lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -monstrum-

    -monstrum- Zelenáč fóra

    I já děkuji
     
  2. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    da sa vám prihlasit na more ?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém přetrvává? Jak je tu v jiném vláknu i byl restart. A hlavně je zapotřebí napsat server.
     
  4. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    obcam mne to vykopne a pul hodky nic dnes tak 4 krat. ge4
     
  5. Neviete mi niekto poradit?? nejde mi prihlasit na hl. stranku ked som na Wi-Fi... na Nemeckej Wi-fi... klient mi napise ked sa chcem prihlasit ze sa nepodarilo najst server. a ked na notebooku sa prihlasim na hotspot ktory vytvorim na mobile so zapnutymi datami tak mi to ide.. na prehliadaci je to cele zle poprehadzovane a kde je kolonka na prihlasenie tak mam video o seafighte.
     
  6. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Taký istý problém mám aj ja.
     
  7. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Nepustí ma to ani na hlavnú stránku kde sa prihlasuje. Skúšal som to aj s iného PC cez Wifi no nepomohlo. Aj cez iné prehliadače či klienta som to skúšal - bezvýsledne. Vypíše mi, že sa nepodarilo nájsť server.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    O problému se ví a řeší se.
     
  9. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Mne to robilo včera dnes som ešte neskúšal ale včera mi to nešlo 2hodiny,toto už je podľa mňa na kompenzáciu :)
     
  10. nováček

    nováček Pisálek fóra

    ahoj i mě to dnes nejde sem G 3-5,ale na hlavní se ted dostanu jen na moře ne
     
  11. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Mne to istéteraz na pvp skupinovke jacka som strielal a už to len zamrzlo a nejde sa pripojiť na more a v denníku ani odmenu ani potopenie neukazuje
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kompenzace se žádají pravidelně, leč bohužel zatím žádné. Jak zde psala kolegyně problém je hlášen již od včerejšího dne a pracuje se na jeho řešení je zbytečné to tu X krát psát. Nezbývá než doufat, že se problém co nejdříve vyřeší.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podle neoficiálních informací šlo o výpadek poskytovatele internetu a týkalo se to všech her a platebních oblastí. Protože šlo o chybu nezaviněnou BP neuvažuje se o žádné kompenzaci.
     
  14. GIN-CZ

    GIN-CZ Pisálek fóra

    Výmluvy nejde to furt, denně jsou problémy s přihlášením dnes po restartu to nejde zas ,ani GE7 ani Amerika 3 ,prohlížečem to taky není
     
    crabat a eniinail tohle ocenili.
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mně to například šlo a i spoustě dalším hráčům. Nicméně ano aktuálně hra bohužel nejede bych řekl nikomu.
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    to je nesmysl co tu píšeš Leo , hlavní stránka jede ,kdyby to bylo tak jak nám tu tvrdíš , nešlo by zadat ani nabídku do dražby , nešlo by sem ani psát .
     
    crabat a eniinail tohle ocenili.
  17. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    poslusne hlasim maj to rozbite :)
     
  18. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    aktuálne GE1 nefunkčnosť umňa už vyše hodiny
     
  19. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Půjde se ještě dneska přihlásit na Globální Evropu 1 nebo mám jít na pivo???
     
  20. _*Omega*_

    _*Omega*_ Zelenáč fóra

    Raz /možno čochvíľa/ sa tu budeme viac tešiť na tie výpadky ako na samotnú hru :) Veď to berte pozitívne, oni vlastne takýmto spôsobom predchádzajú gamblerstvu :))
     
    Hefajtos tohle ocenil(a).