lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V 22:42 byl hlášen problém týkající se pádu serveru.
     
  2. *-the-legend-*

    *-the-legend-* Zelenáč fóra

    od 21:30 to nejde laglo to a konec
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  3. **vlnka**

    **vlnka** Zelenáč fóra

    a už zas sa nedá prihlásiť na more... "normálne fungovanie - vízia ďalšieho storočia" raz sa tu vývojári zreštartujú na batoľatá...
     
    • Vulgarita urážky
    co zase robia s tou hrou EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/20
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  5. xixao72

    xixao72 Pisálek fóra

    opet se neda prihlasit
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Snažili se to opravit, akorát to trvalo déle než mysleli. Není potřeba tu pořád vypisovat že se nedá přihlásit. Víme o tom.
     
  7. Fido

    Fido Pisálek fóra

    Prosím o pomoc dělám úkoly na PZ 29 sbírám lebky ale úkoly tam nejsou proč? koukal jsem se všude a nic
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Super a o jaký server jde nevíme. Ale je evidovaný problém s úkoly pro GE6.
     
  9. Fido

    Fido Pisálek fóra

    ano pardon jde o server GE 6 přesně tak děkuji teď už to vím
     
  10. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Dvakrat tvrdy restart bez ohlaseni? To uz je snad trochu moc, ne? :mad:
     
    sisi33-cz tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel nemáme informace proč, ale MS1 má teď problémy.
     
  12. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    opět se nejde přihlásit na moře - proč ? Jiní na moři jsou - to nejde po těch týdnech opravit ? server- GE 7 a zrovna když je Akce - děkuji teda pěkně.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to tak snadné není. I když bych řekl, že to postihuje všechny servery jak jsi sám zmínil netrápí to každého hráče stále a o to je problém těžší odstranit.
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    zaujimave ,problemy su vzdy len s hrou,ale platobka ta funguje stale bez problemov.To im nevadi ze hraci sa na more nedostanu , hlavne ze funguje platobka.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel i tam jsou problémy.
     
  16. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Nemohu se ubránit tomu , že je to účel - že se nemohu přihlásit na GE7 . Zkoušel jsem s tímto účtem na jiný server a světe div se - tam vše jede jak má. Takže je to účel a mě zajímá proč , že by proto , že tento účet je čistý ? Tak teda pěkně děkuji.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Rozhodně to není cílené. Jaký tam máš konkrétně problém jsou hlášené například bílé stránky s křížkem a podobně. Ale rozhodně to není nic cíleného sám osobně se i s tímto problémem setkávám a na ge7 nehraji ať už je to bílá stránka s křížkem, tak i nějaký zdrojový kód či, že s vůbec nemohu přihlásit a podobně. A to ať použiju prohlížeč či klienta. A o dlouhém načítání, či ihned odhlášení nemluvě. Spousta hráčů se s těmito věcmi potýká takže asi podle tebe je to účel pro každého hráče to je nesmysl.
     
  18. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Takže : Nehrál jsem cca 46 hodin - ted jsem se přihlásil na hru a mám - 60 % výnos . Tak mě tu neříkejte , že to není účel . sry.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak bych viděl 2 možnosti buď máš společný účet a nebo klasická situace ty se sice nenačteš, ale loď se objeví na moři a je na něm. Tudíž při častějším zkoušení to může být jako bys vlastně hrál.