lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    uplně brutálně seto seka TED
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Píšeme to tu furt dokola ale evidentně marně. Nevím jak dlouho hraješ, ale tvůj server není jediný ve hře. To že sem napíšeš "uplně brutálně seto seka TED" je nám naprosto k ničemu, protože nevíme který server to je. Nikdo další si ani tady ani jinde nestěžoval, takže buď je to už opravené nebo to bylo jen u tebe v PC.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nepokoušíš se nalogovat moc často po sobě? Zkus nechat hru úplně zavřenou aspoň 10 minut a pak naloguj. Pokud to nepomůže tak napiš na podporu, předají tvůj účet ke kontrole.
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    uz vim ze to nejde vice lidem ne jenom me
     
  6. já se nemůžu načíst ani přes klienta,operu a ani přes google
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Toto se mi občas sice stane, ale většinou jen zavřu moře dám znovu nalogovat a je klid. Pokud je to delší dobu zkus napsat kolegům na podporu. Pokud se jim to projeví předají tvé ID dál. Poté už záleží vše na BP.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No tak po ranu zase nic,posilam dotaz na podporu. Snad to pomuzou vyresit. No sezonu asi uz neztihnu tam kam jsem chtel.
     
  9. SANTA-CATARINA

    SANTA-CATARINA Pilný autor

    Sci-fi - Patch Day 5/2022 Dnes opravíme všechny hlášené chyby
     
    -cpt.Harris- tohle ocenil(a).
  10. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    také se nemohu přihlásit jak přes klienta tak i přes prohlžeč na GE1, nevím co se děje, tak dlouho to nikdy netrvalo
     
  11. Já jsem dle návodu zde na foru vše přeinstaloval a vše už jde
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    rozlišujte hlášku Lost connection a to, že se Vám zavírá klient ihned po otevření. Problém s Lost connection je potřeba napsat na podporu, Váš účet se pošle ke kontrole a případně se problém odstraní.
    To, že se neotevře nebo se zavírá je hlášeno a pracuje se na opravě.
     
  13. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    uz to jde.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    občas je lost connection způsobené tím, že se snažíte nalogovat více účtů současně nebo rychle po sobě jeden účet. Pak stačí odlogovat nechat pár minut a znovu nalogovat.
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ja to nechal celou noc a dnes dopol. a ted k veceru uz ok,ale :eek:
     
  16. *GODfather*

    *GODfather* Pisálek fóra

    Já jsem vše podle navodu udelala a stale mi to nejde..tak jsem psala na podporu..ale na jinem pc mi to jde..nechapu.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    držela ses přesně návodu včetně vyčištění registrů a stažení nového klienta ze stránky, která je na foru uvedená?
     
  18. *GODfather*

    *GODfather* Pisálek fóra

    Ano vše jsem udělala