lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    když na rovinu tak na rovinu, tuhle odpověd dává i mě a přesto vím, že na centrálu píše bud on nebo já. To že je pesimista a ví jaká reakce je z 90% z centrály neznamená, že nepíše a problémy nehlásí. Kdyby jsi ho znala víc věděla bys, že je důsledný a poctivý, tak tu nepředkládej závěry na základě hloupostí. Nebyla jsi na takové pozici aby jsi mohla dělat takové závěry. A tvoje osobní averze proti týmu (nebo jen mě osobně) z důvodu, který tu nebudu rozebírat ti nedává právo tu psát nesmysly a obviňovat.
     
  2. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    A ty neznáš m
    :-D Jsi na velkým omylu, jsi asi jediná v týmu proti komu co se práce týče nic nemám, k práci a znalostem hry CM se nebudu vyjadřovat a co se BA týče tak já tu píšu osobní zkušenost ne nějaký smyšlený závěr. Netvrdím že centrála se přetrhne ,ale to ani BA za tím si stojím. Důslednost si představujeme asi každý jinak. To že jsme byli v týmu nám bere právo chtít od vás jasný odpovědi,nebo si stěžovat pokud hra nejede a vysvětlení nikde?? Neustále se soustředíš na to že my si stěžujeme, jsem normální hráč tak můžu a ty se soustřed na svůj tým aby dělal co má,až to tak bude tak nebude prostor na stížnosti. A asi to můžeme ukončit stejně se nikam nedoberem.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/9/20
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Myslet si můžeš co chceš nebudu se tu dohadovat. A ano řekl jsem to, ale vždy to i tak píšu. Stejně na 99% není reakce je to tak. Ale ono hráči kupují i tak o 106 tak co by se někdo snažil to je můj názor. A ty představy tady některých jako je Vladko a podobně o bombardování jsou úplně k ničemu. Ono možná až někteří hráči pochopí jak to funguje což je mi jasné, že spousta nikdy tak si ušetří zdraví zbytečnými nervy. Jednak je X zemí když bychom my nic nedělali a nepsali tak by to přece museli zařídit oni to zaprvé. Za druhé urgence nic neřeší protože stejně v 99% nikdo nereaguje a když už je to opravdu vážné a rozhodnou se napsat i další země tak těch hlášení mají X a také se nic neděje. A klidně i pro něho platí může si stěžovat přímo na centrálu, kde mu možná odpoví kolik je z naší strany zaslaných hlášení. A za 3 ve spoustě případů si stěžujeme jen my a nikdo nás kolikráte ani nepodpoří a pak to vypadá že si něco vymýšlíme.
    A pakliže jsi nespokojená můžeš si klidně stěžovat na mě není to problém a nemyslím TL. A upřímně někdy bych uvítal tu možnost aby někteří měli možnost si vyzkoušet jak celá situace funguje možná by pak pochopili a také bych pak měl narážky, že nedělají co mají protože se hra seká a není restart, kompenzace, je nesprávné FAQ atd atd. Ale 99,99% z toho je čistě na centrále.
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    No twl...co to píšeš....upřímně někdy bych uvítal tu možnost aby někteří měli možnost si vyzkoušet jak celá situace funguje možná by pak pochopili a také bych pak měl narážky, že nedělají co mají protože se hra seká a není restart, kompenzace, je nesprávné FAQ atd atd. Ale 99,99% z toho je čistě na centrále.....Tak to neděj a máš klid
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to ale není reakce na to, že by nás to nebavilo, ale na to, že se neustále trefujete do nás a my se Vám jen snažíme vysvětlit, že i když problémy pravidelně hlásíme není už na nás jestli dají restart nebo chybu opraví. A to spousta hráčů nechápe.
     
  6. naky333

    naky333 Rádoby autor

  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v tuhle chvíli nemáme hlášené větší potíže, jen menší lagy jednou za čas.
     
  8. naky333

    naky333 Rádoby autor

    zase sek nic nejde
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano už evidujeme větší lagy a budeme je hlásit.
     
  10. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano problém hlásili včera navečír. Bohužel aktuálně bez reakce snad pomůže restart.
     
  12. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Pekný deň. Po reštarte asi o 14 hodine mi nejde vôbec hra. Skúšal som to cez klienta aj prehliadač. Neviete čo sa deje? G4. Za odpoveď vopred ďakujem.
     
  13. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

  14. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    To isté mám napísané aj ja.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    víme o problému, Sea nejde od posledního restartu.
     
  16. RickNeBoRaF

    RickNeBoRaF Zelenáč fóra

    Ahoj po restartu nejde hra.. píše mi to že je nova verze a že mam zavřít okno, zavřem a stale nic:)
     
  17. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Taky nejde :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Vy nečtete? Pár minut před Vámi jsem psala, že je to hlášené.
     
  19. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    bohužel lepší je to napsat než přečíst :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    lepší pro Vás možná, ale taky se můžete dočkat, že Vám nikdo neodpoví protože odpověď máte o dva příspěvky výš.