousta jiných , v této hře jste pouze obětí kdy zadarmo je to nehratelné a nutí Vás to do hry investovat nemalé finanční částky jen na to aby jste se udrželi na urovni na které hrajete.
    Nejvíc poškození jsou ti kteří to přestali hrát a najednou by se chtěli vrátit ,dřív level 20 byl nutností pro to aby měl člověk slušný cech,
    dnes je ideální level maximálně 13 a to hned z několika důvodů : příklad klasický případ s krystaly
    pokud se dnes vrátí level 20 na moře nestačí se divit : větší základy ,větší damage, vodoo ...
    Co mě štve ale nejvíc je už i to že unikátní design co mělo jen pár lidí roky na serveru dají prakticky všem
    Hořící Holandan byl tuším za největší součet způsobených škod jen šrapnelovou municí za 24 hodin nebo snad za týden nepamatuji se přesně pak snad byl i za eventovou sestřelenou loď zas šrapnelem
    Hellhamer byl za nejvíce ubraných životů proti npc v časovém intervalu 24 hodin
    To co bylo unikátní ,ty monstrozní bitvy o ostrovy ,unikátní designy to všechno je pryč
    prakticky je z toho jen nudná hra kdy silný honí slabšího ,protože na rovného to už něco stojí a v globálu to dopadlo tak jak to dopadlo
    a prakticky kdykoliv se dnes kouknu na moře tak opravdu to je hra absolutně o ničem ,hra kočky s myší
    Hezký den
     
    papa-xXx a Canabis-cz tohle ocenili.
  21. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je něco nového s tímto problémem? Zkoušel jsem i sundat drahokam s 80k HP, abych měl míň, ale to nepomohlo. O HP to není. Pro tyto "magnety" je zisk perel z eventa minimální, protože nemohou používat kolečko na dmg, jen se krčí osamoceni v kolečku na snížení škod. O šanci získat design za největší dmg ani nemluvím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.