lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    servery jedou naprosto v pořádku. Nemáš náhodou ban? Máš pročištěný PC atd? Z naší strany to na problém nevypadá.
     
  2. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    No tak ohladom banu neviem za co by som ho vobec mohol dostat nehral som tam asi mesiac ale predtym mi to islo v pohode ano pocitac mam precisteny niekolko krat.Nevies mi prosim ta zistit ci sa nahodou nejedna o BAN? Ajked neviem za co by som ho mohol dostat
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    musel bys napsat na podporu, ale pokud bys měl ban nedostal by ses ani na hlavní stránku.
    Když ti to ale píše že doba na připojení vypršela tak to spíš vypadá že tvůj net se nepřipojí, že mu to trvá dlouho.
     
  4. -Tondas2-CZ-

    -Tondas2-CZ- Zelenáč fóra

    mam ten samej problem uz vcera to blblo a dnes to pise lost connection a taky mam tuto hru v zalozkach a kdyz nato kliknu tak to nefunguje pise to jen
    Tato stránka nefunguje

    Web int4.seafight.com momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
    HTTP ERROR 500 a vsechno to zaclo co windous me jsem nainstaloval microsoft edge poradte co stim hmmm dobra rada ale ani to nefunguje 46 procent a pak konec a restart pc a prohlizece uz mam take za sebou
     
    Naposledy upraveno: 19/6/20
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    s inymi hrami problem ale nemam a ano na hlavnu stranku sa dostanem ale uz je problem sa dostat na more.Sakr atak teraz co mam teda robit? Nemas nejaky radu? Nemal som stymto problemi predtym sa mi podarilo normlane dostat na more aj ked som mal tento internet a proste zacalo to s nicoho nic

    Tak skusal som s aprihlasit cez mobilny internet a normlane ma prihlasilo na mapu mora takze nieco bude s mojim pevnym internetom ale co? Ostatne onlinovky hry mi idu bez problemou preco zrovna sea ma problemi stym internetom?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/20
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel do netu ti nevidím, ale pokud ti šlo přihlásit odjinud tak nebude problém v herním účtu, ale opravdu bud v netu nebo v PC. Sea sice není nejkvalitnější hra, ale kupodivu vyžaduje silné připojení. Můžeš zkusit kontaktovat poskytovatele netu nebo zkontrolovat a pročistit celé PC. Vypnout všechny zbytečné programy i ty na pozadí, odinstalovat věci, které nejsou potřeba, zkomprimovat disk atd. Někteří hráči nemohou mít při hraní zaplé ani TS, protože jim pak sea nejede.
     
  8. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    tak potom je zbytocne pisat na podporu ked to je u mna doma vsak?Tak dik za pomoc skusim popozerat co sa da snad to rozbehnem na internete teda
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Napsat na podporu jsi měl pro případ banu. To my nevidíme zde. Ale ten jak je vidno když ses přihlásil nemáš.
     
  10. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    nn nemam aj hram normlane ale iba cez mobilny internet cez moj pevny mi to nejde :/
     
  11. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    pro začátek zkusit vyčistit cache prohlížeče , eventuelně zkusit jiný , jinak zkusit restart routru, wifin atp.
     
  12. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    nepomohlo nic s toho uz som to skusal hned ako prve ale teraz som zistil ze ked som si ubdeatnul CCliener tak mi nainstalovalo nejaky program Avast SecuriLine VPN a hned mi zacal sea ist normlane ale ked som ten Avast vypnul ze som ukoncil program tak ma hned automaticky odpojilo.Neviete co stym?A vzdy ked som ten avast zapol tak mi hra zacala normlane ist.Zaujimave a nemam tusenia co stym lebo ten avast mam iba skusobnu verziu
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    kouknul bych na nastavení firewallu
     
  14. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    Mam Eset nevies mi prosim ta povedat kde by som to nasiel? A co konkretne tam hladat?
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No jo jak to tu čtu kdo ví co tam vše máš. Ono obecně například 2x antivirovej program a spuštěnej se nedoporučuje z důvodu toho, že se mohou hádat.
     
  16. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    no to nieje nativirovy program ale skor by som povedal ze je to iba cisto na to VPN lebo ak to VPN mam pustene sea mi ide ak ho vypnem nejde.Dalsia moznost je ze moj router nema VPN lebo nema ziadne antenky tych veci moze byt milion asi budem musiet brnknut v pondelok poskytovatelovi sluzieb nech mi to pride omrknut
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Avast, Eset a další podobné programy jsou antiviry + máš vinstalovaný program Firewall, což je další program od windows, který chrání PC. Osobně nepoužívám žádný antivir a problémy nemám, ale jak psal kolega více antivirů dělá vždy paseku. Víc ti ale asi nepomůžeme, je potřeba se obrátit na nějakého odborníka přes PC.
     
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Firewall je součást windows, najdeš ho v ovládacích panelech., musíš tam mít povolené všechny porty pro daný program, jak pro odchozí, tak pro příchozí spojení. Obvykle to nastavení je schopen rozházet nějaký antivir, torrent client atp.
     
  19. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

  20. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Proč se nejde připojit? Glob.Amerika 3