lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    na GE 7 nedočíza mapu mara po restarte :(((

    sorry za preklepy,po restarte nedočíta mapu mora,zostane šeda :((( server GE7,ostatne som skušal a všade to ide
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/20
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  3. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    stale to iste,jak keby chcela nabehn ut mapa a nic,len taka tmavá a píše 46% a kormidlo ide vždy :((

    skušal som aj cez iny prehliadač a nic,ale len GE 7 po restarte pred pol hodinkou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/20
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím nespamuj forum používej úpravu příspěvku. Zkus vymazat paměť prohlížeče případně se obrátit na herní podporu aktuálně nemám žádné další takové hlášení.
     
  5. chrobacik

    chrobacik Zelenáč fóra

    Já se taky nemůžu dostat na moře... pořád načítá a nic :(
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano aktuálně evidujeme problémy jsou hlášené na centrále a pracuje se na jejich řešení.
     
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    může mi někdo říct co se zase děje? nejde mi načíst hlavní stránka, takže se nedostanu na moře

    takže asi nikdo neodpoví. jen by mě zajímalo zda BP nahradí propadlé bonusy
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/20
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak ono se stačí podívat než tu začneš spamovat, že problém je evidovaný a pracuje se na jeho řešení. O kompenzaci bych moc neuvažoval, ale nechme se překvapit jak se provozovatel rozhodne.
     
  9. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Poseidone omlouvám se, ale už jsem trochu vytočený, jelikož hra takto blbne každou chvíli. A když napíšeš na podporu, tak ti řeknou dej F5 a čekej.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel, ale ani kolegové z herní podpory s tím nic neudělají. Ti mohou nahlásit problém jen dál. Vše záleží na centrále tudíž je zbytečné tu halekat po podpoře či cm a podobně i když tě naprosto chápu.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejdřív piš do vlákna, kterého se to bude týkat. Informace o restartu najdeš v Patch day
     
  12. GIN-CZ

    GIN-CZ Pisálek fóra

    ROZNOVE kdyby jsi byl nováček , tak nic nenapíšu , ale hraješ to okolo deseti let. Každý rok se ptáš na stejné.
     
  13. Zajímalo by mě proč už tři hodiny nejde GA3 ,někomu se to načte a má šedou obrazovku bez možnosti pohybu a někomu se načte 46% v krátkém období je to již podruhé a ani řádka proč?
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Na amerických serverech je větší problém s připojením. Centrála pracuje na opravě.
     
  15. Tak si asi jen tak nezahrajem. Takto dlouho to už tady dlouho nebylo.kdybych napsala jak se cítím tak bych měla bann na dvacet let
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak pokud chceš ban, tak můžeš. Ale rozhodně to nic nevyřeší.
     
  17. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    Mam problem z hrou nedokazem sa vobec dostat na more.Zamrzne to na 46% a potom mi stale pise Time out connection to server.Prosim o pomoc dakujem server je Globalna Europa 7 nick Vojaksvk-cz
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už je problém vyřešený? Nemáš problém s internetem?
     
  19. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    zkoušel jsem, funguje
     
  20. vojaksvk-cz

    vojaksvk-cz Pisálek fóra

    nie nejde mi to stale :/ neviete kde moze byt problem? Stale mi pise to iste a internet mam v pohode ine hry mi idu v pohode bez problemou akurat sea.Dokonca ani cez klienta sa mi ned aprihlasit na more